Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

canım arkadaşlarım öncelikle hepinize çok teşekkür ederim desteğiniz ve dualarınız için allah razı olsun
çok şükür duyduk kalp atışlarını rabbim hepinize nasip etsin inşallah bu duyguyu tarifi yok en büyük dileğim hepinizin
en kısa zamanda bu duyguları yaşamanız he bu arada bebişimiz tek yani birtanemiz geliyor allahın izniyle
herşey normal ve iyi çıktı kızlar haftamızla uyumluyuz 2 marta tekrar randevu alıcaaz bizden haberler böyle :KK16:

Zambakkıımmm canım gözün aydın olsun :nazar::nazar: Tek olsun bizim olsun.. :KK1: Allah sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin inşallah... Çok sevindim senin adına :KK16::KK19:

Canım bütün sigortalarda gebelik için bekleme süresi var. Hepsi en az 1 yıl sadece allianz'ın bekleme süresi 6 ay. O kadar pişmanım ki yaptırmadığıma. Bekleme süresini bekleyip hamile kalırsan kontrolleri ve doğumu karşılıyor, hangi hastanede hangi sigortalar geçiyor bakmak lazım. Memoriala gitmek isteyen biri için inanılmaz bir kolaylık.

İncim kuzummm bazı sigortalar tüp bebek ile hamileliği kabul etmiyor diye duymuştum. Net bilgim yok ama sigorta yaptırmadan ona da dikkat etmek lazım. Benim sigortam bana sormamıştı. Kabul etmişti. :KK31:

canım randevunu almışsın herşey çok güzel olsun inşalalh incim..:KK16:

mart kadrosuna beni de alın :KK1:lap.olacağım :KK1:

Aysuncuğum Allah yardımcın olsun. Lapı atlatıp inşallah bebeğine bir adım daha yaklaşırsın :KK16: Sen kısmetse ağustosta mı başlayacaksın :26:

Selam Bayanlar ben Eda, 10 yillik evliyim 5 Tüpbebek denedik almanyada hic biride tutmadi. Esimde sperm sayisi düsük Morphologie 3%, bende cikolatakisti vardi alindi. Memorial ile Bahceci arasinda kalmistim sizler bana umut oldunuz coktan beri sizleri takip ediyorum. Benim durumumda olan varmi aranizda? sizce tekrar denemelimiyim yoksa artik birakmalimiyim? fazla umudum da yok bana hayal gibi geliyor artik anne olmak. Yasim 28. Bilginize ihtiyacim var

Edacığım senin yaşın çok genç.. Asla vazgeçme. Burada ne ümitsiz hikayeler dinledik.. Ama yılmadan mücadele edenler sonunda bebeklerine kavuştular. Sen de inşallah bebeklerine kavuşacaksın.. :KK16:

kızla regl oldum..
nasib diğer aylara artık

Hayırlısı olsun canım. En azından stresin sona erdi. Ahhh ben de regl olabilsem :KK31: Dört gözle bekliyorum..

canlar bugün derin ve denizle çok güzel bi gün geçirdik..babalarıda ilk kez onları kucağına aldı...artık hergün çıkma ihtiamalimiz var ama tabi beslenme performanslarına bağlı...ama miniklerim biraz tembel ve uykucu:) biberonu emmeyi bi türlü beceremiyorlar....dua ediyorum artkık emsinlerde eve gidelim...

Maşallah canlara :nazar::nazar: Az kaldı yakında evlerine kavuşacaklar... :KK16:

mart grubu rahattttt,hazır ollll. marş marş takviyelere devam bol vitamin,bal,pekmez.kuru incir e devam....

Happyyy alemsin yaa çok güldüm :KK9::KK9::KK9:

ben bugün ablamın bebişinide görmeye giittim beşinci kat ve asansör yok diye ertelemiştk ama bi gün dayanabildim.gözlerime inanamadım yavrumm yaaa....hayattımda gördüğüm en minik bebekti parmak bebekti resmen yumruk kadar kafası vardı şapkası tamamen yüzünü kapatıyo ve parmakları kürdan kadar ve tulumunun sadece yarısını dolduruyo.dokunmayabile kıyamazsınız .eşimde yolda kedi gördük bundan bile küçüktü diyoruz.Allah bütün premetürelere yardım etsn.. Hilbur sende inş en kısa sürede yuvana kavuşursun.Allahım sen nelere kadirsin mucize işte onlar...

