Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

Hondacım geçmiş olsun,iyileşince devam edersin diyete,sıkma kendini.Zaten 2, aşamaya geçmiştin di mi?....opuyorumnanaktan

Bugün dikkat etmeye çalışıyorum,ama reglime 4 gün kaldı.çok şiş hissediyorum kendimi....Hemde canım çok tatlı istiyor.....bilmiyorumkismileİncirle idare ediyorum..
SABAH yağsız tost+zeytin+yeşillik +2 ceviz ve mermelat
ÖĞLEN kereviz+yoğurt+roka+1 avuç yerfıstığı
ARA ayva yicem
AKŞAm balık var salatayla yerim,yanınada yoğurt tabii..,
Gece meyve+kefir olur..
Birazdan da yürüyüş yapıcam...:dance:

arkadaşlar ben aebeni çok merak etmeye başladım bu gün hiç girmedi:sm_confused:

bu günkü listemi de yazayım, kahvaltı haşlanmış kekikli tavuk, öğle bezelye ve yoğurt, akşam mercimek çorbası salata ve taze fasülyecokacimcoook

aebenciğim eltisi ameliyet olmuştu bize gelebilir demişti gelemezsem merak etmeyin demişti 6. takımda

selam kızlar dün eşim izinliydi ve ben 2 ayın acısını resmen çıkardım. montiye ihanet ettkim ki ne ihanet. demicem ne yedik-ler-imi :) bugün salata yedim balıkla öğlende bişey yiyemedim çünkü kalktığımızda öğlen olmutu. bende 1 elma ve armut yedim. inşallah kurtarır dünkü yediklerimi.

HONDA çok geçmiş olsun bu havalar çok aldatıcıdır. kendine dikkat et.

ay HOZLEMK bezelye yemişsin yasak dicektim ki bi baktım değilmiş .ay ben o biraz şekerli gibi tadı olduğundan yasak sanıyodum ne severdim tazesini :) sevindim.

günaydınlar kızlar

dün yediklerim
1 adet domates
kk kadar beyaz peynir
3 dilim kızarmış tam buğday ekmeği

öğlen
1 tabak kurufasülye
yoğurt

ara
2 avuç beyaz leblebi

akşam
1 tabak nohut
yoğurt

aebenciğim eltisi ameliyet olmuştu bize gelebilir demişti gelemezsem merak etmeyin demişti 6. takımda

Sağol canım bende merak etmiştimkaydirigubbakcemile5 ve Aeben eltine geçmiş olsun Allah şifa versina.s.a.s.

Sevindiğine sevindimkaydirigubbakcemile5 şimdiden afiyet olsuncokacimcoook

çok teşekürederim gerçekten öyle havalar insanı yanıltıyor bi sıca bı soğukolumunekankayizsmile

Şeniz EVET NAZLIM MİSAFİRİM VAR . HAFTA BAŞINA KADARDA GELEMİYCEM .....:hulya:BİRBİRİNİZE YARDIM CI OLURSUNUZ SİİLERİ ÇOK ÖZLEDİM VALLA 2 GÜNDE .....:1hug:a.s.
VALLA KİLO ALMAMAK İÇİ MÜCADELE VERİYORUM AMA HİÇ İYİMSER DEYİLİM ..ohaoldumsmileohaoldumsmile

Canım geçmiş olsun,sen dikkat edersin Aebencim,bizde seni özledik canım.....kaydirigubbakcemile5

günaydınlar herkese

yediklerimi yazayım

salı

1adet domates
1 adet salatalık
kk kadar beyaz peynir

öğlen
1 kase salata
yoğurt

ara
2 avuç beyaz leblebi

akşam
1 tabak yoğurtlu spagetti

çarşamba

kk kadar beyaz peynir
1 adet domates
1 adet salatalık

öğlen

1 tabaktan az türlü
yoğurt

akşam
1 tabak yeşil mercimek yemeği
yoğurt
salata

ara
1 avuç fındik
1 adet portakalş

kızlar topigmiz 2. sayfaya gtmiş nerdesinzi montici kızlar ya aeben geldginde kızacak bize ona göre beyaz honda, samanyolu huhuuuu kimse yok mu neden girmiyosunuz bakimmlmaz:

sultanım kızma geldim ama çıkıcam birazdan kahvaltı hazırlicam. kilo bildirmeye girdim. 81, 9 olmuşum. inş. 70 leri görürüm bu hafta inşallah

benim kilomda aynı 63,7 kızlar .

dün yediklerim

1 adet domates
1 adet salatalık
kk kadar beyaz peynir

öğlen
1 tabak yoğurtlu spagetti
salata

ara
1 avuç beyaz leblebi

akşam
1 tabaktan az menemen
biraz peynir
4 adet yeşil zeytin .

sultanım kızma geldim ama çıkıcam birazdan kahvaltı hazırlicam. kilo bildirmeye girdim. 81, 9 olmuşum. inş. 70 leri görürüm bu hafta inşallah

hosgeldin yalnız bırktık bu ara topigimizi hadi bakalım 70 lere dsmek istyen hergün menü vereceksempatiksalakcinni

nazcım moralini bozma güzelim bu hafta vermemiş gibi görünsende inan haftaiçi bi bakıvermişin kilolar sen farkında olmadan gtmiş sen azimli hatunsun sevkini kırma kızz dügüne ne kaldı surda:dance:

Selam kızlar ben kilo bildirimi mi yarın yapıcam bugün çalışıyorum tartılamadım bu sabah

mrb bayanlar bir süredir giremedim ama hafta içi hiç kaçamağım olmadı buna rağmen 200 gr vermişim bu hafta yeni kilom 84,8

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…