Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

denturum seni böyle görmek beni gerçekten çok mutlu ediyor. Maşallah arkadaşıma çok güzel toparlandın, negatifliklerden arındın

denturum seni böyle görmek beni gerçekten çok mutlu ediyor. Maşallah arkadaşıma çok güzel toparlandın, negatifliklerden arındın

ay incim neydi o hallerim ya ben isyan ettim allahım affetsin çok bunalmıştım birde 2 senenin çok büyük umudu vardı hiçbirşey yok stresten çocuk olmuyor diye 2 senemi oyaladılar bir öğrendik ki eşimde durumlar vahim sonu kötüde bitti kürtajdan sonra benim devreler yanmıştı ama sonsuz şükürler olsun ailemden önce sizlerin desteğiyle toparladım kendimi alalhım tekrarlarını yaşatmasın yine negatif alsamda yılmak yol yola devam :))

İnş. canım inş. Allah'ım bir daha yaşatmasın, ağlamalarımız hep sevinçten olsun inş.

mikronun yerinde olmak isterdim şimdi.aldı pozitifi maşşallahoturuyor şimdi evine tek derdin internet olsun boş ver ne mutlu sana .allah sağlık versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…