Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

ozaman bende sadece salata ve yoğurt yiyeyim akşam .

aradımda annem pırasayı yapmış onun için ayıramıycam . ondan sadece salata ve yoğurt yiyeceğim

annen prasının içien bulgur mu koymustu olmazsa sende içinde secersin maksat yemek yemiş olmak için cnkü salata yogurt pek ana ögünü tutumuyo yada evde hazr has. nohut varsa salatanın içine biraz serpiştirebilrsin oda güzel olurkaydirigubbakcemile5

öğlen yemekte kuru fasülye vardı ondan dolayı nohut falan yiyememki canım . bulgurları ayıklamaya çalışayım ben en iyisi

öğlen yemekte kuru fasülye vardı ondan dolayı nohut falan yiyememki canım . bulgurları ayıklamaya çalışayım ben en iyisi

hadi ya bu kötü olmus cidden 2 ögünde baklagil agır geliryasakkelime az ayıkla arada bi kac tane giderse bulgur oda saltanın yanında kaybolur kasma kendini nazcımkaydirigubbakcemile5

:bbo: :bbo: :bbo: pırasa yedim 1,5 saat önce :bbo: içinde prinç de vardı bilmiyorumkismile yasakmıyıd bilmiyorumkismile

akşamada ıspanak var onun içinde de prinç var sempatiksalakcinni içinden prinçleri nasıl ayıklıcam şimdi sempatiksalakcinni

:bbo: :bbo: :bbo: pırasa yedim 1,5 saat önce :bbo: içinde prinç de vardı bilmiyorumkismile yasakmıyıd bilmiyorumkismile

cnm malesef pirinç kesinlikle yenmemesi gereken bir yicek yasaklı listede vardı dikkt etmedin mi piirnç,muz,pişmiş havuç,patates ve tabiki un ve unlu gıdalar sekerde dahilsempatiksalakcinni

iyi akşamlar kıslar.....

ben bişey sormak istiyorum . ıspanak ve pırasa yemeğini bulgurla yapmanın bir sakıncası yoktu değilmi monti amcada .....annem pırasa yapacakmışta benimkini ayırıp bulgurlu yapmasını istedim.
az bulgurdan bişi olmaz ö ögünde et türü yoksa nazlım yanlız neden pirinç bulgur katıyorsunuz sebzeye .:uhm:ben seneler oldu artık hiç katmıyorum .
a.sŞeniz
nazlım geç olmuş ama ye bulgurlu pırasadan ama yanında salatayıda bol ye .

akşamada ıspanak var onun içinde de prinç var sempatiksalakcinni içinden prinçleri nasıl ayıklıcam şimdi sempatiksalakcinni
nurom eger ilk etapta güzel kilo vermek istiyorsan yediklerinin içinde ne var dikkat etmelisin . bu aşamada yasaklara tam uymalısınki iyi sonuç alasın ..
canım evdesin yemeklerinide kendin yapıyorsun dikkat etmen zor olmasa gerek ...yerimseniben
hadi nurom 1 hafta yap bak farkı sende fark edeceksin .yerimseniben

cnm malesef pirinç kesinlikle yenmemesi gereken bir yicek yasaklı listede vardı dikkt etmedin mi piirnç,muz,pişmiş havuç,patates ve tabiki un ve unlu gıdalar sekerde dahilsempatiksalakcinni

kan şekerim düştü sanırım ellerim dizlerim titremeye başladı.. ben o listeyi kontrol etmeden miğdeye indiriverdim nasıl olsa sebze yemeği diye bide yoğurt şart diye yoğurtta aldım yanına canım istememesine rahmen..
Bu arada ben hala yemek yemedim eşim gelmedi onu bekliyorum ama saat de 8i geçti.. ayvayı yedim demektir. 8den sonra yemek yasaktı dimi. senağlama ağlamak istiyorum.. ne yicem ben senağlama ıspanak var mantı yaptım kocama salata ve yoğurt.. salatayıda kendime yaptım biliyonuzmu yicek bişey yok diye senağlama şimdi kocam ıspanağı bitiremez çöpe gidecek o :bbo:
aaa bu arada benim kaynana bana tatlı almış ama ben yemedim mutfakta kocam yicek.. dedim ben diyetteyim verme diye olmaz olmaz sana aldım dedi. sen ye dedim al dedim yok yok kilo alıyom demezmi :1ninca: beni kıskanıyoooo dedim içimden :jeyyar: kilo vermemi istemiyoooo..

