Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

Ettim gitti. Şeniz

dünkü raporum efem .......

kavaltı ...
2.5 dl ekmek .k.k peynir....sögüş .... z.ezmesi....

ara .....1 acuç leblebi...

öglen .
tavuk döner.... salata ... 1 br ayran ..

ara..... 4 kuru kayısı 1 portakal ......

akşam .
2 dl ekmek . k.k peynir . 1 kpç. hoşaf ..

gece... 1 br kefir .....

2 saat yürüyüş ...
1 saat daha ..
2 lt su ....

ve 300gr dan daha kurtulmuş durumdayım ......

kıslar eger çiçik alınmış kilolarınız varsa monti süper .

günaydın ablacığım . sabah ekmeksiz yumurtalı olan kahvaltıyı yaptım ablacığım . öğlende işterinde orman kebabı ve salata var . orman kebabı yiyebilirmiyim acaba ....

menün süper ablacığım .alkisalkisalkisalkisalkisalkis

günaydın ablacığım . sabah ekmeksiz yumurtalı olan kahvaltıyı yaptım ablacığım . öğlende işterinde orman kebabı ve salata var . orman kebabı yiyebilirmiyim acaba ....
evet bu gününe et denkgelmesi süper olmuş ..hihoyyyt
bu günü bol proteinli atlatalım ...yanlız etin yağlarını yeme münkün oldugunca yagından uzak dur. miktarını sana kalmış bol bol yiyebilirsin , bol salatanla afiyet olsun sositososito
bol bol su içmeyide sakın unutma en az 2.5 ..3 lt ...a.s

Gunaydın bayanlar. Nasıl gidiyor Monti amcanın diyeti. Özledim bende bu diyeti acaba tekrar yapsam mı diyorum. Şu an kalori hesabı yapıyorum ama pek faydasını görmedim.
Vücut savunmaya aldı kendini çünkü.
Monti amca beni tekrar bağrına basarmı dersiniz?

hoşgeldin canım . monti amca kaçamak yapmadığımız sürece herkesi bağrına basıyor canım . bence tekrar başlayabilirsin .

basmasa beni basmazdı iremcim ......kaydirigubbakcemile3
zararın nersinden dönsek kardır .yerimsenibenopuyorumnanaktan

Nazcım hoşbulduk. Başlarsam kaçamak yapmam biliyorum. Daha önce de bu diyetle 80 den 68 e düşmüştüm. sonra bıraktım ve koruma evresinide başarısız atlattım ve 76 oldum yine.
Ama cidden faydalı bir diyet. Ve ben sıfır sporla vermiştim.

aeben sende mi ihanet ettin cnaım monti amcaya. Sever o bizi dimi bırakmaz. :)

şişelerimi doldurup koydum masama ablacığım . tamam etin yağsız yerlerinden alırım ablacığım . akşamada haşlanmış tavuk ve yoğurt yemeyi düşünüyorum .

daha önce başarmışsın canım . yine başarmaman için hiç bir sebep yok . gel sende tekrar montiye . burda listelerini paylaş bizimle . bizede fikir olur menülerin .:uhm:

Tamam kızlar. Başlıyorum valla hihoyyyt

Ama bugün olmaz yarın başlayacağım. Yarın sabah tartılıp kilo bildireceğim size. Bu haftasonu eşim çalışacak iyi de olur başlamam.

Bu arada adım Özge. 27 yaşındayım. İrem adında 29 aylık bi kızım var. kilolarda ondan yadigar saolsun Şeniz Çalışan bir anneyim.

Grubun genel kuralları neler. Mesela tartılma gününüz falan varmı.

tartılma günümüz cuma günü canım . Her gün yediklerimizi burda paylaşıyoruz. Canım .

Nazcım tamam o zaman bende yarın sabah yazar kilomu başlarım.

tamam canım aramıza tekrar hoşgeldin . monti linkinin kraliçesi aebenimdir. aebenim gelince gerekli açıklamalarıda yapar canım . tekrar hayırlı olsun monti amcam senide bağrına basar .

Teşekkür ederim işallah yine veririm kilolarımı. Yaş ilerledikçe zorlaşıyor sanki. Şişkocuk bi anne olmak istemiyorum. Kızım büyüyüp genç kız olduğunda bende incecik olmak istiyorum yanında.

Teşekkür ederim işallah yine veririm kilolarımı. Yaş ilerledikçe zorlaşıyor sanki. Şişkocuk bi anne olmak istemiyorum. Kızım büyüyüp genç kız olduğunda bende incecik olmak istiyorum yanında.

cnm hosgeldin aramıza topigmize taze kan geldi hadi bakalım hayırlı olsunkaydirigubbakcemile2

kızlar hoşgeldiniz topiğe,isterseniz başaramayacak bir şey yoktur hayatta.canlı örneğiyim bunun:)yeterki isteyin herşey beyninizde bitiyor.sıkın dişinizi yaza incelerek girelim.bu arada site sakinleri hani birbuçuk kilo almıştımya geri verdim bu sabah itibariyle eski kiloma geri döndüm.fakat bende kilo takıntı oldu zayıfladıktan sonra yaza kadar 3-4 kilo daha veresim varkaydirigubbakcemile3 annem duysa parçalayacak beni.iskeletora döndün omuzların yumruk gbi çıktı zayıflıktan beni kahırdan öldüreceksin diyecek ama yaza kadar görmeyecek nasılsa o arada ben kendimi hallederimkaydirigubbakcemile2kemiklerim sayılacak gibi olunca valla hada iyi hissediyorum kendimi üfleseler uçacak kadar hafif olmak hissi valla çok güzel.bende varım aranızda biraz yavaşta olsa geliyorum arkanızdan kızcıklar:))

Hoşbulduk şekerim. :)
TEKRAR HOŞ GELDİN İREM ... cumaları tartılıp yazıyoruz canım . yazmayan cadılarıda 6. takımdan kilolarını alıp geliyorum :dilcikar:
ben korumadaydım canım sonra yatılı misafirim geldi 10 gün kadar serbestçe yadim herşeyden .... tabi 2. aşama falan kalmadı .kaydirigubbakcemile3
4 gündürde sıkı 1. aşamaya döndüm ... ve aldıklarımın cogunu verdim 4 günde . sükür...:sm_cool:
şimdi gözümü 5.li rakamlara diktim ......kafamçokkarıştı
kaydirigubbakcemile3ya zili bu hastalık gibi dimi.. 61 kilosun ve çok uzun boyun var karnım bile dümdüz diyosun . ayol daha nerene kilo verecen .... seni ve hondayi misafir alıyoruz topige yok kilo vermek artık ..sempatiksalakcinnikaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…