Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

menüm bügünkü

1.5 dilim ekmek marmelat yoğurt zahter çok az

biraz fıstık yarım içli köfte 2kaşık yoğurt

1 tabak bulgur pilavı bol salata biraz meftune ayran

bi çay içerim belkide meyvekaydirigubbakcemile3

dünkü menüm

2 dilim ekmek marmelat sos yoğurt

öğlen yemedim dişardaydım

akşam 1tabak meftune ayra biraz spaketti bıraz etsempatiksalakcinni

yer fıstığı

bugünkü menüm
kahvaltı(08:30)
1 dilim tam buğ.ek,maydonoz,az peynir,1 zeytin,şekersiz çay

öğle(15:00)
1 tabak kuru fasulye,çiğ pırasa,maydonoz,1 kase yoğurt

ara(16:00)
4 adet kuru kayısı

akşam(19:00)
1 elma

yatarkende yarım yağlı süt içicem
akşamın menüsü nerde nurooo ..kaydirigubbakcemile
:kedi: teşekkür ederim canım çok isterse içeyim ozaman 1 tane bayanssulusmile
a.s
cnm sabahı cok erken yapmana ragmen cok az yemşşin ve öglenin sabaha göre gec olmus nasl danyandın onca vakit bi ara koysaydın bari hi. acıkmadın mı ve aksam sadece elmyla gecstrmşşn:eek:lmaz: mıntide amac az yemek degil biliyorsun dimicokacimcoook
ben yazmadım çünkü sultanım tamda benim dilime tercüman olmuş nurom ..sengözlerimebaksanab

bnde vereyim bari menümü

11.30

1.5 dl kızarmıs ekmek..1 havuç..2 ks lor..3 zeytin..

14.45

1 tabaka karagöz fasulyesi salatsı..1 kase yogurt..

18.20

1 kase corba...salata..3 dolmanın biberi..1 cy bardgı yogurt..
ara

1 elma ve bitki cayı muhtemelen..

yatmadan 3 kuru kayııs yemeyi dsnüyorum

yarın dersaneye gdicem aebencim acama sabah 2 has yumurtayla kahvltı yapsam öglende tvuk yesem nasıl olur beni daha tok tutar mı sence:hulya:
Sen bu işi kaptın sultanım ... artık sende montici oldun tam anlamıyla .:lepi:ben olmasam bile yaparsın artık ..:içelim:

öglen tavukla sandöviçmi yiyceksin ondan mı sabah ekmek yemek istemiyorsun . öyleyse olur .......yanlız sandöviçine yeşilik eklemeyide unutma .buyrunnnnnnnnn
yarım büyük gün bu hafta gayet güzel gittin dimi kaçamakta yapmamıştın ....opuyorumnanaktan:teytey:

akşamın menüsü nerde nurooo ..kaydirigubbakcemile

a.s

ben yazmadım çünkü sultanım tamda benim dilime tercüman olmuş nurom ..sengözlerimebaksanab

akşama yeniden kuru yeseydim olurmuydu aebencim.. naz bugün demiştiya iki öğünde protein ağırlı yedim montiye ihanet ettim diye bende oyüzden akşam yemedim kuru fasulye.. ama sen nazlıya öğlen baklagil akşam protein yemişsin demiştin olur demiştin ama baklagil ve etler hem öğle hem akşam yenirmi?

Sen bu işi kaptın sultanım ... artık sende montici oldun tam anlamıyla .:lepi:ben olmasam bile yaparsın artık ..:içelim:

öglen tavukla sandöviçmi yiyceksin ondan mı sabah ekmek yemek istemiyorsun . öyleyse olur .......yanlız sandöviçine yeşilik eklemeyide unutma .buyrunnnnnnnnn
yarım büyük gün bu hafta gayet güzel gittin dimi kaçamakta yapmamıştın ....opuyorumnanaktan:teytey:

cok sükür klafam iyice yattı monti amcama insl devm ederim ama sizsiz kksız olmaz ki ablam inan burda cayip motive oluyorum ben sayenizde o yüzden bu kilolar gtmeden szden kopmaya niyetim yok gerci artık zayıf bir hatun oldugumdada bırakamam ki ben siziolumunekankayizsmile

yok ablacım bn aslında söle dsnmüstüm protein aglıklı olursa dersane öncesi menüm daha tok olurum diye bn şimdi sabah 9 gibi kahvltı 12 gibide ögle yemegimi yiyip cıkıcam evden 13.10 dersanem baslıyor. yanımada ara ögün için bi yogurt alırım saat 5 bucuga dgru dersim ara olcak o arada nasıl yapsam sonra bi dersim daha var 7 de bitcek eve geliyoru derken 8 i bulur bn diyorum ki o son derse girmeden önceki aramda ben az atstrayım eve gelincede 8 den sonra 2 ara ögün yapmıs olurum yatmadansempatiksalakcinni

