Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Yeni hemşire var mı hiç bilmiyorum. Ay bana hiç suratsız biri denk gelmedi çok şükür.

Sorma mikrom. Karnı burnunda hala koşturuyor.

ohhh has etmişsin kuzummm ağzına sağlıkkk.kendini doktor zanneden havalı hemşirelerden hiç hazetmemmm

ya kız lafı ağzıma tıktı, kan aldıracaksınz diyor. daha ilk gidişim bismillah. neden aldırıyormuşum pardon daha muayene bile olmadım dedim. aa pardon sizin ilk muayeneniz diyor. a be saf kız bi dinlesene beni.

Tamam bekliyoruz :)

Bugün haberler çok :)
Mikro'nun randevu haberi, happy'nin test haberi, senin randevu haberin ah bir de almina'nın pozitif haberini alsak süper olacak

pozitif sonuçlar gelsin de inşallah. ben de Allah'ın izniyle buraya hamileyim diye yazayım da.. eşim her gün hem göbekten iğne oluyorum hem de kan aldırıyorum diye sana kıyamıyorum diyor, ilgileniyor. o da olmasa gerçekten bu süreçte zor yürürdüm.

olsun canım yeterki ece iyi olsun toparlanır ortalık uyku işini de o uyuyunca uyu mutlaka boşver işi gücü ki sende dinç ol.

heyecanla bekliyoruzzz kaçata verdin yani ne zaman çıkacakkkk

nerde canım zaten uykusuzsun bızım kızda bagırıyor bı yandan ortalıkta dagınık olunca ıyıce pıskolojısı bozuluyor ınsanın bır haftada1.5 kılo vermısım..

canım şükür ki eşlerimiz yanımızda benim eşim de aynı çok duygusallaşıyor bu dönemlerde.allah bizleri birbirimize layık eylesin inş...

bende zaman zaman sesimi yükselttiğim oldu biz hormonları yiyip yiyip oraya gidiyoruz zaten canımız burnumuzda bölümde nasıl yoğun günün her saaati insan kaynıyor onlarında işi zor bir sürü insan ama beğenmiyorlarsa çalışmasınlar sonuçta oradaki kişiler sabırlı olmak ve bize yardımcı olmak durumundalar çünkü işleri o ben ilk baştan beri diyorum hep doktorlar ve bir kaç hemşire dışında geriye kalanları çöpe at

ya çok korkuyorum ben

hepimiz aynı şeyleri yaşadık canım ama hadi biraz cesaret korkunun ecele faydası yok istersen önden bi idrar testi yapp kanı daha rahat verirsin o zamann

nerde canım zaten uykusuzsun bızım kızda bagırıyor bı yandan ortalıkta dagınık olunca ıyıce pıskolojısı bozuluyor ınsanın bır haftada1.5 kılo vermısım..

kayınvaliden ev işlerinde yardımcı oluverse bi zahmet.tabiki verirsin hangi birine yetişeceksin senn.

Canım merhaba. Ben sürekli listeyi güncelliyorum. Şu an 74 tane Yasin 115 tane de Meryem Suresi eksiğimiz var.

merhaba inci.valla sayfalar o kadar fazlaydıki dediğim gibi atlaya atlaya okudum göremedim kusura bakma. ben komşura söyledim okuruz dediler ama sayı belli değil ben yazarım.çok teşekkür ederim bilgi için:44:

ya işte ne bileyim, bayan doktor varken erkeğe gitmeyeyim diyorum ama bu bayanlar da deli edecek beni :)

semra hanım çok iyi ya. tane tane anlatıyor sana durumunu.

ben bir iki kez muayene oldum. normal biri. yani gidilebilir :)

Bence de sen kadın doktoru seç. Benim kendi doktorumdan tek sıkıntım erkek olması. İlk başladığım zaman kesinlikle kadın doktor düşünmüyordum. Kadınlara hiç bir konuda asla tam güvenmem. Amma Semra hanımı tanıdıktan sonra kadınlara da güvene bileceyimi anladım. Amma kendi doktorumu çok seviyorum. Onun elinden hamile kalmayı çok istiyorum. Gel gör ki, bazen vicdanım sızlıyor, kadın doktor varken neden gitmiyorsun diye.

Semra hanımı çok seviyorum. hayatta hiç karşılaşmasam da. Televizyon proqramlarını izledim.

Amin.

Tamam bekliyoruz :)

Bugün haberler çok :)
Mikro'nun randevu haberi, happy'nin test haberi, senin randevu haberin ah bir de almina'nın pozitif haberini alsak süper olacak

Bir de ben baldızım için randevu alıcam. Kontör yüklenmesini bekliyorum :26::26:

ya çok korkuyorum ben

Bence sen qaza gelme. Hadi biz çok merak ediyoruz. Amma sen en az bir gün daha bekle derim

canlar nasılsınız yaa maşallah ne güzel muhabbet ediyorsunuz ben yoğunluktan pek gelemiyorum sayfalarda o kadar çok ilerliyor ki oku oku bitiremiyorum

Kızlar hilbur'un yasinlerini bugün bitirecektik. Herkes okudu mu?

Bahar'dan alıntı yapıyorum;

35 YASİN OKUYANLAR=

AHUNİSA=1 yasin
SEZYAL=2 yasin=OKUDU
MİKRO81=5 yasin=OKUDU
GİNGDAO=5 yasin=OKUDU
NURME=2 yasin
İNCİ_TANESİ=2 yasin=OKUDU
KKEEZZBBAANN=10 yasin=OKUDU
NZLYLN=1 yasin
MELİSDİLEK=2 yasin=OKUDU
OYA81=2 yasin=OKUDU
SEMRA58=1 yasin=OKUDU
CYDKRBS=1 yasin=OKUDU
LED_ZEPPELİN=1 yasin=OKUDU

NOT: Yasinler tamamlandı…

o yapıyor zaten ama gece uyuyor kadın ne yapsın normalde temızlık yapmıyorum yanı burda.ama ec 10 gundur sabahlara kadar oturuyor onu oyalarken heryer dagılıyor malesef..ece uyuyunca onları toplarken 1 saat gecıyor nerdeyse

canım biz burda kimseye gaz vermiyoruz hepimiz alminanın pozitif almasını çok istiyoruzz bizdeki sadece temenni yaptırıp yaptırmamak yine onun kendi iradesinde.inş..varsa zaten çıkacaktırrr bu konuda biraz tecrübemiz var ....

Tuğçecim tek derdin bu olsun. Bırak dağınık kalsın ev ne olacak. Sen bebekli bir insansın. Bebekli bir insanın evi her zaman derli toplu durmaz.

kızlar desteğiniz için çok teşekkür ederim. ama bugün gidemem. önce idrarda yapayım en iyisi micronun da dediği gibi.
sonra kan vermek ya dahada zorlaşacak yada daha kolay olacak bilemiyorum. dua edin benim için.

Kızlar ne zamadır tedaviyi beklerken zaman daha kolay ve eğlenceli geçsin diye yaptıpım örgüleri paylaşıyımmı??? Ne dersiniz??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…