Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

nurmecim senn değerlerle alakası varmıdır bilmiyorum ama dokotrunun programı yoğun olduğu içinde biraz geç vermiş olabilirler

ama bende o sabır nerde tatlım ya ben zaten oraya gitmiycem
eşimi aramışlar oda dememiş ben 7 hafta olunca giderim kismet olursa

günaydın günaydın gunaydın
arkadaslar
farenjıt oluyorum galıba ben:KK43: bogazım acıyor yutkunurken canım yanıyo bıde oksuruk basladı
ilac da alamıycam
ıhlamır bal lımon ıcmek lazım onu da ısyerınde nerden bulacam :KK43:
bebelerim için daha da endıselenıyorum sonucta calıstıgım yer bı hastane yanıma hastalar gırıp cıkıyo
dogumdan sonra calısmasam batarmıyız acaba dıye sımdıden dusunmeye basladım ben
ınsanın dusuncelerı hamıle kalınce gercekten degısıyomus bunu anladım..
cocuk da yaparım karıyerde derdım .. ama sımdı anlıyorum kı ıkısını bırden yapıyorum sanırken evlatlara tam yararımız doknmaz büyüdüklerinde bunu hıssettırıler mutlaka..
kafam bır dusunce deryası
evımı özluyorum
ühühühühü

Canım bende doğumdan sonra çalış çalışmamaya karar veremedim.Eşim bebek en az 2-3 yaşına girene kadar çalışmamı istemiyor.Zaten 8 sene çocuk hasreti çektikten sonra onu minnacıkken bırakıp çalışmak bana göre değil.Zaten mesleğim çok stresli.Ben tedaviye başlayacağız diye işten ayrıldım ve 1 sene dinlendim.(Bu arada çok borcumuz vardı ama artık dayanamadım ve ayrıldım.Çok şükür batmadık sadece baorçlarımızın bitmesi biraz uzayacak.Olsun hiçbirşey benim sağlığımdan ve evimin huzurundan önemli değil).Ondan sonra tedavi oldum.Çünkü üzerimdeki stresi anca attım.Zaten ben işten ayrılmasaydım kesin eşimle ayrılırdık.Stresten evde hep kavga çıkarıyordum.Eşim hafta içi izinli ben hafta sonu.Birlikte hiçbirşey yapamıyorduk.Onuda çok özlüyordum.Eşim diyorki valla sen işten ayrıldıktan sonra evliliği anladım.Evimizin huzuru geldi diyor.

Semra Hanım'dan bulamam derken 25 şubata verelim dediler, dedim yok ben marta istiyorum :KK1:
Sesim titredi konuşurken :KK1: Randevu almak bile içimi kıpır kıpır yaptı :KK31:
ay kıyamam sana ben gerçekten şanşlısın incim neyseki istediğin zamana almışsın
yeni heycanlar yeni bir sayfa inşallah sonunda kucağın dolucak incim:KK16:
hadı canım hayırlısı olsun ınsallah

gecen sene suat ayıda epey bereketlıydı canım bak ornek ben varım...:KK16:

daha erken degıl mı?ben 6+2 de duymustum kalp atıslarını dahada gec olabılıyormus.saglsun nur hnm bıle sevınmıstı o gunu hatırlıyorumda paha bıcılemezdıı....ayyyy nostaljı yaptım
ben gidiyorum canım bugün 7+2
selamlar

hafta sonu güzel gelişmeler olmuş

medicalcim gözün aydın usg tarihinide almışsın ohhhh şimdi keyfini sür buarada çok geçmiş olsun iş yerinde ıhlamur zorda ılık suyla idare et canım çokda bitki çaylarını içme çok sevindim inş dahada güzel gelişmlere olucak allahın izniyle

mikrocum maşallah maşallah çok sevindim tebrik ederim değerlerin kat kat artacak allahın izniyle kendine çok iyi bak canım işleride boşver hiçbirşey senden bebeişinden önemli değil

beyazzambak ben iyiyim çok şükür büyük buluşma bugünmüş allahım en büyük buluşmayıda nasip etsin 8 ay sonra

incim gözün aydın randevu almışsın ayy bu mart bana gelmicek gibi geliyor hayırlısı olsun bol ( ikiz yada üçüz) bebeişli olsun herşeyin sorunsuz geçeceği bir tedavin ve sonundada meleklerin gelmiş olsun