şimdi sence sabah ekmek yiyim öglene kendim evde tavuk ypsam mı daha tok oluurm yoksa sabak yumurta yesem mikafamçokkarıştı

bu arada evet ya yarın için cok heyecanlıyım gecen hafta cuam günü yapmıstım kacamak ama o günden beri cok sükür monti amcama ihanet etmedim ve 3 gndr azda olsa yürüyüp aletlere biniyom insl karsılıgnı yarın tartıda alıırm:Saruboceq:

akşama yeniden kuru yeseydim olurmuydu aebencim.. naz bugün demiştiya iki öğünde protein ağırlı yedim montiye ihanet ettim diye bende oyüzden akşam yemedim kuru fasulye.. ama sen nazlıya öğlen baklagil akşam protein yemişsin demiştin olur demiştin ama baklagil ve etler hem öğle hem akşam yenirmi?

cnm hem ögle hem aksam protein agırlıklı beslenince agrı geldigi için dengelemek adıan bir ögün protein diger ögün sebze yiyoruz ama aebniminde dedgi gibi sartlar herzamn müsait olmuyo ve iki ögünde sebze yada protein aglıklı olabiliyo menülerimiz bak sana söle söleyim bnm monti amcamın en cok sevdigim yönü her nerede ne kosulda olursan ol illa ona uyacak bişy bulabiliyosun yok sunun tuzu fazla bunun yagı sunun salcası demiyorsunyerimsenibenyerimseniben

günaydın montici güzelleri benim kilom 64,4 kızlar .1,9 kg vermişim sağol aebenciğim sağol monti amca düğüne kadar 5li rakamları görürüm inşallah .

dün yediklerimi yazayım

sabah
3 dilim tam buğday ekmeği
1 det domates
1 adet salatalık
kk kadar beyaz peynir.

öğlen
1 tabak nohut yemeği
1 kase yoğurt

ara
1 adet elma

akşam
1 kase salata
1 bardak ayran .

aebenciğim ben dün 3 market gezdim ama tam buğday ekmeği bulamadım çok sinir oldum . bende köy ekmeği almak zorunda kaldım . içindekiler kısmına baktım . tam buğday unundan yapılmış olarmı acaba .

vee haftanın ilk kilo bildirimi benden olsun 63 cıktım bu hafta bu arada aebencim ilk sayfaya benm gecen haftaki yanı 4. haftaki kilomu yazmamssın buda 5. haftaki kilom tamı tamına 63zemuszemus

vee haftanın ilk kilo bildirimi benden olsun 63 cıktım bu hafta bu arada aebencim ilk sayfaya benm gecen haftaki yanı 4. haftaki kilomu yazmamssın buda 5. haftaki kilom tamı tamına 63zemuszemus
tebrikler fıstıkım ....:lepi:
gerçektenmi unutmuşundur ..akannehir eklerim fıstık ...

cuma8km7.jpg

aç kalana kadar tabi yemeliydin ...yerimseniben.en azından salata yogurt yeseydin bari....
cnm hem ögle hem aksam protein agırlıklı beslenince agrı geldigi için dengelemek adıan bir ögün protein diger ögün sebze yiyoruz ama aebniminde dedgi gibi sartlar herzamn müsait olmuyo ve iki ögünde sebze yada protein aglıklı olabiliyo menülerimiz bak sana söle söleyim bnm monti amcamın en cok sevdigim yönü her nerede ne kosulda olursan ol illa ona uyacak bişy bulabiliyosun yok sunun tuzu fazla bunun yagı sunun salcası demiyorsunyerimseniben
sultanım ben bu menü denetimini sana devredeyim kıs valla ...sositosositosositososito:lepi:

aebenciğim bişey sormak istiyorum . dün marketten közlenmiş kırmızı biber aldım . ama içindekiler kısmına anca bu sabah yedikten sonra bakmak aklıma geldi . içinde şeker varmış bişey olur mu o şekerden .

menüm bügünkü

1.5 dilim ekmek marmelat yoğurt zahter çok az

biraz fıstık yarım içli köfte 2kaşık yoğurt

1 tabak bulgur pilavı bol salata biraz meftune ayran

bi çay içerim belkide meyvekaydirigubbakcemile3

dünkü menüm

2 dilim ekmek marmelat sos yoğurt

öğlen yemedim dişardaydım

akşam 1tabak meftune ayra biraz spaketti bıraz etsempatiksalakcinni

yer fıstığı

hondacım akşam tam sanda yazıyodum eşim geldi yazamadım ....
canım bencede sen artık kilo verme sende zaten kiloda yok gyet fitsin üstelik bu kilonu koru yeter. valla fıstık gibisin .:nazar:

menülerine galinca montiye uygun olmadıklarını sende söylemissin . ama kilo almadan yemeklerinin yanına salata ve yoğurt ekleyerek böyle devam edebilirsin .yerimseniben

