Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

aç kalana kadar tabi yemeliydin ...yerimseniben.en azından salata yogurt yeseydin bari....

sultanım ben bu menü denetimini sana devredeyim kıs valla ...sositosositosositososito:lepi:

yok ablacım estagfurullah sen varken haddime mi benm menü dentlemek göryorsun hala sana soruyorum nerdee benim daha yolum uzunkaydirigubbakcemile ama biliyorum istedgim kiloya ulastgımda etrafımdaki herkes merakla bu nasıl iştr hem ye hem kilo ver diye bnden tüyo almaya calıscak guclubacismile şimdilik kimsenin kafası pek yatmıyo bu işe ama insl ben örnek olucamolumunekankayizsmile

günaydın montici güzeller

sultancım senin boyun kaç merak ettim. 50 kilo az değil mi?

günaydın melekimmopuyorumnanaktan

cnm malsef benim boyum 1.50 y zorluyor baya kısayım yani 50 beni ancak kurtarcak bu durumda malesef:kedi: bide benm etim sıkı bak 3 kilo verdim daha farkeden cok az boy kısa olunca pek göze görün müyorum ki hep kilolu biri olrak artık milltin gözü alısmıs bnm kısa tombul halimealsanaalsanasmile

günaydın montici bacılar. ben 1 kilo vermişim. çok sevindirik oldum. bu hafta baya askerimiz var. bugün sanırım oraya gidebilirim ama önce temizlik yapmam lazım. nevresimlerimde missss gibi yıkanıyor. haydi önce kahvaltıya sonra da temizliğe...

tamam ablacığım sağol ben en iyisi onu bugün eve götürüp bırakayım kız kardeşim çok sever kırmızı biber közlemesini o bitirsin hepsini .......amin aebenciğim inşallah görürüm .
nazlım senin durumun özel biraz o yüzden çok dikkat ediyoruz okey.....yerimseniben
:lepi::lepi:
günaydın montici güzeller

sultancım senin boyun kaç merak ettim. 50 kilo az değil mi?
günaydın elifim ...Şenizşu misafir gitsin artık yavda dön aramıza....klava:
sıkı olmak inana daha iyidir sultanım kilo verdigindede daha iyi olur sıkı vucud .. benimde boyum uzun deyil fıstık ... küçükken azmı süt içtin sen bakıyım ..klava:
tebrikler beyazım ......alkisalkisalkisŞeniz kolay gelsin ....

sıkı et iyi ama zayıf olana ablam bu yüzden zor kilo veriyorum cok daha fazla sabretmem lazım bu noktadamafoldumben yok ablam bayılrım ben süte ama genetik bizde kısa boy yapcak bişy yok yani o yüzden ne kadr cok vrsem benm için o kaaa iyikötükedihüso

Sende zayıf olacagın için problem yok .....:jeyyar:

AEBEN canım bence kilonu koru artık...Gerçi boyun kaç bilmiyorum ama ...
Ben bu hafta veremedim...Yıllardır bu kiloya gelince sabitleniyorum sanki....Kilom 64,1

DÜNKÜ MENÜM,
---------------------------------
SABAH yağsız tost+3 zeytin+mermelat ve 1,5 ceviz
ÖĞLEN ciğer+salata+yoğurt
ARA hurma biraz fazlaca yedim galiba...:kedi:
AKŞAM karnıbahar+yoğurt ve salata
GECE portakal ve kefir

Merhaba arkadaşlar monti amcanın kitabından bende aldım :) ve kendimce uygulamaya başladım, polikistik over hastasıyım ve bu hastalık insülin direnci geliştiriyor, netice kilo hormon düzensizliği vs... Bu nedenle hem kilo verip hemde sağlığıma kavuşmak umudundayım:) beni de aranıza kabul edermisiniz?
Size dünkü menümü yazayım :
kahvaltı 3 dilim kepekli etimek, peynir ve roka, öğle bol salata ve hamsi, akşam bol salata ve taze fasülye yemeği 4-5 kaşık susuz

evet canım ben kilo vermiyorum şu an .. korumadayım zaten şimdi ama sonrası için planlarım var. boyum 1.58.

samanyolum bu hafta kilo verememenin sebebi bu kiloyu inememen deyil canım hafta sonu yaptıgın 2 günlük kaçamak egerki o olmasa idi inan
bu kiloda takılmazdın ki bence bu hafta aynı çıkman bile güzel gerçekten .yerimseniben
menün güzel canım ..ama bu günlerde sürekli hurma yiyorsun miktarınıda yazmıyorsun biraz dikkat ...yerimseniben
hadi bu hafta işi biraz sıkı tut samanyolum inan 64 zincirini kıracaksın . gözüm bu hafta üstünde .:jeyyar:

slm özlemim nasılsın görüşmeyeli......Şeniz geçmiş olsun öncelikle
evet bu rahatsızlık için gl. endeksi düşük beslenmek işe yarıyor . fatuyada dr. tavsiye etmişti nerde o cadı .?

