Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

günaydınlar

zambakkk canım benim çok duygulandım burnumun direği sızladı resmen canım maşallah hiç ayrılmayın ömür boyu inşallah allah acılarını göstermesin herzamn mutlu olun sana çok bağlı bir kuzun olsun sağlıklı ve kolay bir şekilde 8 ayıda geri bırakın inşallah testlerle öğreniyoruz seviniyoruzda kese ve kalp atışı daha farklı galiba ben boş kese bile gördüğümde heyecandan konuşamadım tedavi sırasında sürekli gülen ben ilk defa orda ağlamıştım birde kalp atışını duysam bayılır kalırım

merhaba eda seninle sorunlarımızda benzerlik var tatlım.benimde kistim vardı ve ameliyatla aldırdım.eşimin değerleri normalin biraz altında.ama benim tüplerde de tıkanıklık var.sağ %100 sol %50 tıkalı.ben inşallah mart ayında başlicam 2.tedavime umutlarımızı asla kaybetmiyoruz.sen de öyle yap umutsuz yaşanmaz.

ya aklıma bişi geldi sizlerde kabul ederseniz yapalım duanın her kapıyı açtığını bütün herşeye şifa olduğunu biliyoruz hergünde yaşıyoruz bizler için önemli olan 2 sureyi meryem suresi ve yasin suresini okusak nasıl olur mart grubundaki arkadaşlara 500 yasin 500 meryem suresi okuyalım tedavinin yanında manevi desteğimizide aldık mı bizi kim tutar artık gelsin sırayla bebişler :)))) ne dersiniz kızlar

detur 500'er derken toplam herkesi kapsayan bir duamı toplayalım diyon nasıl?

canımm maşallahh size gözünüz aydınnnn inş..haftasıylada uyumlu olması çokkk güzelll.tam olarak ne kadarlıksınız canımmmm.rabbimm bizlerede o günleri nasip etsin inş...
sağol mikrom darısı başına olsun inşallah az kaldı sıra sizde 7+3 olduk
Zambağımm Çok sevindim canım. Rabbim daim etsin inş. Bir tane olsun sizin olsun :) Maşallah haftasıyla da uyumluymuş. Bakalım paşa mı gelecek prenses mi
sağol incim allah razı olsun evet bitane olsun sağlıklı olsun bizim olsun çok şükür güzel geçti inşallah hep böyle devam eder
darısı başına bitanem

gözun aydın canım Allah tamamına erdirsin inş
sağol sevdacım allah razı olsun
zambakk bitanem çok güzel maşallah canım darısı bizim başımıza olsun
sağol nurmem sırada sizler varsınız inşallah sizinde güzel haerlerinizi alıcaz
canım hakkında hayırlısı olsun maddi manevi gücün el verdikçe asla vazgeçme canım sizden daha kötü durumda olanlar var
bu işte sabır ve inanç çok önemli herzaman pozitif ol bebeğini düşün allah izniyle olur rabbim en hayırlı zamanda kucağını doldursun inşallah . he bu arada kesinlikle memorial derim harika bir ekip ve merkez
kızla regl oldum..
nasib diğer aylara artık
hadi bakalım rahatlamışsındır biraz olsun iinşallah önümüzdeki aylarda alırız hayırlı haberlerini canım
kezbancım nasılsın toparladın dimi kendini git gez canım kafanı mart ayı sizin ayın olucak inşallah canımm
hilalcim maşallah kuzularına emerler annesi emerler akıllı bıdık onlar hayırlısıyla evinize hep birlkte dönmeye az kaldı

rabbim nazarlardan kem gözlerden korusun inşallah çok tatlılar maşallah
sabahın köründe hortlak gibi oturdum yine pc nin başına kimse yok.
günaydın canım
zambak günaydı canım ne yaptın nasıl geçti görüşme?
happy ne yapacak acaba bu gün büyük gün....

allaha çok şükür güzel geçti canım gittik gördük kalp atışlarını duyduk darısı başınıza olsun inşallah
happy allahın izniyle güzel haberlerle gelicek heycanla bekliyoruz

allah razi olsun canim nisanda görüsmeye giderim semra hanima sonra nur hanima eylülde insallah, senin de hamis haberini heycanla bekliyorum canim sürekli takip ediyorum allahim gönlüne göre versin

Edacım bence ön görüşmeye martta git. Nisanda Nur Hanım her an izne ayrılabilir.