günaydın şekerler,evdeki son sabahımda yazmadan edemedim size.bağımlılık yaptınız,sapığınız oldum:)))girip okumassam sanki günaha girecekmişim gibil lülülülülülü dün ben lokum almak için kuruyemişçiye gittim (kendim yemiycem giderken götürmek için ) orda altın çilek diye bişey gördüm.sordum kilo verdiriyor,bağırsak düzenliyor dedi çalışan eleman.üstünde 5 tl yazıyordu şimdi 100 gr ver desem 50 kuruş tutacak ayıp olmasın hepten 100 gr.almiim diye 200 gr.ver dedim.sonra kasaya gelince diğer aldıklarımla birlikte 46 tl dedi bana göre 10 lira falan daha düşük olması lazımdı.tekrar hesaplatırken çocuk saydı saydı diğerlerini çileğe gelince 200 gr.da bu 10 lira hanımefendi dedi,hımm dedim içimden meğerse o pahalı diye herşeyin kilodunu yazarlarken vitrine onun 100 gr.fiyatını yazmışlar laelaelaelaelae bişey diyemedim tabiialdım geldim bari işe yarasa diyerek:)araştırdım netten hatta kkda topik bile açılmış ama daha çok yaygın bişey değil sanırım.ben kendimi kobay yapiim size:)az evvel bir kaç tane yedim su içtim arkasından şu an bağırsaklarım hadi wc ye diye isyandalar sırnaşık şey kuruyemiş ihtiyacınızı en azından sindirim sisteminzi güzel yönde etkileyecek bir şey ile karşılayabilirsiniz.buda küçük bir tavsiyeydi kzıcıklar size.hepinizin cuması mübarek duaları kabul olsun...

aebenciğim bişey sormak istiyorum . dün marketten közlenmiş kırmızı biber aldım . ama içindekiler kısmına anca bu sabah yedikten sonra bakmak aklıma geldi . içinde şeker varmış bişey olur mu o şekerden .
nazlım ilk etapta biliyorsun şekerin adı bile yenmiyor ki pankreasın yeniden düzene girsin .... bu dönemde senin için çok dikkat etmeliyiz .
kilon içinde tebrikler fıstıkım . dügüne kadar 5. rakamları kesin göreceksin gibi.yerimsenibenalkisalkisalkis:nazar:

günaydın şekerler,evdeki son sabahımda yazmadan edemedim size.bağımlılık yaptınız,sapığınız oldum:)))girip okumassam sanki günaha girecekmişim gibil lülülülülülü dün ben lokum almak için kuruyemişçiye gittim (kendim yemiycem giderken götürmek için ) orda altın çilek diye bişey gördüm.sordum kilo verdiriyor,bağırsak düzenliyor dedi çalışan eleman.üstünde 5 tl yazıyordu şimdi 100 gr ver desem 50 kuruş tutacak ayıp olmasın hepten 100 gr.almiim diye 200 gr.ver dedim.sonra kasaya gelince diğer aldıklarımla birlikte 46 tl dedi bana göre 10 lira falan daha düşük olması lazımdı.tekrar hesaplatırken çocuk saydı saydı diğerlerini çileğe gelince 200 gr.da bu 10 lira hanımefendi dedi,hımm dedim içimden meğerse o pahalı diye herşeyin kilodunu yazarlarken vitrine onun 100 gr.fiyatını yazmışlar laelaelaelaelae bişey diyemedim tabiialdım geldim bari işe yarasa diyerek:)araştırdım netten hatta kkda topik bile açılmış ama daha çok yaygın bişey değil sanırım.ben kendimi kobay yapiim size:)az evvel bir kaç tane yedim su içtim arkasından şu an bağırsaklarım hadi wc ye diye isyandalar sırnaşık şey kuruyemiş ihtiyacınızı en azından sindirim sisteminzi güzel yönde etkileyecek bir şey ile karşılayabilirsiniz.buda küçük bir tavsiyeydi kzıcıklar size.hepinizin cuması mübarek duaları kabul olsun...
günaydın zilicim sanada hayırlı cumalar şekerim .......Şeniz
evet nikotin gibiyiz dimi hatta k.k. öyledir hangi linkinde olursa olsun .....kaydirigubbakcemile3
hayırlı yolculuklar iyi tatiller...

tv de çok izledim bahsettigin meyveyi... evet çok faydalıymış .... kilosunuda fahalı oldugunu biliyorum .. ama birden bagırsaklara böyle etki ettigini bilmiyordum .sempatiksalakcinnikobayımda fıstıkım .kaydirigubbakcemile3 yav fazlalıklarıda verdin hala kilo vermek için deneyler yapıyorsun .....naniknanikşaka şaka valla aynını bende yaşıyorum desem diyet alışkanlık halini aldi 2 senedir bu modda olunca valla .. insan oglu hiç bişiden menun olmuyor benim için bu kilo hayaldi ama şimdi fazla geliyor . kalanıda versem oda fazla gelecek durum bu yani.:1shok:sempatiksalakcinni

Son düzenleme:
nazlım ilk etapta biliyorsun şekerin adı bile yenmiyor ki pankreasın yeniden düzene girsin .... bu dönemde senin için çok dikkat etmeliyiz .
kilon içinde tebrikler fıstıkım . dügüne kadar 5. rakamları kesin göreceksin gibi.yerimsenibenalkisalkisalkis:nazar:

tamam ablacığım sağol ben en iyisi onu bugün eve götürüp bırakayım kız kardeşim çok sever kırmızı biber közlemesini o bitirsin hepsini .......amin aebenciğim inşallah görürüm .

X