Mfk deneyip hamileliği bekleyen arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

Doktor bey sanki tüm takviyelerim hamilelikte de öncesinde de kadın erkek ayırtetmeksizin kullanılabilir demişti ben mi yanlış anladım acaba
hamilemisiniz suan doktora yazın isterseniz bana fodega minera ferris kullan yazdı

Kuzum. Kimisinde yapmıs bende tam tersi olmuştu 4 gün erken gelmişti test yaptınmı peki ins bebiştir
Yok yapmadım zaten belirtim de yok ümit etmiyorum da artık sürekli para vermek istemiyorum ovülasyon testi alıcam trendyoldan onun yanında geliyor onu beklicem eczanede çok pahalı ya.

Yok yapmadım zaten belirtim de yok ümit etmiyorum da artık sürekli para vermek istemiyorum ovülasyon testi alıcam trendyoldan onun yanında geliyor onu beklicem eczanede çok pahalı ya.
İns bebiştendir kuzum haklısın valla bende 85 tl bayılmıstım erken gebelige

Kızlar size bir tavsiyem daha var mfkyla birlikte gynoseed jel kullanndım spermleri daha hızlı ulastırıyo daha uzun ömürlü oluyormus içerıde bilginiz olsun

Kızlar size bir tavsiyem daha var mfkyla birlikte gynoseed jel kullanndım spermleri daha hızlı ulastırıyo daha uzun ömürlü oluyormus içerıde bilginiz olsun
Gynoseed jel internetten mi aldın canım. Bugün kasıklarım çok ağrıyor adetim 13. Günü mfk göre yarın ilişki olması lazım bugün mü ilişki olsa sen mfk günlerine tam uydun mu

canım hamılelıgın hayırlı olsun cok cok sevındım, masalllaahhh

Gynoseed jel internetten mi aldın canım. Bugün kasıklarım çok ağrıyor adetim 13. Günü mfk göre yarın ilişki olması lazım bugün mü ilişki olsa sen mfk günlerine tam uydun mu
Tereddüte cok düştüm ama asla şaşmadım kesinlikle uy birebir canım ben birebir uydum bu ay evet internetten aldım t.yoldan gynoseed jel yaz cıkar

hamilemisiniz suan doktora yazın isterseniz bana fodega minera ferris kullan yazdı
Yok maalesef değilim henüz ama size öyle yazdıysa dediğiniz gibidir.direkt msjlasan sizsiniz. Bu arada nasıl msjlasıyorsunuz nereden yazdınız kendisine. Ben çok defa yazdım ama cevap alamadım

Yok maalesef değilim henüz ama size öyle yazdıysa dediğiniz gibidir.direkt msjlasan sizsiniz. Bu arada nasıl msjlasıyorsunuz nereden yazdınız kendisine. Ben çok defa yazdım ama cevap alamadım
Dm den yazdım illaki dönüş yapacaktır tekrar yazın bekleyin sonra

Kızlar sizlere bir umut olsun hamileyim çoook şükür..kan vericem akşam..şimdi şoktayım..2 ay eş paketi kullandım.yaş 34..Amh 1.36 ve ilk çocuk.Allah sizlerde nasib etsin
maşallaahhh ne guzel bır haber, hayırlı olsun :)
es paketıne ek bısey kullandınız mı ya da yaptınız mı ?
Teach_Mavi

Kızlar sizlere bir umut olsun hamileyim çoook şükür..kan vericem akşam..şimdi şoktayım..2 ay eş paketi kullandım.yaş 34..Amh 1.36 ve ilk çocuk.Allah sizlerde nasib etsin
birde sızın bır sorununuz avr mıydı sebepsız mıydı ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…