Canımmm.. kıyamam ben onlara.. Minicikler..Akşam da bir sitede bir kitap gördüm. 6 aylık doğan bebeğinin mücadelesini yazmış. 670 gram doğmuş sanırım. Rabbimin hikmeti. Hayata tutunmuş, yaşamış.. Allah'ım tüm premetüre bebişlere yardım etsin. Onları ailelerine bağışlasın inşallah :nazar::nazar:

Oyy çok duygulandım..:KK5: Pamuk gibiler kuzucuklar..:nazar::nazar::nazar: Allah'ım nazarlardan saklasın.. :KK16:

İnş. canım inş. Allah'ım bir daha yaşatmasın, ağlamalarımız hep sevinçten olsun inş.

amin incim bazen diyorum ki o kötü günler olmasaydı belki değerini bilemezdim bebeğimin sağlığımın şükretmeyi unutabilirdim iyiki olmuş diyemem ama bana çok büyük ders oldu güzel günler yakında açıcaz muslukları :KK1:

mikrom senin internete ne oldu :26:

mikronun yerinde olmak isterdim şimdi.aldı pozitifi maşşallah:nazar::nazar:oturuyor şimdi evine tek derdin internet olsun boş ver ne mutlu sana .allah sağlık versin :KK49::KK49:

Bilmiyorum canlar ya bi gelip bi gidiyo bakima ihtiyaci var heralde.bu topikteki herkes anne olucak rabbimin izniyle.kizlar bu arada happy evde gitmemis esi ise gitmis yarin yaptiracakmis

amin incim bazen diyorum ki o kötü günler olmasaydı belki değerini bilemezdim bebeğimin sağlığımın şükretmeyi unutabilirdim iyiki olmuş diyemem ama bana çok büyük ders oldu güzel günler yakında açıcaz muslukları :KK1:

Canım diyoruz ya her işte bir hayır var diye. O an göremiyoruz ama sonradan anlıyoruz. Eşim ameliyat öncesi bana ne dedi biliyor musun. Negatif aldığımızda yıkılmıştım ama şimdi çok şükür diyorum :KK5: Hamile kalsaydım kim bilir aradan ne kadar zaman geçecekti ki ben rahatsızlığımı öğrenecektim. Allah korusun çok ilerlemiş olacaktı. Rabbim bizler için en iyisini biliyor :KK31:

kızlar arada başlattığımız dua kampanyasından da bahsedelimde sayfaları hop hop atlayanlar olursa onlarda görsüünn:KK28:

Kızlar 25 nisana kadar 500 yasin 500 meryem suresi niyetlendik hepimiz için (tedaviye başlayacaklar, hamileler ve annelerimiz için)
Okuyabilecek arkadaşlar kaçar tane okuyacaklarını ben burada yokken özel mesajla gönderirse daha iyi olur, arada kaynamasın.

:nazar: :nazar: :nazar: maşallah süphanallah Allahım çok güzeller,hil bur çok şanslısın seninkiler o kadar da küçük ddeğillermiş mis gibi kokarlar şimdi,Allahım evlat hasreti çeken herkese tez zamanda nasip etsin inşallah :nazar:

kızlar bugün eşim izinli olduğu için gidicektik ama işten çağırdılar yarına kaldı hepinizden Allah razı olsun yarın erkenden haber vericem gelişmeleri ...

zambak naptı tebril edilmiş ama mesajını bulamadım incim özetlermisin..İncin sana foto göndermiştim evet belliydi ama o bi kaç saatlik bi resimdi.

canım diyoruz ya her işte bir hayır var diye. O an göremiyoruz ama sonradan anlıyoruz. Eşim ameliyat öncesi bana ne dedi biliyor musun. Negatif aldığımızda yıkılmıştım ama şimdi çok şükür diyorum :KK5: Hamile kalsaydım kim bilir aradan ne kadar zaman geçecekti ki ben rahatsızlığımı öğrenecektim. Allah korusun çok ilerlemiş olacaktı. Rabbim bizler için en iyisini biliyor :KK31:

ahhh canım benimm allahım korusun incim allahım için gibi yüreğin gibi tertemiz bir evlat nasip etsin o kadar hakkediyosun ki ağlamıcam dedim ama bugün ağlama günüm benim :KK5: Incim valla kelimelere dökemiyorum en iyisi ben senin ve eşin için duamı ediyim susamıcam yoksa

