Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

bakalım ben ne zaman anlıcam vücudumun dilinden sizin yazdıklarınızı okudukca gıpta ediyorum vala ve her seferinde maasallah demeden edemiyorum:nazar:

ama olucak biliyorum gidecek cnkü ben saglıklı besleniyorumvereliniortak

:))) valla tamda ağzımı açmış zili ile aebenin yazdıklarını okuyup hayretler içinde kalıyodumki bisonraki mesaja geçtim yani yukarıdaki mesajına sultancım.. yazdıklarım beynimden geçenlerin tercumanı oldu :) elma gibi kızarmış tosuncuk suratımda ağzım kocaman açılmış okurkene yazdıkların bende tebessüm ettirdi :) sağol :)

bakalım ben ne zaman anlıcam vücudumun dilinden sizin yazdıklarınızı okudukca gıpta ediyorum vala ve her seferinde maasallah demeden edemiyorum:nazar:

ama olucak biliyorum gidecek cnkü ben saglıklı besleniyorumvereliniortak

:))) valla tamda ağzımı açmış zili ile aebenin yazdıklarını okuyup hayretler içinde kalıyodumki bisonraki mesaja geçtim yani yukarıdaki mesajına sultancım.. yazdıklarım beynimden geçenlerin tercumanı oldu :) elma gibi kızarmış tosuncuk suratımda ağzım kocaman açılmış okurkene yazdıkların bende tebessüm ettirdi :) sağol :)

yüzünü bir nebzede güldürebildiysem ne mutlu bana bnei ne kadr mes' ud ettin bilemezsin kelimerlin kifayetsiz kaldıgı an işte bu andr:dance::dance:

aslında bu işe balsgımızda ilk olrak morallerimin güzle olması lazım malum hormanlar etkileniyo hemencik cnm hep gül ve kendine inanolumunekankayizsmile

ben yavstan cıkyım hayırlı geceler. sana koly gelsin topigi brzamnlar bnde defarlca okumustumkaydirigubbakcemile5

yüzünü bir nebzede güldürebildiysem ne mutlu bana bnei ne kadr mes' ud ettin bilemezsin kelimerlin kifayetsiz kaldıgı an işte bu andr:dance::dance:

aslında bu işe balsgımızda ilk olrak morallerimin güzle olması lazım malum hormanlar etkileniyo hemencik cnm hep gül ve kendine inanolumunekankayizsmile

ben yavstan cıkyım hayırlı geceler. sana koly gelsin topigi brzamnlar bnde defarlca okumustumkaydirigubbakcemile5

iyi akşamlar.

günaydın kızcıklar, bu gün ben erkenciyim.girip herkese günaydın diiim dedim.lıghtlıfe walla sen en iyisi kayınvalidene ben diyette olduğum için oğlun mide fesadı geçirecek ona acı bari de,o zaman getirmez kıyamaz oğluşuna:) ama ne getirirse getirsin diyetine uymuyorsa hiç tatma bile.bi ısırıktan bişey olmaz deme,insan tadını alınca bi ısırıkla kalmıyor çünki.

günaydın kızcıklar, bu gün ben erkenciyim.girip herkese günaydın diiim dedim.lıghtlıfe walla sen en iyisi kayınvalidene ben diyette olduğum için oğlun mide fesadı geçirecek ona acı bari de,o zaman getirmez kıyamaz oğluşuna:) ama ne getirirse getirsin diyetine uymuyorsa hiç tatma bile.bi ısırıktan bişey olmaz deme,insan tadını alınca bi ısırıkla kalmıyor çünki.

günaydın
bende öyle düşünüyorum.akşam eşim 1 kaşık al dedi ama ben almadım dedim ben tadınca 1 kaşıkla kalmamki :) 1 kaşıkla kalsamda o birkaşık olmasa da olur :))

günaydınlar herkese

dün yediklerimide yazayım .

sabah
3 dilim tam buğday ekmeği
kk kadar beyaz peynir
1 adet domates
1 adet salatalık

