Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

arkadaşlar bişey sorcam.
daha önce menogon iğne oldum, olurken yanıyordu biraz. şimdi gonal f vuruyorum kendime, ya hiç yanma acı hissetmiyorum. normal mi? yoksa ben yapmayı mı beceremediiiim öfff.. pimpiriklendim ya.

bende öyle yanma falan olmadı canım gonal f te .rahat ol

puregon'u özledim, cetrotide'ı özledim, ovitrelle'i özledim O berbat progestanı bile özledim ya

Son düzenleme:
Baharcım Mercan'dan yeni bir haber var mı?

canım şükür iyiler bebişler allahın izniyle daha da iyi olacaklar
anneleri gibi güçlü kızlarımızda
ben hepinizin selamını söyledim arkadaşlar...
dua ettiğimiz zaman sizinde katıldığınızı anlattım herkes duacın dedim çok mutlu oldu...
oda hepiniz için dua ediyor rabbim hepine sorunsuz hamilelikler doğumlar nasip etsin diye dua ediyor
ben mercanımla konuştukça haber veririm size...

canım bana bi yasin yaz ben bi tane okurum

canım yasinler bitti ama istersen tefriciyelerden alabilirsin

canlar biliyorsunuz hilburumun melekleri erken doğumla dünyaya geldiler ve şuan küvezdeler
hilburcum bebişleri için 41 yasin okumaya niyetlenmiş ve 6 tanede okumuş 35 tane kalmış...
ancak erken doğunca bebişler diğerleri kalmış...
okumak isteyenlerle biz tamamlayalım eksikleri...
ayrıca 4444 tefriciyede okuyalım kuzular için
inş sağlıcakla küvezden de çıkarlar en kısa zamanda ve anne babalarına kavuşurlar yiğenlerimiz
ben şuan adetim yasin okuyamam ama tefriciyeye başlıycam...
uygun olan arkadaşlardan yardım bekliyorummmmmm...
okumak isteyenler hangisinden kaç tane okuyacağını yazarlarsa sevinirim...
allah herkesten razı olsun...

4444 TEFRİCİYE OKUYANLAR=

BAHAR85=344
FLZASK2003=300
İNCİ_TANESİ=200
MERYEM84=200
KKEEZZBBAANN=500
MİKRO81=200=OKUDU
GİNGDAO=200
WESTERN=400=OKUDU
SEMRA58=200
JULİAA=200=OKUDU
CYDKRBS=100=OKUDU
GAMZEAR=400=OKUDU
RUVEYDA12=200
AKASYA78=10
CEMILEYLD=100=OKUDU

KALAN=890 tefriciye

NOT: Tefriciyeler en geç pazartesi akşam saat 8 e kadar tamamlanacak…

35 YASİN OKUYANLAR=

AHUNİSA=1 yasin
SEZYAL=2 yasin=OKUDU
MİKRO=5 yasin=OKUDU
GİNGDAO=5 yasin
NURME=2 yasin
İNCİ_TANESİ=2 yasin
KKEEZZBBAANN=10 yasin
NZLYLN=1 ysin
MELİSDİLEK=2 yasin
OYA81=2 yasin
SEMRA58=1 yasin
CYDKRBS=1 yasin=OKUDU
LED_ZEPPELİN=1 yasin

NOT: Yasinler tamamlandı…

puregon'u özledim, cetrotide'ı özledim, ovitrelle'i özledim O berbat progestanı bile özledim ya

allah senin iyiliğini versin özleyecek şeymi bulamadım sen acıdan nasıl oturayım diye şaşırıyorum ben şimdi

baharrr gördünmüü benim bittii hepsi

doğru diyosunn canımm daha konuşmadığımız neler var bi başlasakkkk
Bence de cok iyi fikir beylere de bi site acalim iclerini dokerler belki...ama ona da usenirler gercekten neden konusmayi sevmiyorlar aslinda bilseler ne gu,el seyler paylasip rahatliyoruz kaciriyorlar....

canım cok guzel bir haber Rabbim hayırlısı ile tez zamanda hastaneden cıkmanızıda nasip etsin

kızlar sohbet baya koyuymus ben gec kaldım gecmişide ancak bitirdim artık yatma vakti geldiii yarın inş güzel haberlerinizide alırım

mikro sen takma boyle seyleri canım hamileligin tadını cıkar esine naz yap canının cektigi birşey yok mu biraz aşer :)

ben bir hamile kalsam oooooo neler isteyecem neler zaten normaldede aşeririm hele birde hamile kalsam eşim yandı

allah senin iyiliğini versin özleyecek şeymi bulamadım sen acıdan nasıl oturayım diye şaşırıyorum ben şimdi

baharrr gördünmüü benim bittii hepsi

mikro81 canm Allah hayırlı etsin gebeliğini... Allah ım kucagina almayi nasip etsin amin...
Kan pihtilasmasi için benim arkadasimda igne oluyor kolundan su an 8. ayinda ve her igneden sonra koluna ispirtoyu (su cirkin kokulu mor renkli olan) mendile dokup kola sarıp yarim saat bekletiyorlar.. Ne agri ne morarma..
Simdi cok acimiyor olabilir ama bi kac gun sonra problem olmaya basliyor. Arkadas deneye deneye en etkili bu oldu dedi...
Bende progesteron igne olurken igneden sonra saf alkolu bol bol pamuga dokup popoma bantlattırıp yatıyordum...

Allah tekrar hayırlı etsin..

Yeni bir dizgi işi geldi. Bir süre gevezeliğe ara vermem gerekecek Arada kontrole gelirim sizi Uslu durun çok yazmayın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…