Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

2013 yılında Memorial Hastanesi'nde tedaviye başlayacakların sağlıkla hamile kalıp hayırlısıyla yavrularını kucaklamaları, hamile kalanların sağlıkla doğum yapabilmeleri için 500 Yasin ve 500 Meryem suresi

Yasin Suresi okuyanlar

akasya - 10

beyazzmbak - 40

dentur - 30

derya - 10

eda - 20

gamzear - 30

happy - 30

inci - 30

led_zeppelin - 10

melisdilek - 41

meryem - 30

mikro - 30

mummu-50

nurme - 10

qingdao - 10

sevda_linka - 15

sezyal - 20

western - 30

kalan: 54

Meryem Suresi okuyanlar

akasya - 10

beyazzmbak - 40

dentur - 30

derya - 10

eda - 20

gamzear - 10

happy - 30

inci - 30

juliaa - 30

meryem - 30

mikro - 30

mummu - 50

nurme - 10

qingdao - 10

sevda_linka - 15

sezyal - 20

western - 30

kalan:95

25 nisan perşembe gününe kadar

ben bu hastaneyi yıkarım arkadaş bu ne böyle :KK47: :KK47:
okudukça sinirlendim ya hiç hoşlanmadığım şeyler, devlettede aynı düzen vardı kimin muayene edeceği belli değil kimse durumunu söylemez vs orda bile bölüm başkanını yakaladım ben kör cahil değilim buyrun konuşalım diye
ben okadar para vericem güya bir dr seçicem ve dosyama o yazılacak sonra bunlarla uğraş dur, ön görüşmeye gittiğimde hem aynur hanıma hemde nur hanıma çalıştığımı ve haftaiçi ilk randevuyu istediğimi söylemiştim ona bile merak etmeyin ayarlarız demişlerdi ikiside ,bu ayarlama bizi ayarlayana kadarmı yani hayret bişi :KK20:

nur hanıma hiç gitmedim ama ben kan verirken o da kızlara kanını aldırıyordu hamile ya :) orada gülücükler dağıtıyordu, benimle de konuştu falan. ya dedim bu kadın tatlı biri yani. maşallah.

senin değindiğin nokta çok önemli işte. güvenmek en önemlisi tabi ama iletişim ve kendini pozitif hissetmen de çok önemli. o kataloglarda hep bundanbahsediyorlar, yok yanınızdayız, yok doktorlarımız her türlü sizinle. ama pratikte yok.

Kesinlikle öyle :)
Ben ilk görüşmeye Nur Hanım'a gitmiştim. Giderken tir tir titriyordum ama odadan çıkınca kuş gibiydim. Bir insan bu kadar mı neşeli bu kadar mı pozitif olur :nazar: İşte dedim aradığım doktoru buldum.
Allah'ım sağlıkla yavrusuna kavuşmasını nasip etsin inşaallah.

okudukça sinirlendim ya hiç hoşlanmadığım şeyler, devlettede aynı düzen vardı kimin muayene edeceği belli değil kimse durumunu söylemez vs orda bile bölüm başkanını yakaladım ben kör cahil değilim buyrun konuşalım diye
ben okadar para vericem güya bir dr seçicem ve dosyama o yazılacak sonra bunlarla uğraş dur, ön görüşmeye gittiğimde hem aynur hanıma hemde nur hanıma çalıştığımı ve haftaiçi ilk randevuyu istediğimi söylemiştim ona bile merak etmeyin ayarlarız demişlerdi ikiside ,bu ayarlama bizi ayarlayana kadarmı yani hayret bişi :KK20:

ben bugün duruma el koyuyorum ve kan değerim için aradıklarında çirkefe bağlıyorum :))

sen tedavide misin canım?

Bence kendini bu kadar strese sokma randevuyu veren kızlara söylersin olmadı doktoruna söylersin zaten baskı yapınca hastanın istediğini yapıyorlar

hemşireler tatlı . bir kaç uyuz var, lafı ağzına tıkıyor ama onlarla da muhatap olmuyorum. bir tanesini de tersledim geçen.

Kesinlikle öyle :)
Ben ilk görüşmeye Nur Hanım'a gitmiştim. Giderken tir tir titriyordum ama odadan çıkınca kuş gibiydim. Bir insan bu kadar mı neşeli bu kadar mı pozitif olur :nazar: İşte dedim aradığım doktoru buldum.
Allah'ım sağlıkla yavrusuna kavuşmasını nasip etsin inşaallah.

aminnn kuzummm inş...oda fazlasıyla yoruluyorrr artıkkk

hemşireler tatlı . bir kaç uyuz var, lafı ağzına tıkıyor ama onlarla da muhatap olmuyorum. bir tanesini de tersledim geçen.

Yeni hemşire var mı hiç bilmiyorum. Ay bana hiç suratsız biri denk gelmedi çok şükür.

aminnn kuzummm inş...oda fazlasıyla yoruluyorrr artıkkk

Sorma mikrom. Karnı burnunda hala koşturuyor.

Tamam bekliyoruz :)

Bugün haberler çok :)
Mikro'nun randevu haberi, happy'nin test haberi, senin randevu haberin :KK1: ah bir de almina'nın pozitif haberini alsak süper olacak :KK16:

randevuları bi şekilde hallederiz test sonuçları daha önemliiii happynin pozitif zatenn alminaaa git yaptır yaaaaa

ben bugün duruma el koyuyorum ve kan değerim için aradıklarında çirkefe bağlıyorum :))

sen tedavide misin canım?

bencede artık bağla yani seninki bir değil iki değil başladığından beri şikayet ediyorsun nerdeyse görüyorum seni
yok ben tedavde deilim ama başlıycam

Bence kendini bu kadar strese sokma randevuyu veren kızlara söylersin olmadı doktoruna söylersin zaten baskı yapınca hastanın istediğini yapıyorlar

baksana cnm asıl sorun onlar heralde zaten mikroya kaç gündür randevu verilmiyo sıradan biyer olsa normal derim ama memoriala yakışmıyor

bencede artık bağla yani seninki bir değil iki değil başladığından beri şikayet ediyorsun nerdeyse görüyorum seni
yok ben tedavde deilim ama başlıycam

baksana cnm asıl sorun onlar heralde zaten mikroya kaç gündür randevu verilmiyo sıradan biyer olsa normal derim ama memoriala yakışmıyor

canım benim olayımda bir yanlış anlaşılma oldu.ben diğer detayları nur hanımla konuşunca randevu işinide hallettik zannetmişler ondan.bugün halletcez inş...

X