Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

1.)ekmek sadece gün de 1 dilim, o da yumurta yoksa kahvaltıda, varsa o da yok

2) YULAF ARA ÖĞÜN DEĞıL!!!!!!!!! çok canım isterse akşam yemeği yerine, yanında bol salatayla yiyebilirim.

3) bakliyata yüklenmek yok!!!!!

4) her gün et yemeye çalıacağım, yanında bol yeşillik ve süt ürünüyle

5) kepekli de olsa püsküüüt tırtıklamak yok!

6) pilav, makarna bulgur da olsa yasak!!!!!! haftada en fazla 2 kere az haşlanmış spagetti, tek öğün, tek tabak

7) çok açlıktan gebermedikçe ara öğün yok!!! olsa da meyve olacak.

8) her gün yürüyüş...

anlamış mıyım?

günaydınlar .. hayırlı cumalar efem .........

iklim gene sıralamışın ama yok gene tam tutturamamışsın ....

mafoldumbenmafoldumben

anladım sanmıştım...nerde yanlış, menümde mi yoksa anladım sandıklarımda mı??

ya ben acaba geri zekalı falan mıyım? yoksa aldığım antidepresanlar kafamı uyuşturdu da kafam kalınlaştı almıyor mu yeni bilgi????????
sempatiksalakcinni

evet...yanlış hangisinde?

iklimim bi dur canım ya seni anan kaç aylık dogurdu ?kaydirigubbakcemile3 düzeltme yapıcam okadar biraz zaman ver kendine bune kendine işkencemi etmek istiyorsun daha dün bir bugün iki ...:hulya:bak bu hatuna imlek imlek örüyor kazagı dimi . ama sonunda ortaya kazak çıkıyor ....bilmiyorumkismile

dur mesajları okuyorum yaparım elbette yorum az zamanda bana ver yahu .sempatiksalakcinni

günaydın kızlar,iklimim açlık kan şekeri değerlerinin normal olmasına çok sevindim.en azından tereddütün kalmadı.benim eşimin de kan şekeri değerleri normal olmasına rağmen acıkında gözüm kararıyor ellerim titriyor diyor.ve gerçekten saldırıyor yemeğe.seni anlıyorum canım. aslında monti sağlıklı her insanın yapabileceği bir beslenme türü.diyet bile diyemiyorum.diyet deyince direk kısıtlamalarla dolu bir liste geliyor insanınaklına çünki.senin tek sıkıntın araları fazlaca karbonhidrata boğuyorsun kendini.meyve ye aralarda,ayran içebilirsin çok iyi bir şişiricidir:) bitki çayı içebilirsin,bir avuç (sadece bir avuç) beyaz leblebi yiyebilirsin,hatta iyi bir kan şekeri düzenleyici olduğu için yaban mersini yiyebilirsin.ama sen öplen bulgura mercimeğe arada yulafa akşamda mercimeğe saldırırsan olmaz tabii bitanem.yapıp yapmamak sana kalmış montiyi ama eşinin tuzaklarına düşme,erkeklerin kilo problemi yok çünki.göbeksiz erkek balkonsuz eve benzer deyip geçiyorlar.estetik kaygıları yok yani bizim gibi.ve daha çocuk sahibi olacaksın ve yaş ilerledikçe metabolik hızında düşecek işin iyice zorlaşacak sonrada abuk subuk aç kalma diyetleri ile metabolizmanı iyice kitleyip hiç veremiyceksin bunları da göz önüne al öyle karar ver. ama yapmak istiyorsan biz hep burdayız sadece seni doğru yönlendirip işini kolaylaştırmak için yorum yapıyoruz.canım..ne zaman istersen yanındayız...kaydirigubbakcemile5

yarın sabah ilk işim sağlık ocağına gidip kan şekerimi ölçtürmek olacak...
bence sendedi sorun için endokrin uzmanına gitmelisn bukadar sık açıkmak normal deyil aceba kendinimi öyle şartlıyorsun birazda piskolojik olmasın .... dün 4 . dl ekmegin seni gayat taok tutması lazımdı benimde şekerim düşüyor fakat ekmek gayat uzun süre tok tutar.bilmiyorumkismile
sorun nedir iklim kilon iyiyse neden bukadar acele ediyorsun anlıyorum vermen gereken bi kaç kilo ama sendeki çaba sanki 100 kiloymuşun gibi.... önce bu paniklemeni halletmemiz lazım ...lmaz:
yok nurom kendinizi bukadar kasmayın ya laelaelaelaelaeögelende yersin akşamada ... sadece akşamı hafif geçirin okadar ... akşam önermiycem tek şey kırmızı et ... ama arada yağsız olmak kaydıyla oda yene bilir bu kadar kasmayın lütfen kendinizi ....yasakkelime
3 gün kurusu
10.30
2 dl kızarmıs ekmek..1 kk peynir..3 zeytin..yarım domates..bol maydonoz..
15.00
4 kücük köfte(1 cy kasıgı yagla)1 domates..patlıcan közleme..1 kase yogurt..
19.00
balık...brokoli has..yogurt..
alkisalkisalkisalkisalkisalkis hadi sultanım sen böyle devam et bi kaç hafta fire vermeden . sonra sinem ve nevra gibi haftada 1.2 atmassan fazlalıkları gel yanıma .:lepi::lepi::lepi:alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis
yine son noktayı koymuşun zilim ..... kıslar daha tam çözemedikleri için kasıyorlar kendilerini aslında hiç geregi yok ama biraz zaman vermek lazım onlarada bende zamanında çok bocalamıştım .. helede danışacak kimse yoktu ..onlar bu konuda şanslı .yerimseniben

