Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

Tekrar hoşbulduk. Sizinle ilk tanışmamız biraz olaylı olmuştu ama kimbilir belki de büyük bir dostluk oluşur o kavgalı tanışmadan :KK70:

Hayırlısı olsun demek istiyorum şimdiden.

Tekrar hoşbulduk. Sizinle ilk tanışmamız biraz olaylı olmuştu ama kimbilir belki de büyük bir dostluk oluşur o kavgalı tanışmadan :KK70:

Hayırlısı olsun demek istiyorum şimdiden.
:uhm:çıkartamadım ...kaydirigubbakcemile3
saç baş girmişmiydik .....:roflol::roflol::roflol:..

dur bakim sen şu karbonhidratlarla proteinleri ayıran hatunmusun .... benim kıl oldugum konuya parnak basan ...:roflol:..

ay yok ne kavgası . kapımız sonuna kadar açık canım . neyi ayır edersen et :roflol:.saglıklı olsunda bu yolda herşey mübah ..:roflol:......olumunekankayizsmile

aeben abla naaber napıyon
ben şu et yeme diyetine başaldım asama sadece tussuz yağsız tavık göğsü yiyorum

acep tavığın yanınya yoğurt eklesem arada salatalık mantar ıspanak neyim gibi sebze y esem monti yapmış oalr mıyım???

aeben abla naaber napıyon
ben şu et yeme diyetine başaldım asama sadece tussuz yağsız tavık göğsü yiyorum
ALLAH aşkına fatu yapta ne yapıyosan yap ....alsanaalsanasmile
acep tavığın yanınya yoğurt eklesem arada salatalık mantar ıspanak neyim gibi sebze y esem monti yapmış oalr mıyım???
1 mesajda tekrar fikrinmi degişti.:roflol::roflol::roflol::roflol:

olmaz kıs sabah kavlatı yapman lazım ..... ama kavlatı montideki gibi yapar diger ögünlerdede etle ,sebze ,yogurt yerim dersen olur ....

et diyetinde onlar yenmiyor güzelim sadece protein ....kafamçokkarıştı 3 gün sonra tavıktan tiksinmede...:nazar:

ALLAH aşkına fatu yapta ne yapıyosan yap ....alsanaalsanasmile

1 mesajda tekrar fikrinmi degişti.:roflol::roflol::roflol::roflol:

olmaz kıs sabah kavlatı yapman lazım .....

et diyetinde onlar yenmiyor güzelim sadece protein ....kafamçokkarıştı 3 gün sonra tavıktan tiksinmede...:nazar:

ya kıllık yapma işte yaaaaa....
peyniri görünce ekmeksiz olamıyorum ekmeği görünce sucuk salam diye inliyorum yeteneksizim iradesiziim monti için işte tavıktan bıkarsam et yerim ben deeeeeee

ya kıllık yapma işte yaaaaa....
peyniri görünce ekmeksiz olamıyorum ekmeği görünce sucuk salam diye inliyorum yeteneksizim iradesiziim monti için işte tavıktan bıkarsam et yerim ben deeeeeee
:nazar:sopalıksın yani....

fatu yapıyorsan bak et diyetini dişini sık yap 5 gün ...5 gün sonra katarsın sebzeyi...
bak bizim takımdan ece çok güzel kilo verdi ...
hatta o şöyle yaptı yanlış hatırlamıyorsam ..
sabah yumurta peynir..
ara süt .
öglen ton balık yada tavuk ..
ara yogurt süt .
akşam tavuk et vs şeklinde .

dur bakim sen şu karbonhidratlarla proteinleri ayıran hatunmusun .... benim kıl oldugum konuya parnak basan ...:roflol:..

ay yok ne kavgası . kapımız sonuna kadar açık canım . neyi ayır edersen et :roflol:.saglıklı olsunda bu yolda herşey mübah ..:roflol:......olumunekankayizsmile

:roflol: yok bebem o kadar değil. Evet işte o hatun benim bayanssulusmile

Haydi sen benim menüleri değerlendir yarından sonra artık canımcım. İşallah sonuç alırım. eyvahedigeldismile yoksa senden fırça yemek istemem.

