Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

kızlar bugün saat 5te randevum var benim gözüme uyku girmedi gece heycan korku endişe hepsi birbirine girdi
kalbim hop hop ne olur dua edin bize hayırlısıyla görelim bebiş yada bebişlerimizi

Oyyy kuzular anneleriyle buluşacak inş.
Dualarımız seninle canım. İçini ferah tut.

hiç işe gelmek de istemıyom ben hamıle oldugumdan berı bunu da soylııyım sız oh ıcım rahatladı kendıme de ıtıraf ettım ohhh

:) Ah be canım bu kadar çabadan sonra evladına kavuşunca gitmemek istemen çok normal.

westernnn sen ne zaman gidiyordun?

kızlar merhaba,umarım hepiniz iyidirsiniz ve hepiniz pozitif sonuçlar alıyorsunuzdur.ben çalıştığım için giremiyorum.aklım hep sizde.bir gün geçmişide okuyacağım inş.kendinize iyi bakın.iyi haftalar diliyorum.

Canım merhaba. Biz iyiyiz çok şükür, bir sürü hamilemiz oldu Sen nasılsın? Oğlun nasıl? Donörden yeni haber var mı?

günaydın bitanem
allahın izniyle gidicez bugün incim inşallah sende randevunu alırsın bugün bu aralar acayip yoğun merkez
canım benim biticek bu özlem az kaldı sen yinede progestanı özleme
mikro testinimi yenilicek bugün inşalalh güzel güzel katlamıştırdeğerleri
zambakcım ılk ultrasonunuzmu canım
hayırlısıyla ınsallah guzel haberlerını duymak ıcın beklıyor olacagız
evet canım ilk ultrasonumuz sağol canım allah razı olsun darısı başınıza senin randevun ne zaman

Progestanı sadece bebeğim için özlüyorum yoksa özler miyim
Hayırlı haberlerle geleceksin inş.
Evet mikro şu an yollarda. Acayip trafik varmış. İnş. güzel haber gelecek ondan da...

İNŞALLAH İNCİMM İNŞALLAH BULUŞUCAZ HEYCAN TAVAN

MERHABA HOŞGELDİN CANIM NASILSIN OĞLUŞUN NASIL BU ARALAR ÇOK HAMİŞİMİZ VAR MAŞALLAH
SİZİNDE GÜZEL HAYIRLI HABERLERİNİ BEKLİYORUZ CANIM

benım randevum da 27 subat carsamba gunu haftaya yanı canım

progestanı sadece bebeğim için özlüyorum yoksa özler miyim
Hayırlı haberlerle geleceksin inş.
Evet mikro şu an yollarda. Acayip trafik varmış. Inş. Güzel haber gelecek ondan da...

canım benim bitaneceik incim o zaman sabret çünkü az kaldı hem bebişine hemde iğnelerle buluşmaya
Allahın izniyle mart ayı senin ve kızların olucask canım duacınım

Aminnn güzel haberlerini bekliyoruzzz mikrommm

Canım merhaba. Biz iyiyiz çok şükür, bir sürü hamilemiz oldu Sen nasılsın? Oğlun nasıl? Donörden yeni haber var mı?

teşekür ederim.ne güzel kimler hamile.gizli gizli yzıyorum geçmişi okuyamıyorum.bizim yurt dışı donör aramamız devam ediyor.1 ay içinde sonuçlanacak eğer bulunmazsa bizde tüp bebeğe başvuracağız.skytürk te haberlerde lösemi olan çınar bebek için tüp bebek kardeşi yapmışlar.semra hanımda açıklamalarda bulunmuş.ben izleyemedim.internnette onu arıyorum habire. bulan veya izleyen olduysa bizide bilgilendirirse sevinirim.

Kontrole giderken hepinizden dua isteyeceğim. İnşaallah iyileşmişimdir ve hayırlısıyla başlarım. Edersiniz değil mi

Canım en son donör bulundu yazmıştın, uyumluluğuna bakılıyordu. Ondan bir sonuç çıkmadı mı?
Videoyu tarattım 7 şubatta show ana haberde, 8 şubatta da sabah haberlerinde vermişler ancak hangi dakikalar arası bakmak lazım.

Nisancım bu arada yeni hamilelerimiz

Bu ay bayağı bereketli geçti

begonvil
beyzzmbak
ehtcan
led_zeppelin
medical
mikro
nurme

benım randevum da 27 subat carsamba gunu haftaya yanı canım
az kalmış medicalcim inşallah sende güzel haberlerle geliceksinbeklemek çok zormuş ama bunu anladım
canım benim inşallah oğluşun için uygun donör bulunur allahın izniyle biran önce sağlığına kavuşur kuzucuğun herzaman dualardasınız canım aradığın video bumu acaba tv arşivi
Kontrole giderken hepinizden dua isteyeceğim. İnşaallah iyileşmişimdir ve hayırlısıyla başlarım. Edersiniz değil mi

aşk olsun incim sorumu şimdi bu sen hep dualardasın ama özel olarak ben ederim senin için hayırlısıyla sende başlıcaksın bitanem

canım buldum ben skytürk sabah haberinden izledim.3 yıl uğraşmışlar ve 8.tüp bebek denemesinde başarılı olmuş.yurtiçinde 1tane 4.4 uyumlu donörümüz bulunmuştu onun üzerinde çalışılıyordubüyük ihtimalle olmayacak o.çünkü doktorumuz ilk tahlilde 6.6 sonrasında 10.10 veya10.9 uyumlu olması gerekiyor ddedi.şimdi umutlarımız yurt dışında.

birşey sormak istiyorum biz 8 defa denemek istersek.8 defa aynı ücreti mi ödüyeceğiz.

Allah razı olsun canım. Biliyorum dualarınızda olduğumu, Allah hepinizden razı olsun

Evet evet bu video

Ayyy ne kadar zor olmuş onlar için. Allah sağlık versin yavrularına.

Yok canım her denemede tedavi ücretinde indirim yapılıyor ama pgt'de sürekli aynı ücret veriliyor bildiğim kadarıyla. İnş. tedaviye gerek kalmaz ama kalırsa da inş. ilk denemenizde uygun ilik taşıyan embriyo bulunur ve hamile kalıp sağlıkla doğum yaparsın.

inş cnm inşallah.çok sağol.

Nisancım bu arada yeni hamilelerimiz

Bu ay bayağı bereketli geçti

begonvil
beyzzmbak
ehtcan
led_zeppelin
medical
mikro
nurme

aaa beyazzambak,mikro,nurme, ve diğer arkadaşlar çok sevindim.rabbim hayırlı ve sağlıklı bebişler olarak kucağınızdada göstermeyi nasip etsin inşallah.

aaa beyazzambak,mikro,nurme, ve diğer arkadaşlar çok sevindim.rabbim hayırlı ve sağlıklı bebişler olarak kucağınızdada göstermeyi nasip etsin inşallah.
sağol canım benim allah razı olsun
Kızlar randevumu aldım

13 mart çarşamba saat 13.00 Derin Bey, saat 15.00 Nur Hanım ve Semra Hanım

ay incim çok sevindim gözünaydın canım güzel haberler alacağız inanıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…