kitabı nerden aldın kıslar bulamıyo .alkisalkisalkis

özlemim eger kitabı okudu isen ekmegimiz tam bugday olmalı . etimek beyaz undan güzelim ....
ve menünde eksik var süt ürünü montinn ilk kurallarından biri her ögünde süt ürünü tüketeceksin ...yerimseniben
öglenine peynir ,akşam menünede yogurt güzel yakışırdı .a.s
ayrıca yemegin neden suyunu yemedin bir çok vitamin yemegin suyunda olur ... bu beslenmede yemekteki yağın kaygısı yok süprizzzzztek kaçınman gereken doymuş yağlar....
birde menünde meyve göremedim ?

hadi bakalım kolay gelsin şu anki kilon ne canım listeye ekleyeyim ....

canlr ben kacar malum dersane günüm aksama rapor veririm aebenim. hepinizn cuması mübarek olsun kilo vermeniz daim olsun inslsempatiksalakcinni

canlr ben kacar malum dersane günüm aksama rapor veririm aebenim. hepinizn cuması mübarek olsun kilo vermeniz daim olsun inslsempatiksalakcinni
Daha buralardamısın sen ......klava:
Nazlım bişi sormuştun aklımda kaldı cevap vermedim .. ekmek bulamadım demiştin takımamdamı burdamı mesajın bulamadım ....
canım aldıgın köy ekmeginin içindekile bölümünde tam buğday yazıyorsa işte o ekmek adı köy ekmegi olmuş öenmli deyil . öneml olan tam bugday .. ye güzelim afiyet olsun .....
bende bu günlede bi ekmege dadandım ondan canım sürekli ekmek istiyor . halk ekmegim köy ekmegi tam bugday ve tam çavdarmış . artık evdekilere beyaz ekmek yedirmiyorum onlarda alıştı . ve bu ekmek çok leziz ... içinde çavdarda var ama ben 2. aşamada oldugumdan yiyorum sorun etmiyorum ... eger tam buğday bulamassanız halk ekmegim bu köy ekmegini alabilirsiniz ... ben Ankaradayım ıstanbulda halk ekmegimde tam buğdayı var biliyorum ondanda alabilirsiniz

merhaba aebencimŞeniz kitabı yol üstündeki bir kitapçıdan aldım 1 tane kalmış hihoyyyt
etimek kepekli idi aebencim hafta sonu marketten tam buğday ekmeği ve süt ürünlerinden almayı planlıyorum kilom 85mafoldumben 8. takımdan ayrıldıktan sonra çok kilo aldım çok :1shok: öğlen işyerine hem salata hem yoğurt bir arada pek bulamıyorum ama akşam mutlaka bu kurala uyarımcokacimcoook

AA gerçektenmi demek kıyıda köşede kalmış ha . kitapçılar neden basmıyo bu kitabı ya hiç biyerde yok ......
canım eger epeydir diyet yapmadı yeni başladi isen çabuk verirsin üzülme ....yerimseniben
hadi bakalım sağlıklı ve uzun bir yol bizi bekliyor ..opuyorumnanaktan

neden her kilo veren kilo aldın diye diye dönüyor ya tüm takımlarda ... kilo vermekteki azmi neden korurken aramıyoruz kendimizde....... eskiden kilolu oldugumuzdan yağ hüçrelerimiz çoğalıyor malesefki bu hüçreler zayıflasakta azalmıyor o yüzden kilo almamız çokdaha kolaylaşıyorki bu yüzden kilo verirkenki azmimizi korurkende devam ettirmek durumundayız .laelaelaelaelae

aebenim misafir gitti canımcım ya ,ama bu hafta ben misafirliğe gidiyorum annemlere
NAsıl olsa dönersin ..:jeyyar: bi elimden sen kaçıyorsun ya kaydirigubbakcemile3 elbet senide yakalarım birgün .:jeyyar::roflol:

bu arada bende kilo bildireyim . 62.200gr. 200 gr almışım bilginize...

kilolarını ilk sayfaya ekliyorum biliyorsunuz ..

Son düzenleme:
Selam kızlar gemişi şimdi okuycam benim kilom 70.500 gram :)
hoş geldin refim .. toparlanmışın ...yerimsenibenŞeniz

bu hafta tek yüz karanız benim:tomato::tomato:kaydirigubbakcemile3

hepinizde çok güzel kilolar vermişinizalkisalkisalkis

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…