:nazar:sopalıksın yani....

fatu yapıyorsan bak et diyetini dişini sık yap 5 gün ...5 gün sonra katarsın sebzeyi...
bak bizim takımdan ece çok güzel kilo verdi ...
hatta o şöyle yaptı yanlış hatırlamıyorsam ..
sabah yumurta peynir..
ara süt .
öglen ton balık yada tavuk ..
ara yogurt süt .
akşam tavuk et vs şeklinde .

bak döverim haaaaa
töbe töbeeeee...........

yav biliyorum sağlık şekilde monti yaparak en sağlıklısından kilo vermemi istiyorsun ama olmuyor işte bak bugün mesela okula gittim pat bi toplantı dediler gelmemle çıkamam bir oldu 12 ye akdar lokma koyamadım ağzıma
2200 öğrencili 80 personelli okulda benim branşımdan tek kişiyim bazen soluk alamıyorum çok zor oluyor
bazen bırak kahvaltıyı suyu içmeyi unutuyorum

Haydi sen benim menüleri değerlendir yarından sonra artık canımcım. İşallah sonuç alırım. eyvahedigeldismile yoksa senden fırça yemek istemem.
ORDA dur işte . 22 kilo vermiş birine 7 kilosunu bu yöntemle vermiş biri olarak ... ahkam kesemem ...:umursamaz:
hepimiz .burda bulunan herkes her menüye yorum yapmalı bunu bu cadılara anlatamadım bari sen anla ........kaydirigubbakcemile..

elimden ne geliyorsa .... aynı yorumları bende bekliyorum senden ona göre ...kaydirigubbakcemile5

kaslar .bebeleri almaya kalkıyorum . sonra görüşürüz ....a.s.

bak döverim haaaaa
töbe töbeeeee...........

yav biliyorum sağlık şekilde monti yaparak en sağlıklısından kilo vermemi istiyorsun ama olmuyor işte bak bugün mesela okula gittim pat bi toplantı dediler gelmemle çıkamam bir oldu 12 ye akdar lokma koyamadım ağzıma
2200 öğrencili 80 personelli okulda benim branşımdan tek kişiyim bazen soluk alamıyorum çok zor oluyor
bazen bırak kahvaltıyı suyu içmeyi unutuyorum
Fıstıgım bende onu diyorumya. kendine uygun bir yöntem şeç yeterki istikrarlı bir biçimde devam et ..sana tek önerim bu şimdilik .... 3 gün bunu 3 gün şunu deneme başlıyorsan karalı ol ve devamını getir .bunu monti için demiyorum ha .bak başlamışsın işte getir devamını et diyetinin sık dişini pardon po...nu .....kaydirigubbakcemile3Şeniz

ben geldim monticler yşen kşm var kim yok gözükmüyo altta az takıma ugradım bide dedim monti amcama bakıp n var ne yok orda:hulya:

Fıstıgım bende onu diyorumya. kendine uygun bir yöntem şeç yeterki istikrarlı bir biçimde devam et ..sana tek önerim bu şimdilik .... 3 gün bunu 3 gün şunu deneme başlıyorsan karalı ol ve devamını getir .bunu monti için demiyorum ha .bak başlamışsın işte getir devamını et diyetinin sık dişini pardon po...nu .....kaydirigubbakcemile3Şeniz

olar sıkarım :eek:

kızlar hoşgeldiniz topiğe,isterseniz başaramayacak bir şey yoktur hayatta.canlı örneğiyim bunun:)yeterki isteyin herşey beyninizde bitiyor.sıkın dişinizi yaza incelerek girelim.bu arada site sakinleri hani birbuçuk kilo almıştımya geri verdim bu sabah itibariyle eski kiloma geri döndüm.fakat bende kilo takıntı oldu zayıfladıktan sonra yaza kadar 3-4 kilo daha veresim varkaydirigubbakcemile3 annem duysa parçalayacak beni.iskeletora döndün omuzların yumruk gbi çıktı zayıflıktan beni kahırdan öldüreceksin diyecek ama yaza kadar görmeyecek nasılsa o arada ben kendimi hallederimkaydirigubbakcemile2kemiklerim sayılacak gibi olunca valla hada iyi hissediyorum kendimi üfleseler uçacak kadar hafif olmak hissi valla çok güzel.bende varım aranızda biraz yavaşta olsa geliyorum arkanızdan kızcıklar:))

canım ver sen ver ramzana kadr bi 5 kilon daha gitsin ki ramzanda alacagın kiloyla dengelmiş olursun kilonuaklinialirimsmile menülerini bekliyoruz zilicim ve tabi motivasyon dolu sözlerini deolumunekankayizsmile

yalnzı aebenim ünü gün gectikce daha cok prestij kazanıyor baksanızakaydirigubbakcemile2

