Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

selam monticiler anlasılan herkes sil bastan baslıyor monti amcamakaydirigubbakcemile3 hadi bakalım koly gelekaydirigubbakcemile5

:1hug: tünaydın beyazım . nasılsın toplaya bildinmi biraz kendini . iyi hissediyormusun .olumunekankayizsmile

iyiyim şükür abla. yalnız kalmak yaramıyor insana. ilgilendiğin için teşekkür ederim :1hug: ablacım sana bir sorun var. hani monti amcama ihanetten sonra aldığımız kiloyu çabuk atmak için bol protein alıyoruz ya nedeni ney? sen öyle deyince bende yumurta yaptım yiyorum. eğer doğru anlamışsam akşama da balık yapmayı düşünüyorum. öptüm çookopuyorumnanaktan

iyiyim şükür abla. yalnız kalmak yaramıyor insana. ilgilendiğin için teşekkür ederim :1hug: ablacım sana bir sorun var. hani monti amcama ihanetten sonra aldığımız kiloyu çabuk atmak için bol protein alıyoruz ya nedeni ney? sen öyle deyince bende yumurta yaptım yiyorum. eğer doğru anlamışsam akşama da balık yapmayı düşünüyorum. öptüm çookopuyorumnanaktan

beyazım seni görmek ne güzel aeben geldi monticiler dökülemye basladısempatiksalakcinni şimdilik honda yok oda bu ara rahtszdı insl daha iyidir:Saruboceq:

cnm bende tam olrak blmesemde sanırsam metabozlimayı sasrtmak için protein miktarını artrıyoruz bnde yarınla persembe parotein agrlıklı bir menü yapıcam kendime cumaya tartuda eksi göstermem lazım takımda sinemle yarısıyoruz ama bende ne spor nede diyet pek yoktu bu hafta:eek:

beyazım seni görmek ne güzel aeben geldi monticiler dökülemye basladısempatiksalakcinni şimdilik honda yok oda bu ara rahtszdı insl daha iyidir:Saruboceq:

cnm bende tam olrak blmesemde sanırsam metabozlimayı sasrtmak için protein miktarını artrıyoruz bnde yarınla persembe parotein agrlıklı bir menü yapıcam kendime cumaya tartuda eksi göstermem lazım takımda sinemle yarısıyoruz ama bende ne spor nede diyet pek yoktu bu hafta:eek:

selam sultanım umarım iyisindir. bol bol su iç faydasını görüceksin.bende akşama ne yapsam diye düşünüyorum yemek vakti yaklaşıyor. en iyisi protein için balık yapmak. tekrar girerim inş. görüşürüz tatlım opuyorumnanaktan

beyazım aslında sadece aldıgımızı verirken deyil tüm monti menülerinde bunu yapmamız lazım ama fazla dikkat etmiyoruz genelde çok sık uayarıyorum sizi ama hergünde söylenmiyor .:kedi:
beyazım benim dünkü menüm yeni aldıgım kilodan 1 kiloyu vermeme yaradı bol suylada ...
yanlız bu bir bütün tam gün için .sadece bir ögünü kapsamıyor .a.s

bol protein kilo vermede şart .montinin bi özelligide bol protein alınması .
genelde hep uyarıyorum günlük protein miktarınız kilo verirken kilo başına 1.5 gr çivarında olmalı .. o yüzden ilk sayfayada yiyeceklerdeki protein miktarını eklemiştim ....

bizim kilolarımız civarındaki bir kişi kilo vermeyi kolaylaştırmak için . günde en az 80 .100 gr arası protein almalı .
bu aslında çok önemli .
geçen gün nazlımıda uyardım bu konuda genelde karbonhidrat agırlıklı beslenmiş ben yokken o yüzdende kilo verememiş .

fark ederseniz sırf protein diyeti yapan arkadaşlar çok hızlı kilo veriyor . ama uzun süreli bu yöntem sakıncalı..
o yüzden montide proteine agırlık veriyor fakat yanında karbon hidratları ve diger besinleride ekliyor . kısacası monti birazda protein agırlıklı ve dengeli bir diyet o yüzden hem saglıklı hemde kilo verdiriyor vede uzun soluklu .
umarım anlata bilmişimdir .sempatiksalakcinni
ohhhh be anladın halimden alkisalkisalkis anlamayacaksın diye çok korkmuştum :eek:
:kedi:aşkolsun nurom . 1 haftadır yatılı misafirim var . durumun senden farklı deyil .

hala toplanmadınmı sen .alsanaalsanasmile

nazlım bugünde yok altta görüyordum gün boyu ama yazamadı galiba dünde sorun var nette demişti.:uhm:

1 portakal
1 kase mercimek corbası..yarım salatalık
1 kivi 2 fincan bitki cayı
1 kase corba..lorlu salata..yarım karnıyarık..1 ks hosaf
1 fincan ılık süt

bu sabah itibaryle toprlanmayu basladım aeben kahvltıyı es gectim gec kalktım ve canım ekmek yemek istemedi yarınla persmbde proteine agrlık verdim mi insl cumaya azda olsa tıkırdarımsempatiksalakcinni

günaydın bende montiye ihanet edenlerdenim . regli oldum . canım olmadık şeyler istiyor . kendimi çok sıktım ama yenik düştüm sonunda . ama bende bugün sil baştan yeniden başlıyorum .....

günaydın bende montiye ihanet edenlerdenim . regli oldum . canım olmadık şeyler istiyor . kendimi çok sıktım ama yenik düştüm sonunda . ama bende bugün sil baştan yeniden başlıyorum .....