hilbur sitemizin melek annesi en güçlü annesi hem kuzularına yetişip hem bizi unutmadın çok sevindim meleklerinle buluşacaksın allahın izniyle o haberide en yakın zamanda alıcaz inşallah

selam denturcum çok şükür bügün canım sağol canım allah razı olsun darısı başına olsun en hayırlı zamanda :KK16:

kızlar bugün saat 5te randevum var benim gözüme uyku girmedi gece heycan korku endişe hepsi birbirine girdi
kalbim hop hop ne olur dua edin bize hayırlısıyla görelim bebiş yada bebişlerimizi

Ah arkadaşım ah.Şimdi bende ilk randevumu hatırladım.Hatta ben ilk randevumu beklemeyip evimize yakın başka bir hastaneye gidip kese var mı diye muayene olmuştum.İnsanın kalbi duracak gibi oluyor.Ama korkma inşallah sende göreceksin.O zaman ooooohh diyeceksin ve mutluluğun bir kat daha artacak.

Canım bende doğumdan sonra çalış çalışmamaya karar veremedim.Eşim bebek en az 2-3 yaşına girene kadar çalışmamı istemiyor.Zaten 8 sene çocuk hasreti çektikten sonra onu minnacıkken bırakıp çalışmak bana göre değil.Zaten mesleğim çok stresli.Ben tedaviye başlayacağız diye işten ayrıldım ve 1 sene dinlendim.(Bu arada çok borcumuz vardı ama artık dayanamadım ve ayrıldım.Çok şükür batmadık sadece baorçlarımızın bitmesi biraz uzayacak.Olsun hiçbirşey benim sağlığımdan ve evimin huzurundan önemli değil).Ondan sonra tedavi oldum.Çünkü üzerimdeki stresi anca attım.Zaten ben işten ayrılmasaydım kesin eşimle ayrılırdık.Stresten evde hep kavga çıkarıyordum.Eşim hafta içi izinli ben hafta sonu.Birlikte hiçbirşey yapamıyorduk.Onuda çok özlüyordum.Eşim diyorki valla sen işten ayrıldıktan sonra evliliği anladım.Evimizin huzuru geldi diyor.

cemilecim bence çok doğru karar almıssın rızgı veren allah tek eş çalışıp yetiren çok kişi var
mesala bende ömrümde hiç çalışmadım ha belki mesleğim yok demesi benim için kolay ama
oo yavrularımız için az savaşmadık boş ver tadını çıkar biraz büyüyünce devam edersin yeterki
eline bir mesleğin olsun

Ah arkadaşım ah.Şimdi bende ilk randevumu hatırladım.Hatta ben ilk randevumu beklemeyip evimize yakın başka bir hastaneye gidip kese var mı diye muayene olmuştum.İnsanın kalbi duracak gibi oluyor.Ama korkma inşallah sende göreceksin.O zaman ooooohh diyeceksin ve mutluluğun bir kat daha artacak.

cemilem ben bekledim ama nasıl bekledim bir de bana sor ben şuan öyleyim düşündükçe kalbimin ritmi değişiyor
inşallah canım inşallahhh sağol:KK16:

Kontrole giderken hepinizden dua isteyeceğim. İnşaallah iyileşmişimdir ve hayırlısıyla başlarım. Edersiniz değil mi :KK16:

Canım tabiki ederiz.Hem artık sırayla dua edelim.Tedaviye başlayanlar, sonuç bekleyenler,Hamileler için (hamilelikleri sonuna kadar iyi gitsin diye), nisanurun oğlu için.Herkes için sırayla okuyalım.

canlar biliyorsunuz hilburumun melekleri erken doğumla dünyaya geldiler ve şuan küvezdeler :emir_bebek::emir_bebek:
hilburcum bebişleri için 41 yasin okumaya niyetlenmiş ve 6 tanede okumuş 35 tane kalmış...
ancak erken doğunca bebişler diğerleri kalmış...
okumak isteyenlerle biz tamamlayalım eksikleri...
ayrıca 4444 tefriciyede okuyalım kuzular için :KK34:
inş sağlıcakla küvezden de çıkarlar en kısa zamanda ve anne babalarına kavuşurlar yiğenlerimiz :KK16::KK16::KK16:
ben şuan adetim yasin okuyamam ama tefriciyeye başlıycam...
uygun olan arkadaşlardan yardım bekliyorummmmmm...
okumak isteyenler hangisinden kaç tane okuyacağını yazarlarsa sevinirim...
allah herkesten razı olsun...

