Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

slm aranıza yeni katıldım...bizde memoriale gitmeyi düşünüyoruz oraya gidenler lütfen biraz bilgi verebilirmisiniz...yada başka önerebileceğiniz merkez varmı ...

slm aranıza yeni katıldım...bizde memoriale gitmeyi düşünüyoruz oraya gidenler lütfen biraz bilgi verebilirmisiniz...yada başka önerebileceğiniz merkez varmı ...

Hoş geldin bahar.
Burada hastaneden memnun olmayan kimse yok. Önerebileceğimiz tek yer Memorial :) Sormak istediklerini cevaplarız.

bizim problemimiz bende kromozom bozukluk var bu konuda iiii bi dr arıyoruz aslında ve etrafımızda böyle durumda olan kimse yok inşallah burda yardımcı olursanız dr karar vereceğiz...

bizim problemimiz bende kromozom bozukluk var bu konuda iiii bi dr arıyoruz aslında ve etrafımızda böyle durumda olan kimse yok inşallah burda yardımcı olursanız dr karar vereceğiz...

Pgt topluluğuna hoş geldin canım.
İlk önce hastaneden ön görüşme için randevu alacaksın. Nur Hanım, Mustafa Bey, Müstecep Bey, Aynur Hanım, Murat Bey, Funda Hanım ve Betül Hanım var doktorlardan. Birim başkanı Semra Hanım, onunla görüşmek için bayağı önceden randevu almak gerekiyor.
Pgt konusuna gelince... Hastanenin genetik birim başkanı Cumhur Bey. Hastanenin internet sitesinde mail adresi var. Mail atarsan ya da hastaneyi arayıp kendisiyle görüşmek istediğini söylersen kendisi mutlaka döner sana.

hoş bulduk o zaman yani bu konuyla ilgili en iyisi memorial mi?pgt ile bebeğini kucağına alan varmı...ben memorialle görüştüm haftaya semra hanıma randevu aldım öncesinde nur hanım muayene edip semra hanım daha sonra geliyomuş...ben hala kararsızım...ama...

hoş bulduk o zaman yani bu konuyla ilgili en iyisi memorial mi?pgt ile bebeğini kucağına alan varmı...ben memorialle görüştüm haftaya semra hanıma randevu aldım öncesinde nur hanım muayene edip semra hanım daha sonra geliyomuş...ben hala kararsızım...ama...

Randevuyu almışsın bile :)
Pgt Türkiye'de sayılı merkezde yapılıyor, Memorial da onlardan biri.
Tabi olmaz mı. Pgt topiğimiz var bizim. Oraya da gel. Hatta tranlokasyon olup doğal yoldan sağlıklı doğum yapan arkadaşımız bile var :nazar:
Neden kararsızsın? Görüştükten sonra eminim aklındaki tüm soru işaretleri kalkacak. Görüşme günü seni yönlendirirler ama Cumhur Bey'le de görüşmek istediğini söyle.

Randevuyu almışsın bile :)
Pgt Türkiye'de sayılı merkezde yapılıyor, Memorial da onlardan biri.
Tabi olmaz mı. Pgt topiğimiz var bizim. Oraya da gel. Hatta tranlokasyon olup doğal yoldan sağlıklı doğum yapan arkadaşımız bile var :nazar:
Neden kararsızsın? Görüştükten sonra eminim aklındaki tüm soru işaretleri kalkacak. Görüşme günü seni yönlendirirler ama Cumhur Bey'le de görüşmek istediğini söyle.

teşekürler rahatladım bir nebze de olsa daha 1 ay öncesinde öğrendik sonucu daha alışamadım...
yaaaaaaaa çok sevimdim Rabbim inşallah isteyen herkese tatdırsın o duyguyu ...
gerçekten memorial en iyiler arasındaysa problem yok inşallah görüşme de kararımı verebilirim

teşekürler rahatladım bir nebze de olsa daha 1 ay öncesinde öğrendik sonucu daha alışamadım...
yaaaaaaaa çok sevimdim Rabbim inşallah isteyen herkese tatdırsın o duyguyu ...
gerçekten memorial en iyiler arasındaysa problem yok inşallah görüşme de kararımı verebilirim