ORDA dur işte . 22 kilo vermiş birine 7 kilosunu bu yöntemle vermiş biri olarak ... ahkam kesemem ...:umursamaz:
hepimiz .burda bulunan herkes her menüye yorum yapmalı bunu bu cadılara anlatamadım bari sen anla ........kaydirigubbakcemile..

elimden ne geliyorsa .... aynı yorumları bende bekliyorum senden ona göre ...kaydirigubbakcemile5

bu cadılardan biri herelde galiba sanırsam benimlülülülülülü

Canım 12 kilo verdim 22 değil keşke 22 olsaydı. Allah mı söyletti ne alkisalkisalkis
Merak etme şekerim yorumlarım tabi ki. Sen benden daha bilgilisin ama o kesin.
Belki birlikte anlatırız senin cadıcıklara canım. vereliniortak

slm canlar topiğe katılan katılana walla.gelsin müştericikler lülülülülülü aebenim walla kilo verme işi hastalık; ben 179-180 cm boy ve 61 kilo ile hala dahada ince olayım kemiklerim sayılsının derdindeyim.çağla şikel 56 kg düşünün boyu benden 3 cm kısa.benim kalçamda olmasa değnek gibi olucam göğsüm büyük değil omuzum dar ve günde 70-80 civarı yarım mekik çekmekten karın denen bişey kalmadı sırtıma yapıştı ama hala daha zayıf olmak istiyorum.insanın isteklerinin sonu yok.birde ben yaza ev taşıyacağım o zaman sresten yemekten içmekten kesilirim ben daha evvelde taşınırken 5 kilo vermiştim.arkadaşlardan bazıları protein diyetindenbahsetmişler geçenlerde okdudum protein diyeti sayfalarının tümünü ve geçen yılda yakın bir arkadaşım yaptı ama kabızlıktan ölüyordu ve bırakır bırakmazda aldı kiloyu.çünki karbonhidratlı gıdalara geçer geçmez vücut boşalan depolarını doldurmak için stok yapmaya başladı.o kadar çektiği eziyette cabası oldu.vitaminsiz kaldı meyve yiyemedi kan şekeri düşüklüğünden hep başı döndü.o tür şok diyetleri yapmayın kızlar bedeninize eziyetten başka bişey değil.kollesterol ve karaciğer yağlanmasıda çabası.sağlığınızdan olursunuz.bunu yapmak yerine montide menülerinizi protein ağırlıklı yapın bir hafta boyunca aynı etkiyi görürsünğz ve vitaminsiz beslenmemiş olursunuz.tabi uygulamak yada uygulamamak size kalmış ben sadece örnek verdim size.sultanım menü istemiş sadece fikir olması açısından yazayım bende örnek olur yemek alternatifleri olur sizede.ben bu aralar protein ağırlıklı besleniyorum.karbonhidratlar birazcık su tutup ödem yapıyor diye vücutta verdiğim kiloyu hemen geri almamak için sabitlensin verdiğim diye böyle yapıyorum.siz mutlaka bir öğünü etten oluşturuyorsanız diğerini sebze-yoğurt salatadan oluşturun şekercikler.

sabah : peynir-zeytin-domates-salatalık-maydonoz-çay(şekersiz açık)
öğlen : yoğurtlu közlenmiş patlıcan salatası-tavuk şiş
akşam:yumurtalı ıspanak-bakla salatası-yoğurt
aralarda toplam 4 kuru kayısı (ikisi sabah kalkınca ikisi akşam yemekten sonra tatlı niyetine)

kızlar canınız tatlı çekince yaban mersinide yiyebilirsiniz tatlı ihtiyacını fazlasıyla karşılıyor ve zayıflamaya etkili bir meyve.biraz pahalı ama 250 gr alsanız yeter size. yada kayısı incir vs... ben tatlıyı hiç aramam ama bunlarsız duramıyorum.bir fikir olsun size diye bende menülerini yazarım fırsatını buldukça,çocuğum iyice hareketlendi artık eskisi gibi uzun kalamasamda her gün takipçinizim.