Allh iyiligini versin senin kaynana nasıl bişy mi böle cnm kendi kilo almamak için saan yediriyo aaa olcak iş degil bncede bu bir komplo olabilirsırnaşık şeysırnaşık şey

ya cnm kendini kasma lütfen cidden montide altanatif cok fazla ev hanımları herzamn tedariklidir dolaba attgın nohut fasulye tarzı bişy varsa onu salatayla l beraber yiyebilirsin yanında yogurtla güzel bi ögün oluryerimseniben

aebenimin dedgi gibi kacaksız yaptgında karsılgını fazlasyla alıyorsun kaydirigubbakcemile5

tamam yediklerimi ben yapıyorum ama ıspanak ve pırasanın prinçsiz olaracağı aklıma hiç gelmemişti bende oyüzden gönül rahatlığı ile hazırladım inanki senağlama ayrıcana da şuan çok aç olmamama rağmen kan şekerim düştü sanırım ellerim dizlerim titriyo..
offff kocama da sinir oldum saat kaç oldu hala gelmedi yaa
tek başına da yemiyo
salata+yoğurt yiyebilirim dimi aebencim ?
bu arada mantıyıda kaynanam getirmiş.. sağolsun beni çok sever :jeyyar: kilo vermem için didinip durur.

akannehirakannehir ay senin kaynana valla seni düşündügünden getirmiyor tatlıları nuro benden demesi...ohaoldumsmileohaoldumsmileohaoldumsmile

canım 8. den sonrası niye yasak olsun . yemesen iyi ama açmı kalacaksın .:kedi:
nurom yavaş yavaş alışacaksın sakın kendini kasma saglıklı besleneceksin ....
ıspanagı niye dökeceksin dökme yarında yersin ya ne yapalım bu günler alışma günleri.yerimseniben
sen ıspanak ,salata ,yogurt ye .a.s
çizelgenide yaptım takıma bıraktım ...opuyorumnanaktan

walla ne güzel asılıyorsunuz diyetinie kızlar her zaman yazamasamda hiç kaçırmadan okuyorum yazdıklarınızı.cumadan itibaren tatile çıkıyoruz ama tatildede takip ederim ben sizi.durmak yok tam gaz devam.insan tartıda mükafatını alınca birazcık ye diyenlere bile tıkıyor kulaklarını.kim ne derse desin kulak ardı edin dönmeyin yolunuzdan.ben tatilde ailemi ve akrabalarımıda ziyarete gideceğim.dişimi sıkıp kilo almadan dönmek için elimden geleni yapacağım.sizi okudukça motive olur yemem.döndüğümde kilo almış olursam kafama indirin oklavayı:) lıghtlife ne güzel kayınvaliden varmış senin öyle yaaa.walla öyle kayınvalide dostlarbaşına.seni elleriyle besliyor daha ne olsun.bundan iyisi şamda kayısı.ama senin için şu dönemde iyi değil,yeme getirdiklerini eşine yedir o şişmanlasınsempatiksalakcinni yada ona montiyi öğret hep beraber yapın o yapmıyorsada sana montiye uygun yemekler yapsın getirsin:)

canlar bugünkü menüm

2 dl elma

sabah

2 dl kızarmıs ekmek..az marul..ve maydonoz..2 ks lor..yeşil cay..4 yeşil zeytin..

ögle

yogurtlu spagettii( bu seferin yarım paketin yarısnı yaptım bu arada paketim 350 grmıs)..salata..

aksam

1 kepçe corab( gecen gün derin vermişti ya o yogurt..nohut..yeiş mercimek..ve bugday.. güzel olmustu ama hiç yogurt corbası gibi degildi görüntüsüde:1ninca:)...kırmızı biber közleme..2 ksk lor..

ara

1 kivi

1 saat sonra

1büyük fincan tarcınlı ligt süt

canım emin ol sen topigmizi ziyaret ettginde bize motive etmek içim msj yazdgın zaman cok mutlu oluyoruz ve ben sahsen acayip motive oluyorum senin yazılarınlaolumunekankayizsmile

sen maasaallh işin ilmini cözmüssün artıları görmeden atlatrsın tatilini eminmyerimseniben

bu arada sen spor olrak yürüyüs yapmısıtn dimi bn biraz o konuda kehelim:kedi: biliyoum sadece diyetle olmaz bnde 2 gündr havanın güzelliginden faydalanıp yarım saat dsrda aletlere binip yarım saatte yürüyorum acaba bu yürüyüs işininde var mı bi püf noktasıguclubacismile

kendimi baktıkca ayna karsısında sanki backlaırm hiç erimicek baldrlarım hep aynı kalckamıs gibi geliyor egzersiz faalnda yapmıyorumkötükedihüso

hahahhhaa bu iyiyiymiş.. ben kaynanaya listeyi vereyimde ona uygun bişeyler yapsın :roflol:

teşekkür ederim aebencim çook güzel olmuş çizelge :)
evet kaynananın iyi niyetli olaraktan getirdiği konusunda ciddi ciddi şüphelerim var :))
hee bu arada mantıda getirmiş ama onuda kocama yaptım indirdi miğdeye :)
zavallım olan ona olacak ben incelicem o şişecek :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…