Nur Hanım'a almışsın randevuyu bir de :) Emin ol hastaneden ayrıldıktan sonra kuş gibi hafifleyeceksin.
Amin inşaallah. Gelişmeleri paylaş bizimle :KK31:

kızlar dualar için teşekkür ederim hepinize... o zaman güzel haber...dualarınız sayesinde ve allahın izniyle derin solunum hortumlarından kurtuldu....bugün onuda kucağıma aldımm..denizinde altını aldım yine..ikisinizde öptüm kokladım...ikiside giyiniyor artık :) beslenmeleride düzelince evimize gidicez inşallah...
maşşallah canım allah uzun ömurlü hayırlı evletlar eylesin inşallah.bir gün bizde yaşarmıyızki bu duyguyu :KK43:
kızlar çok güldüm ya eşimeee yatalımm mikroo diyo :KK1::KK1::KK1:
:KK1::KK1::KK1:
arkadaşlar bişey sorcam.
daha önce menogon iğne oldum, olurken yanıyordu biraz. şimdi gonal f vuruyorum kendime, ya hiç yanma acı hissetmiyorum. normal mi? yoksa ben yapmayı mı beceremediiiim öfff.. pimpiriklendim ya.
acısınmı istiyon kız ne güzel işte :KK1::KK1::KK1::KK1:
puregon'u özledim, cetrotide'ı özledim, ovitrelle'i özledim :KK1: O berbat progestanı bile özledim ya :KK31:
acı veriyor yeni baaştan sevmesi demi inci?:KK43::KK43::KK43:

En Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKgünaydın kızlar.inşallah güzel bir hafta olur.bu hafta tedaviye başlayacaklar umarım herşey gönlünüzce olsun:KK9::KK9:

günaydın günaydın gunaydın
arkadaslar
farenjıt oluyorum galıba ben:KK43: bogazım acıyor yutkunurken canım yanıyo bıde oksuruk basladı
ilac da alamıycam
ıhlamır bal lımon ıcmek lazım onu da ısyerınde nerden bulacam :KK43:
bebelerim için daha da endıselenıyorum sonucta calıstıgım yer bı hastane yanıma hastalar gırıp cıkıyo
dogumdan sonra calısmasam batarmıyız acaba dıye sımdıden dusunmeye basladım ben
ınsanın dusuncelerı hamıle kalınce gercekten degısıyomus bunu anladım..
cocuk da yaparım karıyerde derdım .. ama sımdı anlıyorum kı ıkısını bırden yapıyorum sanırken evlatlara tam yararımız doknmaz büyüdüklerinde bunu hıssettırıler mutlaka..
kafam bır dusunce deryası
evımı özluyorum
ühühühühü

arkadaslar
farenjıt oluyorum galıba ben:KK43: bogazım acıyor yutkunurken canım yanıyo bıde oksuruk basladı
ilac da alamıycam
bebelerim için daha da endıselenıyorum sonucta calıstıgım yer bı hastane yanıma hastalar gırıp cıkıyo
cocuk da yaparım karıyerde derdım .. ama sımdı anlıyorum kı ıkısını bırden yapıyorum sanırken evlatlara tam yararımız doknmaz büyüdüklerinde bunu hıssettırıler mutlaka..
evımı özluyorum
ühühühühü

günaydın medikcal öksürüyorum demişsin canım geçmiş olsun ama çok öksürüp hoplatma göbüşünü.sağlıkcısın galiba bilirsin ama öksürük için benim sana tavsiyem gece yatmadan ve evden çıkmadan 1 tatlı kaşıgı dut pekmezi çok iyi geliyor.
çocuk ve kariyer meselesine gelince ben evlenmeden önce çalışıyordum sonra çıktım işten.gerçekten ikisi bir arada zor diyor çocuğu olan arkadaşlar ama belki sen başarırsın:KK34:

günaydın medikcal öksürüyorum demişsin canım geçmiş olsun ama çok öksürüp hoplatma göbüşünü.sağlıkcısın galiba bilirsin ama öksürük için benim sana tavsiyem gece yatmadan ve evden çıkmadan 1 tatlı kaşıgı dut pekmezi çok iyi geliyor.
çocuk ve kariyer meselesine gelince ben evlenmeden önce çalışıyordum sonra çıktım işten.gerçekten ikisi bir arada zor diyor çocuğu olan arkadaşlar ama belki sen başarırsın:KK34:

evde pekmez var ama yuzune bakan yok cnm
bal lımon yıyorum bı yemek kasıgı butun gece bogazımın gıcıgından uyuyamadım bogulcak gıbı oluyodum
ılık su ıcıyorum eve gıdınce ıhlamur yaparımö artık
evet oksururken dıkkat edıyorum

