Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

haklsın ablacım tamda hedefime biraz daha yakınlamsken sallamam gerekiyordu bol su 2 gün bol proteinli ve sporlu olucakkaydirigubbakcemile5

nazcım hadi bakalım ikimizde sanırsam bu cezayı haketmisiz kaptansempatiksalakcinni

bnde mi evleniyo olsaydım nesempatiksalakcinni

yok kuzunaz incirsiz 3 kilo :) yeni yemeye başladım inciri sabah kahvaltıdan önce meyve niyetine 1 adet ve akşam yemeğinden yarım saat önce 1 adet olmak üzere günde 2 tane yicem.. evet şeker oranı çok fazla ama başka şekerli bişey yok zaten hayatımda boshayallersmile

kaydirigubbakcemile3 CADI
en yüksek şeker incirdeymiş
:uhm:NASIL NUROM.. KIS BUNERDEN ÇIKTI .kaydirigubbakcemile3

ziliye iyimisin diye sormuşsun bende iyiyim diyorum sempatiksalakcinni :roflol: tekrar okuyunca farkettim

yok bu diyetle derken inciri kastetmedim canım monti diyetiyni kastettim arkadaşım inşalalh bu şekilde ideal kilona gelene denk devam edersin maşallah diyimde ben nazar değmesin (en korktuğum şeydir nazar) ben şimdi mesaim bitti çıkmak zorundayım evde vaktim olunca girip bakacağım topiğe bu arada mantarlı omlet veya kıymalı omlet yapabilirim akşama iyi bi menü dimi :))) yanınada yoğurt ardada yoğurt yedim zaten açlığımı bastırdı hele bi yarın kitabımda gelsin bu arada ben 2 aydır regl olmuyorum onun şişliğide müthiş var ayrıca fertilaid var vitamin amerşkadan getirttim (( onuda anlatmak istiyorum sonra

kaydirigubbakcemile3 CADI

:uhm:NASIL NUROM.. KIS BUNERDEN ÇIKTI .kaydirigubbakcemile3

alıntı yaptığım yazıda öyle yazıyo benneyaptımki
İncirin en önemli besin öğesi, tüm meyvenin % 51-74'ünü oluşturan şekerdir ve tüm meyveler arasında en yüksek şeker oranını içermektedir.
işte böyle yazıyo

evet montiyle verdim tavuklu mantarlı sote yapıcam bende ama yarın :) afiyet olsun

İncirde kalsiyum oranı çok yüksektir; meyveler arasında kalsiyum içeriği açısından portakaldan sonra ikinci sırada gelmektedir. Bir kase kuru incir, bir kase süt ile aynı miktarda kalsiyum sağlamaktadır.
BAK BU KADAR KALSUYUM OLDUGUNU BİLMİYORDUM İNCİRDE.:uhm:
kalsuyum ve lif yiyceklerdeki hem şekeri düşürür hemde yağ emilimini.... şekerli olsada demekki ondan kan şekeri yüksek deyil ...kaydirigubbakcemile5
Allah'a şükür iyiyim aebencim incire taktım onu araştırıyorum çok faydalıymış incir yaa.. şu yazının tamamını buraya yapıştırayımda isteyen okusun.
kaydirigubbakcemile3yiyecegin 2 incir nurom ne araştırma yapmışın ama .:lepi:
kuzunaz canım tek yönlü yanı tek besinle asla diyet yapmayın ....

kilo cetvellerimiz ilk sayfada canım her hafta ne verdik ne aldık hepsi kayıtlarda . bakabilirsin her haftada ekliyoruz .... zilininki eklideyil yanlız .. o bizimle beraber . telepatiyle yapmış bu beslenmeyi .:roflol:Şeniz

arka sayfayı yeni okudumda .-tatlicadiarzu- araştırmacı kişilik nurom .Şeniz

nurom kuru meyveler zaten işlem esası suyunun azltılması ve dogal olrak seker yani kuru maddesinin artması esasına dayanır bölelikle uzun süre muhafaza edilebilirler yalnız unutmayın incirde nihayetinde bir meyve ve meyvede sadecde fruktoz yani meyve sekeri bulunuyor dogal bir seker yanikaydirigubbakcemile5

kaydirigubbakcemile5

kıss kilo veremedim cumadan beri acaba dedim bu yediğim 2 incirmi benim kilo vermemi engeledi o sebepten yani :hulya: ama ben genelde perşembe akşamı veriyom kilocukları opuyorumnanaktan 77 mi olucam yani şimdi ben delikafadulden

hımmm anladıımm Şeniz thanks baby

bugünü hayatımdan çıkarıyorum..bilmiyorumkismile.akşamım da felaket oldu ama yazmayacağım...neyse...felaket dediğim makarna yedim eccik, yoğurtlu...bilmiyorumkismile:mymeka:
bu günü karbonhidrat günü ilan ediyorum ve kendimi önümüzdeki bir hafta cezalandırıp hiç spagetti yemiyorum...ve her gün 1 saat yürüyorum...:mymeka::mymeka:
:tomato::tomato::tomato:

bu arada yulafım bitsin , bir daha almayacağım... çok sevdiğim için ara , öğün dinlemeden ilk aklıma o geliyor...

ay lıghtlıfe gerçekten kusura bakma canım yaa :Saruboceq: herkesi iklim yüzünden sıradan dümdüz haşlamışım kafamçokkarıştı ben diğer arkadaşların haftasonu kaçamaklarını seninde yaptığını okudum gibi geldi.sabahtab beri kafam darmadağındı,tel. elimden düşmedi arayan arayanaydı,bu aralarda yazmaya çalıştım vs..vs..aklımdakini yazana kadar mutasyona uğradı yazacaklarım walla, toparlayamadım gitti kendimi tüm gün.gerçekten kızlar kusura bakmayın.gecede uykumu alamamıştım,sersem gibiyim hala walla oğlum uyusada kendimi yatağa atsam diye dört göz bakıyorum.
iklimcim sen monti yapmıyorsun cnm,ilk günden beri neredeyse kaçamak yapmadığın yada tam monti yaptığın gün yok menülerine dikkat edersen.montiye uyan yemekleride üst üste yiyerek diyetin dışına attın kendini cnm.kilo veremiyorsan bu montinin işe yaramadığından değil senin montiyi yspmadığından olacak canım.o sebeple diyete kabahat bulma tatlım.ya tam yap yada boşuna eziyet etme kendine,unutma cnm yarım yamalak yapılan diyetler metabolizmayı iyice yavaşlatır ve hiç veremessin...

gelelim benim menüye

10:30 1 kuru incir

kahvaltı(11:00)
şekersiz çay,peynir,1 zeytin,maydonoz

öğle(15:30)
1 tabak kuru fasilya,yoğurt,5 taprak kıvırcık

17:30 1 kuru incir

akşam 20:30
2 tabak kuru fasilya yoğurt 2 biber 1 kıvırcık oohh doydum nihayet bee

şekersiz çay içiyorum şimdi
yatarkende belki süt içerim light..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…