Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

ayyyy bencede git yaptırrrr kaçıncı günün bugünn heyecan bastı şimdiii

Buraya bakarsan oooo gevezenin önde gideniyim ama gerçekte öyle değil. Gerçi eşimle, yakın arkadaşlarımla bıdır bıdır konuşurum ama çok tanımadığım insanların içinde pek konuşmam hatta hiç konuşmam Soru falan sorulmazsa açmam ağzımı
Seninle tanışsak inanmazsın sessiz olduğuma çünkü burada çok yazıştık, az çok tanıdık birbirimizi :)

Yaa kızlar ben de pek sessizimdir, amma eşim kız kardeşi hiç öyle değil. Doktorlardan çok çekti, güveni çok kılrıldı, pisikolojisi alt-üst oldu. Aksi bir durum olursa asla sessiz kalmaz. Umudu istanbulda aramaya gelicek. Umarım hastanenin yoğunluğu onu etkilemez.

Son düzenleme:

sustururmuyum ben seni noldu topikte susmuyodun ama canım şöyle bişey oluyo sanki yıllardır birbirimizi tanıyor gibi oluyoruz biz happy , kezbanla ,hilalle tanıştığımızda öyle oldu mesela hiç yabancılık çekmedik ve hiç susmadıkk paylaşabileceğimiz o kadar çok şey vardıki sanki dahada vaktimiz olsa yine konuşurduk yani mecburiyetten bitirdik konuşmalarımızı .seninlede eminim aynısı olacaktırrr yeterki bi görüşelimmmm

bencede biraz cadılık şart çünkü çok yoğunlar ben baktım ki randevuyu verenle baş edemiyorum direk gidip doktora bile dedim .... yı asla istemiyorum diye :) bende cinsimdir biraz. :)

evet ben de gaza geldim kızlar, cadıya bağlama vakti geldi :)))

ben merkeze güveniyorum, özellikle semra hanıma. semra hanım iki kere baktı bana, bir keresinde yumurta kontrolüydü sadece. kendisi oturdu, karşısına aldı beni, eşimi. izah etti, devam ediyoruz falan dedi. bunlar semra hanımdan daha mı yoğunlar yüzümüze bakmıyorlar.

hm anladım canım. beni de başta uyardılar. erkek doktor istemedim. ayrıca ben de tek doktor isterim dedim ama işte ikna edemedim, valla lafımı geçiremedim bir türlü :))

canım benim. inşallah çok güzel haberlerin gelir. senin yerine ben heyecanlandım :)

inci tanesi beni de görsen çok cadaloz bi tipimdir. eşim bana şakayla karışık çirkef der hep hatta :) ama o da diyor burda niye sesin çıkmıyor diye. valla sanırım hassaslaştığımndan. ben de kendimi anlayamadım.

Seni bir az kendime benzettim. Yazmaya bayılırım. Çok kolay gelir. konuşmaya gelince sessiz kalırım. Tabbi yakın olduğum insanlar dışında.

hastaneye gidince bir sürü aklımda soru olur, doktoru görünce sormam . Eve gelince doktorumun internet sitesinden sorularımı yazarım

Evet gerçekten öyle oluyor :)
Evlat hasreti bizi buluşturdu ama aslında konuşacak o kadar çok şey var ki :)
Görüşeceğiz inşaallah...

Ha şöyle gösterin dişlerinizi
Demekki tam tersi oluyormuş. Ben normalde çok sessizimdir ama tedavi zamanı uuuuuu susturamazlar

ya bende bu gülen suratlar yok hiç koyamıyorum

aslında akıllıca bu bak, ben de internet sitesinden döşeyeyim olmadı :)))))

inş... canımmm

hastane yönetimi birazdan sen arıycakk insanları ayaklandırıyorsunuz diyeeee

transferden sonraki 7 günüm canım. 5. gün embriyosu. onuda sayarsak 12. gün oluyor.

Bugün yaptırırsan çıkar :) Hadi yarın yaptır :)

bugün kan testi sonuçlarım için aradıklarında ısrarla aynur hanım veya nur hanım diycem..
bir de erkek doktorlar var, iki tane görüyorum hep. onlar nasıl?

inş... canımmm

hastane yönetimi birazdan sen arıycakk insanları ayaklandırıyorsunuz diyeeee

Onu bunu bilmem mikrom maddi manevi çok yıpranıyoruz, sorularımıza cevap almak en doğal hakkımız. Allah'tan bana şimdiye kadar ters konuşan bir doktor gelmedi.

bugün kan testi sonuçlarım için aradıklarında ısrarla aynur hanım veya nur hanım diycem..

kızlar erkek doktor olmasın diyorsunuz ama bence mustafa bey ve müstecep bey de gayett iyilerr.hiç bir şikayet duymadım haklarında .mustafa beyin methini çok duydum.müstecep beyde birkez muaynemi ve opumu yaptı.

Mustafa Bey, Murat Bey ve Müstecep Bey var. Ben tanışmadım hiç birisiyle ama buradaki hastaları memnun.
Ben zaten tedavimde Nur Hanım olmazsa Mustafa Bey'i isteyeceğim.

mustafa ve mustecap bey benim opumu mustafa bey yapmıştı uzun boylu olan hep önlükle geziyor onun içinde iyi diye duymuştum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…