öğlen
1 tabak kuru fasülye
salata

ara
1 adet portakal

akşam
3 adet köfte
1 kutu ayran

akşam bütün düzenim bozoldu . arkadaşlarla ikea ya gittik saat 10 a kadar gezdik orayı eve gidincede geç olacakktı mebburen köfte yedim bana uyan tekşey köfteydi . ben monti amcaya ihanet ettim şimdi çok canım sıkıldı çok.

günaydınlar herkese

sabah
kk kadar beyaz peynir
1 adet domates
1 adet salatalık

öğlen
1 tabak kuru fasülye
salata

ara
1 adet portakal

akşam
3 adet köfte
1 kutu ayran

akşam bütün düzenim bozoldu . arkadaşlarla ikea ya gittik saat 10 a kadar gezdik orayı eve gidincede geç olacakktı mebburen köfte yedim bana uyan tekşey köfteydi . ben monti amcaya ihanet ettim şimdi çok canım sıkıldı çok.

köfte yeyincemi ihanet ettin nazcım yoksa geç yediğin içinmi anlamadımda :uhm:

köfte yeyincemi ihanet ettin nazcım yoksa geç yediğin içinmi anlamadımda :uhm:

norocuğum monti amcama göre 1 öğün protein 1 ögün sebze ağırlıklı beslenmen gerekiyor ama ben her iki öğündede protein ağırlıklı beslenmiş oldum. neyse bugün telefi edeceğiz artık.

norocuğum monti amcama göre 1 öğün protein 1 ögün sebze ağırlıklı beslenmen gerekiyor ama ben her iki öğündede protein ağırlıklı beslenmiş oldum. neyse bugün telefi edeceğiz artık.

hımm bende diğer topicte sana bunu sordum şimdi kaydirigubbakcemile3 akşama kuru fasulye yersem öğlene ne yicem aynısını yesem diyodum :) demekki olmuyomuş..

buarada dünkü menüm;

kahvaltı 11:30
yarım dilim ekmek,az peynir,maydonoz,şekersiz çay,1 zeytin

öğle 15:30
1 tabak pırasa yemeği,1 kase yoğurt

akşam 20:30
salata ve yoğurt

yatarken 1 bardak yarım yağlı süt

buarada dünkü menüm;

kahvaltı 11:30
yarım dilim ekmek,az peynir,maydonoz,şekersiz çay,1 zeytin

öğle 15:30
1 tabak pırasa yemeği,1 kase yoğurt

akşam 20:30
salata ve yoğurt

yatarken 1 bardak yarım yağlı süt
nurom menün güzelde baya az yemeşin doydunmu bacım bunlarla ...:uhm:bide meyve yok.. neyse ilk günler için güzel . yavaş yavaş eksiklerimizi tamamlarız .

kaydirigubbakcemile3
günaydın zilicim . falalıklarından kurtuldun zannımca tebrikler.olumunekankayizsmile
günaydın
bende öyle düşünüyorum.akşam eşim 1 kaşık al dedi ama ben almadım dedim ben tadınca 1 kaşıkla kalmamki :) 1 kaşıkla kalsamda o birkaşık olmasa da olur :))
:lepi:alkisalkisalkisalkisalkisalkis

Kızlar benim sınavlara aşağı yukarı 1 ay kaldı o yüzden çok giremiyor zamanımın kalırsa tabi çoğunu ders yapmaya ayırıyorum :) ama oğluş izin vermiyor tabi...

günaydınlar herkese

sabah
kk kadar beyaz peynir
1 adet domates
1 adet salatalık

öğlen
1 tabak kuru fasülye
salata

ara
1 adet portakal

akşam
3 adet köfte
1 kutu ayran

gayat güzerlbir menü.....alkisalkisalkisalkisalkisalkistek sakınca dişarda yediginden köftenin içine ekmek olması eger yoksa süper.kaydirigubbakcemile2
nazlım böyle bir kanıya nasıl vardın fıstık ....:uhm:tamam bir ögün protein bir ögün sebze güzelde . yeyincede niye ihanet ettin ben anlamadım . hem et hem zebze aynı ögündede yiyebilirsin .. eger durumöyle gerektiriyorsa her ögünde protein yada sebze yiyebilirsin ... önemli olan ögünlerinde yogurdu yada peyniri eksik etmemen vede salata sebze türü bişi yemen . .. bu kadar kalıplara koyulacak birşey yok .yerimseniben

hem sen ögünün birinde bakliyat birinde et yemişin gayet güzel .
eger bana sorarsan menünde eksil olan öylen yogurt akşamda salata . başka bişi göremedim ben .:içelim:

