Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

sağol canım benim allah razı olsun

ay incim çok sevindim gözünaydın canım güzel haberler alacağız inanıyorum

Semra Hanım'dan bulamam derken 25 şubata verelim dediler, dedim yok ben marta istiyorum
Sesim titredi konuşurken Randevu almak bile içimi kıpır kıpır yaptı

Baharcığım sayı az ama ben de 10 tane tefriciyeyi okudum. Gönül daha çok okumak istiyor ama işyerindeyim. Burada mümkün değil.

Gözün aydın canım.. Allah'ım en kısa sürede Derin ile Deniz'i evine getirmeyi nasip etsin inşallah...

Kızlar randevumu aldım

13 mart çarşamba saat 13.00 Derin Bey, saat 15.00 Nur Hanım ve Semra Hanım

İncim hayırlı uğurlu olsun canım.. Dualarımız seninle.. İnşallah güzel haberlerle geleceksin. Arkanda ben varım Ben de mart sonu randevu alacağım

Akasyam gel gel Vakit geçsin bir an önce

Bir şarkıda diyor ya zaman her şeyi çözer şu beklemek olmasa

Şimdi gitmeden tahlillerimi yaptırmam lazım, yaptırayım ki tedaviye başlayacak olursak uğraşmayayım

Akasyam gel gel Vakit geçsin bir an önce

Bir şarkıda diyor ya zaman her şeyi çözer şu beklemek olmasa

Hayatımın hiçbir döneminde böyle bir rölanti yaşamamıştım. İnşallah bir an önce hayırlısıyla bu durumdan kurtuluruz Zaman çok yavaş geçer gibiyken aynı zamanda çok hızlı İncim. Hani çocukların dediği gibi " Yatçaz kalkçazz yatçaz kalkçaazz bitecek "

Çok heyecanlandım yaaaaa.. Sanki ben tedaviye başlayacak gibiyim.

Öyle yazınca aklıma çocukluğumuzdaki beklemeler geldi O zaman da hiç geçmezdi sanki ama bakıyorsun yıllar geçmiş.
Ah Akasyam hayırlısıyla bir başlasak

Son düzenleme:
Kızlar randevumu aldım

13 mart çarşamba saat 13.00 Derin Bey, saat 15.00 Nur Hanım ve Semra Hanım
hadı canım hayırlısı olsun ınsallah
Nisancım bu arada yeni hamilelerimiz

Bu ay bayağı bereketli geçti

begonvil
beyzzmbak
ehtcan
led_zeppelin
medical
mikro
nurme
gecen sene suat ayıda epey bereketlıydı canım bak ornek ben varım...
zambakcım ılk ultrasonunuzmu canım
hayırlısıyla ınsallah guzel haberlerını duymak ıcın beklıyor olacagız
daha erken degıl mı?ben 6+2 de duymustum kalp atıslarını dahada gec olabılıyormus.saglsun nur hnm bıle sevınmıstı o gunu hatırlıyorumda paha bıcılemezdıı....ayyyy nostaljı yaptım

selamlar

hafta sonu güzel gelişmeler olmuş

medicalcim gözün aydın usg tarihinide almışsın ohhhh şimdi keyfini sür buarada çok geçmiş olsun iş yerinde ıhlamur zorda ılık suyla idare et canım çokda bitki çaylarını içme çok sevindim inş dahada güzel gelişmlere olucak allahın izniyle

mikrocum maşallah maşallah çok sevindim tebrik ederim değerlerin kat kat artacak allahın izniyle kendine çok iyi bak canım işleride boşver hiçbirşey senden bebeişinden önemli değil

beyazzambak ben iyiyim çok şükür büyük buluşma bugünmüş allahım en büyük buluşmayıda nasip etsin 8 ay sonra

incim gözün aydın randevu almışsın ayy bu mart bana gelmicek gibi geliyor hayırlısı olsun bol ( ikiz yada üçüz) bebeişli olsun herşeyin sorunsuz geçeceği bir tedavin ve sonundada meleklerin gelmiş olsun

hilbur sitemizin melek annesi en güçlü annesi hem kuzularına yetişip hem bizi unutmadın çok sevindim meleklerinle buluşacaksın allahın izniyle o haberide en yakın zamanda alıcaz inşallah

medical canım nasılsın nasıl gidiyor hamişliğin
bu arada benim neden geç verdiler ya aynıyız seninle
acaba değerlerle alakası varmı

haftaya benımde 6+bılmemkaç oluyo kuzu zaten

Arkadaşlar başka bir merkezde 2 negatıf sonuçtan sonra Semra hanıma gitmek istedim.Yalnız kendisi görüşme yapmıyormus.Bana acil önerebileceğiniz dr kim ? Şimdiden teşekkürler

incimmmm hadi hayırlısı bitanem rabbim yar ve yardımcın olsun
dilerim rabbimden herşey gönlünce olsun güzel yürekli arkadaşım
öyle çok istiyorumki seninde haberini almak hakkından hayırlısı olsun

haftaya benımde 6+bılmemkaç oluyo kuzu zaten
ben bugun gıdıyorsun sandım canım sende mı memorıale devam edıceksın.bırcok ınsan devam etmıyordu hatta bırtanesı bana merkezde enayımısın nıye buraya bu kadar para verıyorsun demıstı kadını yollmamak ıcın zor tuttum kendımı

Son düzenleme:
kızlar bıraz once mesajlastık yarım saate alıcak kan tahllı sonuclarını hepımız dua edelım onun ıcın..ınsallah 2 ye katlamıstır degerıı...

medical canım nasılsın nasıl gidiyor hamişliğin
bu arada benim neden geç verdiler ya aynıyız seninle
acaba değerlerle alakası varmı

nurmecım ıyıyım sen nasılsın
senın usg tarıhı kaç canım

nurmecim senn değerlerle alakası varmıdır bilmiyorum ama dokotrunun programı yoğun olduğu içinde biraz geç vermiş olabilirler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…