zilim valla seninki artık dayaklık ohaoldumsmileannene katılıyorum artık kilo verme bacım bune:eek:lmaz: 180 boy ve 60 kilo .:nazar: bence yazıfsın bile .kaydirigubbakcemile3 accık etli butlu olmalı ..sempatiksalakcinni

protein diyetine gelince . dediklerine katılıyorum aynı düşünüyorum ..a.s
fatu başlamış. uzun süre yapacagınıda sanmam (bugün bozmadıysa daha .)kaydirigubbakcemile3
onun sadece bir ilk adıma ihtiyacı var.onun durumu biraz farklı ..yerimseniben

kızlar bugünkü menüm;

kahvaltı(11:00)
peynir,1 zeytin,maydonoz,çay,1 dilim tam buğday ekmeği

ara
türk kahvesi(02:00)

akşam(20:00)
1 tabak tarhana çorbası,1 tabak yeşil mercimek yemeği,salata,yoğurt

ara(22:00)
2 adet kuru kayısı

yatmadan önce 1 bardak yarım yağlı süt

Son düzenleme:
slm canlar topiğe katılan katılana walla.gelsin müştericikler lülülülülülü aebenim walla kilo verme işi hastalık; ben 179-180 cm boy ve 61 kilo ile hala dahada ince olayım kemiklerim sayılsının derdindeyim.çağla şikel 56 kg düşünün boyu benden 3 cm kısa.benim kalçamda olmasa değnek gibi olucam göğsüm büyük değil omuzum dar ve günde 70-80 civarı yarım mekik çekmekten karın denen bişey kalmadı sırtıma yapıştı ama hala daha zayıf olmak istiyorum.insanın isteklerinin sonu yok.birde ben yaza ev taşıyacağım o zaman sresten yemekten içmekten kesilirim ben daha evvelde taşınırken 5 kilo vermiştim.arkadaşlardan bazıları protein diyetindenbahsetmişler geçenlerde okdudum protein diyeti sayfalarının tümünü ve geçen yılda yakın bir arkadaşım yaptı ama kabızlıktan ölüyordu ve bırakır bırakmazda aldı kiloyu.çünki karbonhidratlı gıdalara geçer geçmez vücut boşalan depolarını doldurmak için stok yapmaya başladı.o kadar çektiği eziyette cabası oldu.vitaminsiz kaldı meyve yiyemedi kan şekeri düşüklüğünden hep başı döndü.o tür şok diyetleri yapmayın kızlar bedeninize eziyetten başka bişey değil.kollesterol ve karaciğer yağlanmasıda çabası.sağlığınızdan olursunuz.bunu yapmak yerine montide menülerinizi protein ağırlıklı yapın bir hafta boyunca aynı etkiyi görürsünğz ve vitaminsiz beslenmemiş olursunuz.tabi uygulamak yada uygulamamak size kalmış ben sadece örnek verdim size.sultanım menü istemiş sadece fikir olması açısından yazayım bende örnek olur yemek alternatifleri olur sizede.ben bu aralar protein ağırlıklı besleniyorum.karbonhidratlar birazcık su tutup ödem yapıyor diye vücutta verdiğim kiloyu hemen geri almamak için sabitlensin verdiğim diye böyle yapıyorum.siz mutlaka bir öğünü etten oluşturuyorsanız diğerini sebze-yoğurt salatadan oluşturun şekercikler.

sabah : peynir-zeytin-domates-salatalık-maydonoz-çay(şekersiz açık)
öğlen : yoğurtlu közlenmiş patlıcan salatası-tavuk şiş
akşam:yumurtalı ıspanak-bakla salatası-yoğurt
aralarda toplam 4 kuru kayısı (ikisi sabah kalkınca ikisi akşam yemekten sonra tatlı niyetine)

kızlar canınız tatlı çekince yaban mersinide yiyebilirsiniz tatlı ihtiyacını fazlasıyla karşılıyor ve zayıflamaya etkili bir meyve.biraz pahalı ama 250 gr alsanız yeter size. yada kayısı incir vs... ben tatlıyı hiç aramam ama bunlarsız duramıyorum.bir fikir olsun size diye bende menülerini yazarım fırsatını buldukça,çocuğum iyice hareketlendi artık eskisi gibi uzun kalamasamda her gün takipçinizim.
oyy maşallahhh.. kız yeter bu kadar zayıflık.. bak kocan beğenmicek sonra seni sırnaşık şey

bende menümü takdim edeyim monticiler
4 gün kurusu

sabah

1 has yumurta...2 ks lor...3 zeytin..yarım salatalık..az maydonoz..yeşil cay..

ögle

1 yumurtayla kıyma kavurma..2 kask lor..1 domates...bol afyon(yeşillik)

aksam

balık...has. brokoli..yarım kase yogurt..4 ks hosaf..

ara da bir meyve yada bitki cayı

aslında niyetim ögle için kıymayı köfte yapmaktı ama yumurta koyup ekmek katmadgım için malesef cıvık oldu sanırsam yumurta koymamam gerekiyodu köftenin tutması içinbilmiyorumkismile

X