Maşallah kuzulara maşallah

Amin canım...
Bu testleri negatif denemelerden ya da düşüklerden sonra istiyorlar canım.

Günaydıııınnnnnnn

Happy canım güzel haberini bekliyoruz Dün mesajı göremedim mesaj attım sana.

Dentur canım çok iyi düşünmüşsün. Kesinlikle yapalım bunu.
Okuyabilecek kişilere isim listesi verelim, çevremizden okuyabilecek kişilere yine bu listeyi verelim, isimlerimiz olursa daha güzel olur.

Son düzenleme:
Mart ekibi

mucize'nin müjdesini alacağız inş.

aysun, lap olacak.

çakır
dentur
derya
juliaa
kezban
semra
sblkmbsr
western

Günaydın güzel hamişler ve hamiş adayları
günaydın canım nasılsın

günaydın denturum
canım benim aminnn allah razı olsun ne güzel dileklerde bulunmuşsun ben aynılarını senin için diliyorum rabbim tez zamanda göbüşüne kondursun miniğini her zaman dularımdasınız hepsinin heycanı farklı canım ama o ses dünyalara bedel rabbim sizlerede nasip etsin
mart ayı sizin ayınız olsun inşallahhh

canım okudum yasini ikizlere. Allah sağlıklı uzun ömür versin hayırlı evlat olsunlar inşallah...

canım okudum yasini ikizlere. Allah sağlıklı uzun ömür versin hayırlı evlat olsunlar inşallah...

Allah razı olsun canım. 2-3 sayfa geride fotoları var baksana ne kadar minikler

benim aklıma 500 geldi sayı çoğalabilir yada azalabilir tüm mart ayındaki arkadaşlara yani dediğin gibi herkesi kapsayan diye düşündüm

Evet öyle yapalım. Kaç kişi ne kadar okuyabilir önce onu belirleyelim sonra ne kadar dağıtabiliriz ona bakalım. Liste yaparız inş.

ayy benim bugün ağlama günüm galiba ilk zambağın haberiyle şimdide hilburumun meleklerini gördüm maşallah rabbim nazarlardan korusun dünyada yemin ederim bundan başka güzellik yoktur bana göre bir kadının anne olması herşeye bedel hilbur allahım bu sıkıntılarınızdan sonra birdaha ömür boyu sıkıntı yüzü göstermesin nazar nazar nazar nas felak suresini okuyun bol bol maşallah ben teyzesi olarak okudum allahım nazarlar korusun nazar

incim ben 30 tane yasin 30 tane meryem suresi alabilirim dağıtımdan sonra yine kalırsa yine okurum kızlar ben mart grubuyum diye demedim nisan grubunada haziran temmuz grubunada bütün aylarda isterseniz yaparız sonra doğuma gidenlere falan maksat zorlu yolda kendimizi dualarla güçlendirmek

Bak ne diyeceğim :)

Topikte önümüzdeki aylarda başlayacak herkesin sağlıkla hamile kalıp devamının gelmesi ve hamilelerimizin sağlıkla yavrularına kavuşması için yapsak bu duayı olmaz mı?

Sonrasında her ay başlayacak olanlar için işte mesela mayısta başlayacaklar, haziranda başlayacaklar diye o zamanlar da 41 yasin ve tefriciye okuruz. Nasıl olur?

olmaz mı incim nasıl dersiniz ben uyarım her türlü yeterki birbirimizin için bişiler yapalım sanki öyle olunca hepimiz için herşey daha kolay gelicek sonucumuz olumsuz dahi olsa ki inşallah hepimiz mutlu ayrılıcaz ordan en azından manevi destekle ayakta kalalım sen iyi yapıyorsun incim bu organize işlerini ayarla canım bende üzerime düşeni yaparım

Tamam o zaman şöyle bir başlık altında listemizi oluşturalım inş.

2013 yılında Memorial Hastanesi'nde tedaviye başlayacakların sağlıkla hamile kalıp hayırlısıyla yavrularını kucaklamaları ve hamile kalanların sağlıkla doğum yapabilmeleri için 500 yasin ve 500 meryem suresi

Biraz uzun oldu ama olsun listemiz de uzun olacak :)

Okuyabilecekler yazsın listemizi oluşturmaya başlayalım. Mart başında da başlarız inş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…