Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

Neyse menümü yazayım,öncekileri ne siz sormuş olun nede ben yazayım....:kedi:
SABAH Tahin helvası+1 paket altınbaşak+zeytin+peynir :kedi:
ÖĞLEN yeşil mercimek+yoğurt+roka
ARA meyve yicem
AKŞAM balık var yanında salata ve ayran olur
GECE meyve yerim
Sabah 45 dk bisiklete bindim,helva yedim suçumu biliyorum...eyvahedigeldismileBirazdan da 45 dk yürücem..işte bugünlük bu kadar...

delikafadulden ben bidaha sizi yanlız bırakırmıyım buneeeeeeeeee.alsanaalsanasmile
helvalar . bisküiler..... bide öncekileri ...akannehirakannehirakannehir
ay montiyi 0 lamışız samanyolum .....kaydirigubbakcemile
hadi bakalım toparlanın artık ....

bugün dünya kadınlar günü bu hepimiz için başlangıç olsun .:lepi: 0 danda olsa sengözlerimebaksanab hadi bakalım kıslar günlük menülerinizi düzenli istiyorum ......
ben şahsım adına en az 2 ay hiç kaçmaksız montiye devam etmek niyetindeyim .kaydirigubbakcemile5uamarım başarırım ... bu diyetin püf noktası bu dimi . KAÇAMAK YOK ...alsanaalsanasmile sonra mukafatı ÇOKKKKKKKKKK:1rolleyes::hooray:

:roflol::roflol::roflol: YOK YOK ben demedimmi size başta .HOCANIN DEDİGİNİ TUTUN YAPTIGINI YAPMAYIN DİYE ....:roflol::roflol:

ben çok ihanet ihanet eder oldum monti amcama mafoldumben özellikle son 3 gündür :kedi:

hehe itiraflar peşin sıra gelmiş aeben meger herkes ne cok ihanet etmiş amcama menü verilmemesinin nedeni belli oldu:jeyyar:

selam kızlar.. şükür evime geldim :)
hoş geldin nurom . evinede hoş geldin . kaydirigubbakcemile5
ben çok ihanet ihanet eder oldum monti amcama mafoldumben özellikle son 3 gündür :kedi:
anlaşıldı hepiniz .pardon hepimiz cozutmuşuz....lülülülülülü
hadi bakalım bugün yine yeniden 0 dan başlıyormuş gibi .işi sıkı tutuyoruz .hihoyyyt
hehe itiraflar peşin sıra gelmiş aeben meger herkes ne cok ihanet etmiş amcama menü verilmemesinin nedeni belli oldu:jeyyar:
laelaelaelaelae

evet kızlar herkese tez zamanda montiye ihanetten 5 sopa vurula kafasınaaaklava: en baştada banaaaklava:
kızlar yarın sabahtan itibaren yazın buraya menülerinizi yoksa kaçamaklarınız almış başını gidiyor.şu anda montiyi yapan yok zaten aranızda gördüğüm kadarıyle.silkinin ve dönün kürkçü dükkanına arkadaşlar.yaza az kaldı zamanımız azalıyor gayretleriniz boşa çıkmasın.arkanızdayım yürüyün kim tutar sizi:dance:

Tamam, aranızdayım.. kafama yattı.. ama tam anlamıyla ne yapacagım kafama yatmadı. Yardımlarınızı beklıyorum arkadaslar.

kıs zili niyen arkamızdasın gel şöyle yanımıza......olumunekankayizsmile
Tamam, aranızdayım.. kafama yattı.. ama tam anlamıyla ne yapacagım kafama yatmadı. Yardımlarınızı beklıyorum arkadaslar.
selem evrim ....:1hug:
aslında kolay GL endeksine yani yiyeceklerin kan şekerine göre basleneceksin .... vede doymuş yaglardan uzak duracaksın .:1rolleyes:
ekmegi sadece kavaltıda yiyeceksin . her yedigin ögüne süt ürünü ve salata ekliyceksin . ögünlerde karnını doyurup aralarda fazla atıştırmıycaksın .kaydirigubbakcemile5

Öncelikle günaydın .....
DÜNKÜ RAPORUM EFEM .....
HEPıNıZDEN GÜNLÜK MUTLAKA BEKLıYORUM HA .......

DÜN BıRAZ PUROTEıN AGIRLIKLI BESLENDıM MALUM TAZE KıLOCUKLARIM VAR .:kedi: VE 1 KıLOSUNDAN KURTULMUŞ DURUMDAYIM .:lepi:

8.30 .kavaltı .
2 yumurtayla zeytin yağlı omlet. ...k.k peynir . ...az kuru peynir....

12.30.öğle.
büyük bir kase ton balıklı (100gr.) salata ..... az peynir......

15.00
1 paket (200ml.) %0 yağlı süt.

17.00
1 çig köfte . küçük 1 avuç kuruyemiş .

19.00..akşam
2 yk. mantar sote.....3 kş. yogurt ......

dün akşam üzeri açıktım dışarıda çıkmam lazımdı . kuru yemişi yedim (fıstık ,fındık, badem )miktari az ama .lmaz: ve bu beni okadar tok tuttuki akşamı zor yedim oda ögün olsun diye ..... küçük bir ayrıntı .yerimseniben

2.5 lt . su ..
1 saat yürüyüş fakat aralıklarla .

günaydın kızcıklar,aebenim yanınızdayım walla hemde her zaman.bende 1,5 kilonun yarım kilosunu vermiş bulunmaktayım.biz zaten normalde montinyak usulü beslendiğimiz için bana bir diyet gibi gelmiyor yaşam biçimi daha ziyade bizim için.ben o sebeple menü vermiyorum buraya.ama siz diyetinize sıkı sıkı sarılın.sabır acıdır ama meyvesi çok tatlıdır der büyükler.sabır edin sonu inşallah selamet olacak kızlar...

:roflol::roflol::roflol: YOK YOK ben demedimmi size başta .HOCANIN DEDİGİNİ TUTUN YAPTIGINI YAPMAYIN DİYE ....:roflol::roflol:

Ya tek ben değilmişim anlaşılan ihanet eden...:roflol:Rahatladım valla...Tamam tamam toparlanıcam artık,adet dönemimdeyim tatlı krizine yenik düştüm,o helva bitmeden bana rahat yok...gözümün önünden gitmeli.....:tomato::tomato:

zilim benim işi sıkı tutmam lazım . bildigin üzere benim hedef degişti ..sengözlerimebaksanab 2. etap deyil 1. etaba nönüş yaptım ...kaydirigubbakcemile5
delikafaduldenşimdi bişi diycem kızacaksınız bana . o helvayı göbüşün yerine çöpe at. yada başka birine ver .

Sabahları kahvaltıda nesfıt yemek dogru mudur?
içindekiler bölümüne bak. eger şeker varsa yeme ... çogu bol bol şekerli.
bu beslenmede şekeri li gıdalar yasak canım .
bizim yedigimiz tek sabah gevregi yulaf ezmesi ....

selam kızlar.. nasılsınız bakem? ben yarın montime başlıcam yeniden :) ablamlardayken bozuldu da :) kalabalıkta olmuyo maalesef.. her öğün yemeğin yanında yoğurt çıkarsam 5 kilo yoğurt bi günde biter :) bugün malzemelerimi alıp yarın start veriyorum monticiğime :)

kaydirigubbakcemile3 evet nurom kalabalıklta helede başka evdeysen uyması zor :1rolleyes:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…