Kızlar benim sınavlara aşağı yukarı 1 ay kaldı o yüzden çok giremiyor zamanımın kalırsa tabi çoğunu ders yapmaya ayırıyorum :) ama oğluş izin vermiyor tabi...
salam refim kolay gelsin . benimde 1. ay var ama sadece matematik ve ingilizce kaldı çok az bir puan alıncada geçiyorum . yani senin kinin yanında benimki basit bişi. ALLAH kolaylık versin ...Şeniz
mavişide öp benim için ....:emir_bebek:

hımm bende diğer topicte sana bunu sordum şimdi kaydirigubbakcemile3 akşama kuru fasulye yersem öğlene ne yicem aynısını yesem diyodum :) demekki olmuyomuş..
nurom madem et türünü fala düşünmüyorsun ögleyede menemen yapabilirsin 2 yumurtalı yanınada seviyorsan bi cacık oh ..cokacimcoook

Çok sağol Aebencim Allah sanada kolaylık versin benim bu sene 8 dersim var yaa :KK43: ve 3 tanesi matematik ağırlıklı :KK43: 1 tanesi ingilizce ben anlamam :KK43: 5 taneside hukuk hukuğu çok seviyorum hemde çok ama üniteler çok uzun bir konunun sayfa sayısı 20 civarı :KK43: çok zamanımı alıyor yani :) neyse işte hayırlısı bakalım ama geçen yılki hırs yok bende bakalım :)

walla ne güzel asılıyorsunuz diyetinie kızlar her zaman yazamasamda hiç kaçırmadan okuyorum yazdıklarınızı.cumadan itibaren tatile çıkıyoruz ama tatildede takip ederim ben sizi.durmak yok tam gaz devam.insan tartıda mükafatını alınca birazcık ye diyenlere bile tıkıyor kulaklarını.kim ne derse desin kulak ardı edin dönmeyin yolunuzdan.ben tatilde ailemi ve akrabalarımıda ziyarete gideceğim.dişimi sıkıp kilo almadan dönmek için elimden geleni yapacağım.sizi okudukça motive olur yemem.döndüğümde kilo almış olursam kafama indirin oklavayı:) lıghtlife ne güzel kayınvaliden varmış senin öyle yaaa.walla öyle kayınvalide dostlarbaşına.seni elleriyle besliyor daha ne olsun.bundan iyisi şamda kayısı.ama senin için şu dönemde iyi değil,yeme getirdiklerini eşine yedir o şişmanlasınsempatiksalakcinni yada ona montiyi öğret hep beraber yapın o yapmıyorsada sana montiye uygun yemekler yapsın getirsin:)
Zilicim merak etme almassın alsanda çabucak telefi edersin merak etme ...olumunekankayizsmile
iyi tatiller .a.s.
canlar bugünkü menüm

2 dl elma

sabah

2 dl kızarmıs ekmek..az marul..ve maydonoz..2 ks lor..yeşil cay..4 yeşil zeytin..

ögle

yogurtlu spagettii( bu seferin yarım paketin yarısnı yaptım bu arada paketim 350 grmıs)..salata..

aksam

1 kepçe corab( gecen gün derin vermişti ya o yogurt..nohut..yeiş mercimek..ve bugday.. güzel olmustu ama hiç yogurt corbası gibi degildi görüntüsüde:1ninca:)...kırmızı biber közleme..2 ksk lor..

ara

1 kivi

1 saat sonra

1büyük fincan tarcınlı ligt süt
demek paket küçükmüş kıs .....kaydirigubbakcemile3 ozamanda az olmuş kıyamam sana ...sempatiksalakcinni
afiyet olsun .....

X