Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

haklısın ablacığım her bozup başladığımızda kilo vermemiz dahada azalıyor . ben hemen toparladım kendimi . regli olduğumda içime öküz kaçmış gibi oluyor .

canım benim istemeden kl veriyorum iştah falan kalmadı bende bünyem çok zayıf benim ben bi süre yapmayacam motiyi ama ekmek aynı tatlı felanda yemiyorum geri kalanları yiyorum Şeniz
hondacım nasılsın iyileştinmi.?:1hug:

kaydirigubbakcemile5 bu sefer seni çok azimli görüyorum nurom . 1 ay hiç bozmadan yapabilsen ne güzel sonuçler alırsın .kaydirigubbakcemile5

evet canım çünkü mekarnanın degeri biraz yüksek 45 . . biz ilk etapta 35 geçmiyorum .. o yüzden spagettinin yanında degerini düşürecek degeri düşük domates mantar, salata gibi şeyler yiyruz ...
ve degeri yüksek oldugundan makarna ve ekmekle et türü yemiyoruz ... kan şekeri yüksek olunca yağları hemen depoya gider.a.s

sebzeli yemeklerin içine de et atmıyoruz dimi?

haklısın ablacığım her bozup başladığımızda kilo vermemiz dahada azalıyor . ben hemen toparladım kendimi . regli olduğumda içime öküz kaçmış gibi oluyor .

ayyy yesinler nazımı nasılda şeker :) tütütü nazar değmesin.. :nazar:

Evet pirinçsiz ben çoktandır pirinç koymam ki ...
çokda güzel oluyor . soganını bol koy ,salçasınıda . vede puf nokta bikaç diş sarımsak ekle . valla dün akşam 1 tencere biiti.cokacimcoook tüm aile begendi...
sakın sarımsak olurmu deme valla süper oldu .

deniyim bakayım bende..

seviyorsan katabilirsin nurom ben ......pek sevmem sebzeyle eti.
ama akşamları özellikle kırmızı et yememeye çalış zor sizdirilir.

baklagille et de yenmiyodu dimi :) ben eniyisi hiçbir yemekle et yemiyim. eti sade yiyim.

aeben nim hoş geldin canım iyimisin ben düzeldim ama çok yorgun vede iştahsızım bi süre ara verdim:Saruboceq:
iyi etmişin.. artık senin etinne budun ne bacım ...kaydirigubbakcemile3
önce sağlık hondam yokmu helvan.pekmezin . sen seversin ye biraz .:1hug:

sen yok ken kimse uymamış galiba geldin artık emir komuta sendesempatiksalakcinni
evet bu cadılar ben yokken tümden bozmuşlar montiyi .:mymeka: tabi başta benlaelaelaelaelae
baklagille et de yenmiyodu dimi :) ben eniyisi hiçbir yemekle et yemiyim. eti sade yiyim.
nurom baklagil biraz karbonhidrat agırlıklı , ama kanşekeri yüksek deyil ,çok seviyorsan kat ,ama ben ayrı yemeni tavsiye ederim eti.....

bende bugün ki menümü yazayım akşam listemde belli yazayım ki bozmayayım .

sabah
3 dilim köy ekmeği
kk kadar beyaz peynir
domates

öğlen
1 tabak pırasa ( havuçlarını ayıkladım )
1 kase yoğurt

ara
1 avuç beyaz leblebi yerim

akşam
bol yumurtalı menemen 1 tabak
yoğurt
salata

bende bugün ki menümü yazayım akşam listemde belli yazayım ki bozmayayım .

sabah
3 dilim köy ekmeği
kk kadar beyaz peynir
domates

öğlen
1 tabak pırasa ( havuçlarını ayıkladım )
1 kase yoğurt

ara
1 avuç beyaz leblebi yerim

akşam
bol yumurtalı menemen 1 tabak
yoğurt
salata
bu günün menüsü güzel nazlım .....
arada bir şu yumurtalı ekmeksiz kavlatıdan yapsan nazlım .yerimseniben

tamam ablacığım yarın yaparım yumurtanın yanında başka ne yiyebilirim .
peynir .salata türü ...
sana yazmıştım nazlım okudunmu ? geçen sayfalarda, bu hafta kilo verememenin nedenini. ....

canım benim istemeden kl veriyorum iştah falan kalmadı bende bünyem çok zayıf benim ben bi süre yapmayacam motiyi ama ekmek aynı tatlı felanda yemiyorum geri kalanları yiyorum Şeniz

cok cok gecmiş olsun cnm önce saglıgın monti yapmasanda bizi bırakma ya gel arada topige merak ediyoruz sonra seniolumunekankayizsmile

Evet pirinçsiz ben çoktandır pirinç koymam ki ...
çokda güzel oluyor . soganını bol koy ,salçasınıda . vede puf nokta bikaç diş sarımsak ekle . valla dün akşam 1 tencere biiti.cokacimcoook tüm aile begendi...
sakın sarımsak olurmu deme valla süper oldu .

bende anneme alsıtrdım princz kavuruyo artık cokta güzel oluyo ablam zati ailecek severiz kendilerini temel reisin hatırasıkaydirigubbakcemile5

aeben nim hoş geldin canım iyimisin ben düzeldim ama çok yorgun vede iştahsızım bi süre ara verdim:Saruboceq:

ah ah bu ara bende iştahsız olsam ne var ki eve girmesini istemiyorum biel artık yabancı maddeler amma gel gelelim kardesimde öss hazrlndgı için canı sürekli bişyler istiyor hatununkötükedihüso

yiyom vala pekmez tahin ahan da şimdi yiyecem:lepi:

böle uluorta söler mi insan hiç yiyen var yiyemeyen varkötükedihüso:dilcikar:

gelelim bugünkü menüme

11.30

1 dl ekmek..1 kase corba..bol yeşiilk(afyon)

15.00

az yeşil fasulye..3 catal lahana tursusu..

19.30

1 tabak tavuk sote...salata..4 ks yogurt..

ara mutemelen 1 elma

pek düzenli olmadı aebenim amma sabah gec kalktım kahvltımı corbayal yapmak istedim. öglende evde degildim o yüzden süt grubundan tüketemedim. idare ediver artık:icecream:

X