çok sağol canım..galiba gerçekten aceleciyim...en iyisi sözünüze uyarak yavaş ama emin adımlarla ilerlemek...

hemen yazayımda yemediysen hala bari yeme . bugünün menüsü sucuk hariç gayat güzel .....

bak anlaşalım iklim bazı şeylerden ödün vermen lazım hem acele ediyorsun hemde bazı yiyeceklerden vaz geçemiyorsun .... ne yapacagız böyle .....
not:yediysen suçuk sakın gidip gene deliliklere kalkma ALLAH aşkına emi yediysen afiyet olsun ....

sucuklu yumurta yenebileceği yazıyordu?? niçin yanlışkine? ki maalesef yedim. neyse. bir daha yemem. yumurtayla olduğu için mi yanlış?

insl ablam ya bu hafta sözde 6 lı rakmların son gününde olucaktım sabah deli oldum sık tartılama ragmen 10 kere cıktım tartıya acaba biraz daha 6 ya yakın olur mu ibre diyesempatiksalakcinni
baktım olmuyo ortasında karar kıldım bendekaydirigubbakcemile3 bak ager atmazsam ankaraya gelr sizin eve yerleişirm bu kiloları verene kadr ona göre:jeyyar:

aa bak sultanım sen bu hafta 5li rakamdasın aslında . şu lavobo sorunu yüzünden bu ara proteine agırlık verdin ya ondan yoksa baskülde daha farklı çıkardı ... ama genede süpersin neden begenmiyorsun her hafta tıngırdıyorsun . maşallah ... devirdin 6 kiloyu ....:teytey:

cevabımı aldım...sucuk cısss

bir daha olmaz

ben kalkıyorum kızlar, kardeşlerim gelir şimdi. öğle yemeği hazırlamam lazım...1 de yine buradayım..

kızlaaarrr 78 kiloyuuummm delikafadulden
kaydirigubbakcemile3sabah daha az çıkacagına eminim .:jeyyar::jeyyar:
iklim bundan sonra saatlerinide ekle oldumu .....
ögleni az yemişin o yüzden açıktın tabi .... bi soru sana karnını iyce doyurdugunda açıkman ne kadar sürüyor . gerçi yedigin şeye baglı ama .?
ögünlerde yediklerinin miktarlarını artırsan en azından ilk etepta karnını doyursak açıkmanı bi düzene soksak ...bilmiyorumkismile arada açıkıp yulaf yemenden ise ögünde yemeni tercih ederim ..

menünde fena deyil merak etme ...
kaydirigubbakcemile3biliyormusun nurom bünyenin kıymetini bil .
sen bu beslenmede harika kilolar vereceksin a.syeterki devam ...:lepi:
öglen yemegi için yaptıgın yorum süperdi nurom ......olumunekankayizsmile

vav menüye bak .. süper...........

Son düzenleme:
günaydın aebencim,sucuk olayınada el atacaktım ama sabah sabah haşlamiimda iyice korkup kökten kaçmasın diye demedim ben okuduğumda onbuçuk gibi olmuştu saat.birde çıkarır falan diye ses etmedim artık...öğrenicek aplası öğrenicek...kaydirigubbakcemile5

sucuklu yumurta yenebileceği yazıyordu?? niçin yanlışkine? ki maalesef yedim. neyse. bir daha yemem. yumurtayla olduğu için mi yanlış?
cevabini eski sayfalarda bulmuşun gerçi ama yazayım sana iklim LARANIN açtıgı monti likindeki gibi beslenirsen kilo vermeme ihtimalin var çünkü benim ilk monti denemelerim laranınki gibiydi ondan sonuç alamadım hatta o her ögünde ekmek tüketiyordu .her kesin bünyesi bir deyil . ben ançak kendimin sonuç aldıgı şekilde sizlere tavsiye edebilirim .....buyrunnnnnnnnn
o linki kaldırayım bari ilk sayfadan .....
her zaman bi odada sana ayarlarız .kaydirigubbakcemile3 2 haftadır süpersin sultanım bu menülerle devam et sonun sevinen sen olacaksın ben buna EMİNİM .:lepi:

haklsın ama dün nerdeyse hep protein agrlıklı beslendim oda haliyle sabah için biraz zorladı beni:kedi: bugün dersane var zaten az sık ve sık besnlenme günüm biraz rahtlayım bagrsakları haftaya bu hafatnın acsını cıkrtıcam insl yoksa sizin eve yerlesmeye karalıyım senin beblere derste calstırım ablam bulasık neyimde yıkarımnaniknanik

AA BAK ıYı FıKıR ANADOLU LıSESıNE GıDEN KIZIM VAR BÜYÜK OLAN. METEMETıK VE FıZıK AYRICA DA GOMETRı EK DERS ALMASI LAZIM BıZDE HOCA ARIYORDUK ..:jeyyar: BULAŞIKLARI MAKıNE HALLEDıYO MERAK ETME BEN ELıNı SIÇAK SUDAN, SOGUK SUYA SOKARMIYIM HıÇ ...kaydirigubbakcemile3

BEN YARINKı KıLONU MERAK EDıYORUM ASLINDA .:jeyyar:

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…