:nazar: :nazar: :nazar: maşallah süphanallah Allahım çok güzeller,hil bur çok şanslısın seninkiler o kadar da küçük ddeğillermiş mis gibi kokarlar şimdi,Allahım evlat hasreti çeken herkese tez zamanda nasip etsin inşallah :nazar:

kızlar bugün eşim izinli olduğu için gidicektik ama işten çağırdılar yarına kaldı hepinizden Allah razı olsun yarın erkenden haber vericem gelişmeleri ...

zambak naptı tebril edilmiş ama mesajını bulamadım incim özetlermisin..İncin sana foto göndermiştim evet belliydi ama o bi kaç saatlik bi resimdi.

Zambak kalp atışlarını duydu canım. Tek kuzusu geliyor inş.
Senin de yarın hayırlı haberini bekliyoruz inş.

ahhh canım benimm allahım korusun incim allahım için gibi yüreğin gibi tertemiz bir evlat nasip etsin o kadar hakkediyosun ki ağlamıcam dedim ama bugün ağlama günüm benim :KK5: Incim valla kelimelere dökemiyorum en iyisi ben senin ve eşin için duamı ediyim susamıcam yoksa

Denturum :KK16::KK16::KK16::KK16:
Ağlama :26:

2013 yılında Memorial Hastanesi'nde tedaviye başlayacakların sağlıkla hamile kalıp hayırlısıyla yavrularını kucaklamaları, hamile kalanların sağlıkla doğum yapabilmeleri için 500 Yasin ve 500 Meryem suresi

Yasin Suresi okuyanlar

dentur - 30

happy - 30

inci - 30

mikro - 30

western - 30

Meryem Suresi okuyanlar

dentur - 30

happy - 30

inci - 30

mikro - 30

western - 30

25 nisan perşembeye kadar

Son düzenleme:
canlar bugün derin ve denizle çok güzel bi gün geçirdik..babalarıda ilk kez onları kucağına aldı...artık hergün çıkma ihtiamalimiz var ama tabi beslenme performanslarına bağlı...ama miniklerim biraz tembel ve uykucu:) biberonu emmeyi bi türlü beceremiyorlar....dua ediyorum artkık emsinlerde eve gidelim...

maşallahhhhhhhhh subhanallahhhhhh çok şeker bunlar ya hilbur çok şükür bebişler iyileştiler onlarda biran önce evlerine gitmeyi istiyolar anne ve babayla kız derin daha toplu gibi duruyo deniz daha zayıf derine göre resimde öyle görünüyo rabbim bizede bu mutlulukları yaşamayı nasip eder inşşş:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

ya aklıma bişi geldi sizlerde kabul ederseniz yapalım duanın her kapıyı açtığını bütün herşeye şifa olduğunu biliyoruz hergünde yaşıyoruz bizler için önemli olan 2 sureyi meryem suresi ve yasin suresini okusak nasıl olur mart grubundaki arkadaşlara 500 yasin 500 meryem suresi okuyalım tedavinin yanında manevi desteğimizide aldık mı bizi kim tutar artık gelsin sırayla bebişler :)))) ne dersiniz kızlar

Mart ekibi :KK16:

mucize'nin müjdesini alacağız inş.

aysun, lap olacak.

çakır
dentur
derya
juliaa
kezban
semra
sblkmbsr
western

2013 yılında Memorial Hastanesi'nde tedaviye başlayacakların sağlıkla hamile kalıp hayırlısıyla yavrularını kucaklamaları ve hamile kalanların sağlıkla doğum yapabilmeleri için 500 yasin ve 500 meryem suresi

dentur
inci
western

kızlar güzel düşünmüşsünüz çok iyi olur inş bi sorun çıkmazda bende martta başlarım bakalım ön görüşme yapacam bi kaç gün sonra eşim işini ayarlarsa hemen randevu alacam

X