Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Happy seni merak ettim.1 gun bekleriz yeterki sonuc pozitif olsun...insallahhhh.
Hil_bur masallah kuzucuklara.cok tatlilar cok.biblo gibiler masallah..hemen buyuyrler hic anlamazsin ....
Kizlar derin ve deniz in listesini yeni gordum.tamamlandi mi aceba?bende alabilirim sure yoksa.

Canim bende okurum.vakti varmis.firsat buldukca okur,not ederim.ne kadar okuyabilirsem toplamda soylerim.

evet semra teyzesi derinim 2180gr şuan denizim 1940 gr ama deniz cevval işte..erkek adam güçlü :)

teyzeleri yesin onları çok tatlılar maşallah erkek yine güçlülünü gösterdi diyon yani olsun kızımızda naz yapıyo kızlar nazlıdır şükürler olsunki derinmizde denizimizde iyiler

Kizlar sizinde ara ara kasik agriniz oluyor mu?

Hamilemisin hatirlayamadim?
Hamileligin ilk haftalarinda regl agrisi gibi oluyor kalan yumurtalardan dlayi..gebelikte haftalar ilerledikce rahim buyuyor,beden agirlasiyor dersen bel agrisi,karin bolgesinde agri,eklem agrilari,kramplar,varizler.....oluyor....pehhh...cidden cennet analarin ayagi altinda ....

canım ben tefriyeleri ve yasini aldıgım gün okudum okudum diye yazmayı unutmusum ekleyebilirsin

Mikrocum yazini okumustum,cevaplayamamistim.simdi aklima geldi.benimde gebeligimde ozellikle ilk aylarda gobek deligimde agri degilde,cekilme gibi tuhaf birsey oluyordu...kalp atisini alinca daha rahat olacaksin.insallahh...

İyi bAri korkmim kizlar bebek dusmemesi icin ya mübid demek gerekiyormus

ınsan korkuyor demı canım
bende bazenkorkup vcye gıdıyorum ve
her vcden cıktıgımda da Allahıma daha cok sukredıyorum
korkulu ruya benım ıcın
ıkı kaybım var daha once
8-9 haftaları bı gorsem bıraz daha rahatlıycam Rabbım erıstırsınınsallah hepımızı

canım masallah cok tatlılar ya ins soyle emeklediklerini yuruduklerini vs vs kocaman olduklarınıda gorursun inş

tesekkur ederim canım iyice arastırmak lazım hangisi uyarsa onu yaptırmak lazım

incim bende alayımda boyle uzun sureli seyleri unuturum diye korkuyorum simdidlik 10 - 10 alayım inş unutmam siz unutturmazsınız bana :)

bu arada masallah baya bir sohbet olmus gozlerim sasıbak sasır gibi oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…