Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Onu bunu bilmem mikrom maddi manevi çok yıpranıyoruz, sorularımıza cevap almak en doğal hakkımız. Allah'tan bana şimdiye kadar ters konuşan bir doktor gelmedi.

tabiki canımm bende aynı şeyi savunuyorummm.nur hanımdan ve müstecp beyden başkasına muayne olmadım ben ikisde çok iyiydi.baştan birde semra hanım muayne etti.güzel ilerledi tedavi boyunca inş... devamıda öyle olurrr

Aslında benim doktor çalıştığı merkezde tek doktor ve o da çok yoğun oluyor. Ancak yanına girdinmi yoğunluğunu asla hiss etmiyorsun. ne sorsan dinler ve cevap verir. Sorun bende. Belki de dil farkı yüzünden doğru anlaşılmaz diye tereddüt ediyorum. yazmak kolay, amma, konuşurken bir az zorlanıyorsun.

Niye siz Funda hn. ı beğenmiyor musunuz ? :)

Beğenip beğenmemek değil mesele. Funda Hanım'ı fazla tanımıyorum, bir kez opu'ma girmişti sadece. Elektrik meselesi her zaman dediğim gibi. Anlaşabileceğim doktorları az çok biliyorum. Önemli olan tedavi süresince benim kendimi pozitif hissetmem, olumlu düşünmem. E bu da doktorla anlaşabilmekten geçiyor. Mustafa Bey'i de tanımıyorum ama aldığım bazı duyumlar onu seçmeme vesile oldu diyelim :)

Çekinme canım konuş, sor. Ne güzel seninle iletişim kuran bir doktorun var.

doğru karar bencede

kızlar erkek doktor olmasın diyorsunuz ama bence mustafa bey ve müstecep bey de gayett iyilerr.hiç bir şikayet duymadım haklarında .mustafa beyin methini çok duydum.müstecep beyde birkez muaynemi ve opumu yaptı.

ya işte ne bileyim, bayan doktor varken erkeğe gitmeyeyim diyorum ama bu bayanlar da deli edecek beni :)

semra hanım çok iyi ya. tane tane anlatıyor sana durumunu.

Niye siz Funda hn. ı beğenmiyor musunuz ? :)

ben bir iki kez muayene oldum. normal biri. yani gidilebilir :)

Şimdi herkes Nur hn filan diyor benim açıkçası zaman zaman içime şüphe düşüyor benim kendi jinekoloğum bana ilk Semra hn ı önerdiğinde Funda ve Betül hn da iyi demişti bizde Funda hn la başlayıp öyle devam ettik ikinci tedavi içinde açıkçası farklı birini hiç düşünmedim ama acaba düşünmem mi gerek ?

Canım merhaba. Ben sürekli listeyi güncelliyorum. Şu an 74 tane Yasin 115 tane de Meryem Suresi eksiğimiz var.

merhabalar kızlar gece 4 te uyudu kızım yenı yenı kalktık...gece sınırlerım bozuldu artık tabak dustu kırıldı salonun halını gormelısınız heryer oyuncak bıberon..cınnet gecırıcem valla.allahtan kız sımdı yedı uyudu....
sızde ne var ne yok bakalımm

Ben de öyle diyordum canım da olmuyor bazen işte. Ha Nur Hanım varken her zaman ona giderim orası ayrı. Semra Hanım da çok ilgili gerçekten. İkisine hayranım :)

Mummucum oradaki tüm doktorlar iyi buna şüphem yok. Ama hep diyorum doktorla iletişimin önemli, doktorun hastaya yaklaşımı önemli. Doktorundan memnunsan sorun yok.

olsun canım yeterki ece iyi olsun toparlanır ortalık uyku işini de o uyuyunca uyu mutlaka boşver işi gücü ki sende dinç ol.

kızlar kan verdim sonucu mesajla bildiricekler dua edin lütfen heyecanla bekliyorum

heyecanla bekliyoruzzz kaçata verdin yani ne zaman çıkacakkkk

nur hanıma hiç gitmedim ama ben kan verirken o da kızlara kanını aldırıyordu hamile ya :) orada gülücükler dağıtıyordu, benimle de konuştu falan. ya dedim bu kadın tatlı biri yani. maşallah.

senin değindiğin nokta çok önemli işte. güvenmek en önemlisi tabi ama iletişim ve kendini pozitif hissetmen de çok önemli. o kataloglarda hep bundanbahsediyorlar, yok yanınızdayız, yok doktorlarımız her türlü sizinle. ama pratikte yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…