4444 TEFRİCİYE OKUYANLAR=

BAHAR85=344
FLZASK2003=300
İNCİ_TANESİ=200
MERYEM84=200
KKEEZZBBAANN=500
MİKRO81=200=OKUDU
GİNGDAO=200
WESTERN=400=OKUDU
SEMRA58=200
JULİAA=200=OKUDU
CYDKRBS=100=OKUDU
GAMZEAR=400=OKUDU
RUVEYDA12=200
AKASYA78=10
CEMILEYLD=100=OKUDU

KALAN=890 tefriciye

NOT: Tefriciyeler en geç pazartesi akşam saat 8 e kadar tamamlanacak…

35 YASİN OKUYANLAR=

AHUNİSA=1 yasin
SEZYAL=2 yasin=OKUDU
MİKRO=5 yasin=OKUDU
GİNGDAO=5 yasin
NURME=2 yasin
İNCİ_TANESİ=2 yasin
KKEEZZBBAANN=10 yasin
NZLYLN=1 ysin
MELİSDİLEK=2 yasin
OYA81=2 yasin
SEMRA58=1 yasin
CYDKRBS=1 yasin=OKUDU
LED_ZEPPELİN=1 yasin

NOT: Yasinler tamamlandı…

Canım ben 100 adet tefriciye daha okudum.Yalnışlık olmasın yani toplamda 200 adet okudum.Tekrar okuduğumda yazarım canım.

Son düzenleme:
ay kıyamam sana ben gerçekten şanşlısın incim neyseki istediğin zamana almışsın
yeni heycanlar yeni bir sayfa inşallah sonunda kucağın dolucak incim:KK16:

ben gidiyorum canım bugün 7+2

selam denturcum çok şükür bügün canım sağol canım allah razı olsun darısı başına olsun en hayırlı zamanda :KK16:

canım ne okudugumu erde okudugumu herseyı karıstırıyorum bızım kız rahat durmuyor kı ıkımız pc nın karsısına gectıkmı eller hep klavyede...ellerını tutum yazıyım derken hersey karısıyorr.gor bakalım bebısımızı nasılmıs

aslında en ıyısı bır kadın nereye kadar calısır kı.. mutluluk ve huzur eksık olduktan sonra parayı neyapıcan ki !!!
insan iş stresını ıster ıstemez eve yansıtıyor

ben bugun gıdıyorsun sandım canım sende mı memorıale devam edıceksın.bırcok ınsan devam etmıyordu hatta bırtanesı bana merkezde enayımısın nıye buraya bu kadar para verıyorsun demıstı kadını yollmamak ıcın zor tuttum kendımı:KK47:

canım benım gorumcem de memorıalde tup bebek sahıbı oldu ılk uc ay takıbı memorıal kendısı yapıyo dedı bana.... ılkıne gıttıgımde konusacagım doktorla gücümüz sınırlı sonucta ımkanım olsa orda devam etmek ısterım tabıkı ama tamamen duygusal ...

aslında en ıyısı bır kadın nereye kadar calısır kı.. mutluluk ve huzur eksık olduktan sonra parayı neyapıcan ki !!!
insan iş stresını ıster ıstemez eve yansıtıyor

canım benım gorumcem de memorıalde tup bebek sahıbı oldu ılk uc ay takıbı memorıal kendısı yapıyo dedı bana.... ılkıne gıttıgımde konusacagım doktorla gücümüz sınırlı sonucta ımkanım olsa orda devam etmek ısterım tabıkı ama tamamen duygusal ...

canım onlar zorlamıyorki illade gel diye zaten çok yoğunlar
benim arkadaşım da nur hanımda tedavi gördü hamile şimdi
4 aylık oldu gitmedi hiç onlarda anlayışlı zaten çünkü banada
çok geliyor bende kismet olursa yakınımızdaki hastaneye gidicem

mikro nerde kaldı ya çatliycam incim tüyoyu verdi ama
yinede mikrommm hadi ver şu mutlu haberi:KK49::KK49:

X