nazlıcım monti amcama ihanet edenler listemize sende katıldın desene hadi bakalım sil bastan yapıyoruz nazcım hepberabervereliniortak

nazlıcım monti amcama ihanet edenler listemize sende katıldın desene hadi bakalım sil bastan yapıyoruz nazcım hepberabervereliniortak

evet sultancığım bugün sil baştan ve yeniden başladık montiye .....

amanıınn ammaa çok ihanet eden varmış :) monti amcanın kemikleri sızlıyodur şimdi :) ama zararın neresinden dönersek kardır. bugün kilolarımıza meydan okuyoruz kızlar alsanaalsanasmile

:nazar:
1 portakal
1 kase mercimek corbası..yarım salatalık
1 kivi 2 fincan bitki cayı
1 kase corba..lorlu salata..yarım karnıyarık..1 ks hosaf
1 fincan ılık süt

bu sabah itibaryle toprlanmayu basladım aeben kahvltıyı es gectim gec kalktım ve canım ekmek yemek istemedi yarınla persmbde proteine agrlık verdim mi insl cumaya azda olsa tıkırdarımsempatiksalakcinni
-tatlicadiarzu-

evet sultancığım bugün sil baştan ve yeniden başladık montiye .....
sizi cadılar sizi.....:mymeka:kaydirigubbakcemile

dünkü raporum ......

1br greyfurd ,portakal suyu .....

kavaltı 8 :30.
2 dl ekmek .... marmelat .. domates...tere.

ara...... y. elma...

öğle. 12.30.
tavuk ızgara....bol salata ... 1 dl peynir..... kuruyemiş ....

ara . 17.00...y.elma.

akşam .18.00
ıspanak ... 1 kase yogurt .....

gece . 3 badem ......

30 dk pilates....
30 dk ayrobik .....
1 saat yürüyüş .....

2.5 lt su....

ve 400gr...daha gitmiş bu sabah .taze kilocuklardan .....

kıslar farkndamısınız hiç kaçamaksiz 1 ay yapan çok az kişi .:kedi:
o yüzden diyetin tam etkisini göremiyorsunuz .:umursamaz: şunuda söylemek zorundayım ki her tekrar yeniden başladıgımızda etki biraz daha azalıyor yani bünye ilk yaptıgımızdaki gibi kilo vermiyor ....
bunu amcamda kitapta belirtmiş .:1no2:

Son düzenleme:
inşallah bozmam bi daha aebencim :) okadar kararlıyımki dün ton balığı bile aldım :) daha önce sadece 1 kere almıştım hoşuma gitmemişti ama bu diyet için aldım yeniden.. bakalım inşallah yiyebilirim.

dünkü raporum ......

1br greyfurd ,portakal suyu .....

kavaltı 8 :30.
2 dl ekmek .... marmelat .. domates...tere.

ara...... y. elma...

öğle. 12.30.
tavuk ızgara....bol salata ... 1 dl peynir..... kuruyemiş ....

ara . 17.00...y.elma.

akşam .18.00
ıspanak ... 1 kase yogurt .....

gece . 3 badem ......

30 dk pilates....
30 dk ayrobik .....
1 saat yürüyüş .....

2.5 lt su....

ve 400gr...daha gitmiş bu sabah .taze kilocuklardan .....

ıspanak prinçsizmiydi aebencim? nasıl yapıyosun ıspanağı? dün bende ıspanak alıcaktım ama prinçsiz iyi olmaz diye almadım :)

inşallah bozmam bi daha aebencim :) okadar kararlıyımki dün ton balığı bile aldım :) daha önce sadece 1 kere almıştım hoşuma gitmemişti ama bu diyet için aldım yeniden.. bakalım inşallah yiyebilirim.
kaydirigubbakcemile5 bu sefer seni çok azimli görüyorum nurom . 1 ay hiç bozmadan yapabilsen ne güzel sonuçler alırsın .kaydirigubbakcemile5
tonbalıklı makarna yasakmı aebencim?
evet canım çünkü mekarnanın degeri biraz yüksek 45 . . biz ilk etapta 35 geçmiyorum .. o yüzden spagettinin yanında degerini düşürecek degeri düşük domates mantar, salata gibi şeyler yiyruz ...
ve degeri yüksek oldugundan makarna ve ekmekle et türü yemiyoruz ... kan şekeri yüksek olunca yağları hemen depoya gider.a.s

cnm sen neden toparlyamadın kendini bakim bakmıyo msun kız verip durma gari bak hasta oluyon bünyen zayıf mı düstü kü sen korumaya bak şimdi ama burayıda ihmal etme aebenin misafiri var malesef bi süre giremicek toipkte pek sessz kaldı bu ara:sinifsinif:

canım benim istemeden kl veriyorum iştah falan kalmadı bende bünyem çok zayıf benim ben bi süre yapmayacam motiyi ama ekmek aynı tatlı felanda yemiyorum geri kalanları yiyorum Şeniz

ıspanak prinçsizmiydi aebencim? nasıl yapıyosun ıspanağı? dün bende ıspanak alıcaktım ama prinçsiz iyi olmaz diye almadım :)
Evet pirinçsiz ben çoktandır pirinç koymam ki ...
çokda güzel oluyor . soganını bol koy ,salçasınıda . vede puf nokta bikaç diş sarımsak ekle . valla dün akşam 1 tencere biiti.cokacimcoook tüm aile begendi...
sakın sarımsak olurmu deme valla süper oldu .

X