-bende senle aynı fıkrdeyım ıkısı bırden cok zor olur

günaydın herkese hayırlı haftalar güzel haberlerle dolu bir hafta olur inşallah hepimiz için

kızlar geçmişi okuyamadım maşallah herzamanki gibi çoşmuşsunuz

mikrom seni ve eşini tekrar tebrik ediyorum çok ama çok sevindim rabbim hayırlısıyla sağlıkla kucaklamayı nasip etsin
sorunsuz ve harika geçicek bir 9 ay diliyorum sana :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

happy canım hadi bakalım allahın izniyle sıra sende seninde hayırlı hbaerlerini bekliyoruz:KK16::KK16:

hilalcim gözün aydın maşallah derin ve denize:nazar::nazar::nazar: çok az kaldı yuvanıza geçmeye
ağrıların olmuş geçmiş olsun canım

medicalcim günaydın çok geçmiş olsun bol c vitamini al poşet ıhlamur çayı al limonunu balınıda getir yanında ben öyle yapmıştım
ama en önemlisi istirahat canım yatmadan geçmiyor malesef akşamları evde hep dinlen sıcak ballı süt iç inşallah çabucak toparlanırsın merak etme kuzulara bişi olmaz sen iyi olucaksın onlarda iyi olucak üzme kendini he bu arada o düşüncelerin hepsi hamilelik hormonlarından bende ilk öğrendiğim zamanlar duygusala bağlamışsın bu aralarda baya asabiyim :KK9: gecicek canım

incim nur hnm dan randevu alıcağını hatırlıyorum sanki naptın canım aldınmı randevu ne zaman gidiceksin bu arada sen neleri özlemişsin öyle canım:KK9:

nurme test sonuçların nasıl çıktı canım herşey yolunda inşalalhh

akasyam sen nasılsın

julı nasıl geçti randevun ne dedi nur hanım

aysunay çakır dentur sizler nasılsınız kızlar

kızlar bugün saat 5te randevum var benim gözüme uyku girmedi gece heycan korku endişe hepsi birbirine girdi
kalbim hop hop ne olur dua edin bize hayırlısıyla görelim bebiş yada bebişlerimizi

maşşallah canım allah uzun ömurlü hayırlı evletlar eylesin inşallah.bir gün bizde yaşarmıyızki bu duyguyu :KK43:

:KK1::KK1::KK1:

acısınmı istiyon kız ne güzel işte :KK1::KK1::KK1::KK1:

acı veriyor yeni baaştan sevmesi demi inci?:KK43::KK43::KK43:

Paranoyak olduk :KK1: Acımadı mı neden acımadı diyoruz :KK1:

arkadaslar
ilac da alamıycam
evımı özluyorum
ühühühühü

Medicalcim o faranjit çok fena ya. Geçmiş olsun. Kestane balı öneririm, inanılmaz iyi geliyor.

günaydın herkese hayırlı haftalar güzel haberlerle dolu bir hafta olur inşallah hepimiz için

kızlar geçmişi okuyamadım maşallah herzamanki gibi çoşmuşsunuz

mikrom seni ve eşini tekrar tebrik ediyorum çok ama çok sevindim rabbim hayırlısıyla sağlıkla kucaklamayı nasip etsin
sorunsuz ve harika geçicek bir 9 ay diliyorum sana :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

happy canım hadi bakalım allahın izniyle sıra sende seninde hayırlı hbaerlerini bekliyoruz:KK16::KK16:

hilalcim gözün aydın maşallah derin ve denize:nazar::nazar::nazar: çok az kaldı yuvanıza geçmeye
ağrıların olmuş geçmiş olsun canım

medicalcim günaydın çok geçmiş olsun bol c vitamini al poşet ıhlamur çayı al limonunu balınıda getir yanında ben öyle yapmıştım
ama en önemlisi istirahat canım yatmadan geçmiyor malesef akşamları evde hep dinlen sıcak ballı süt iç inşallah çabucak toparlanırsın merak etme kuzulara bişi olmaz sen iyi olucaksın onlarda iyi olucak üzme kendini he bu arada o düşüncelerin hepsi hamilelik hormonlarından bende ilk öğrendiğim zamanlar duygusala bağlamışsın bu aralarda baya asabiyim :KK9: gecicek canım

incim nur hnm dan randevu alıcağını hatırlıyorum sanki naptın canım aldınmı randevu ne zaman gidiceksin bu arada sen neleri özlemişsin öyle canım:KK9:

nurme test sonuçların nasıl çıktı canım herşey yolunda inşalalhh

akasyam sen nasılsın

julı nasıl geçti randevun ne dedi nur hanım

aysunay çakır dentur sizler nasılsınız kızlar

Zambağım günaydın :KK16:
Gidiyor musun bugün kontrole?
Bugün arayacağım inş. canım öğleden sonra bakalım yer bulabilecek miyim :KK1:
Sorma sorma o iğneleri bile özledim :KK1:

Günaydııınnnn hayırlı, huzurlu, mutlu haftalar olsun inşaallah :KK16:

Mikromdan ve hilburumdan güzel haberler bekliyoruz :KK16:

Happy'nin müjdesini de yarın alacağız inş. :KK16:

Son düzenleme:
kızlar bugün saat 5te randevum var benim gözüme uyku girmedi gece heycan korku endişe hepsi birbirine girdi
kalbim hop hop ne olur dua edin bize hayırlısıyla görelim bebiş yada bebişlerimizi

zambakcım ılk ultrasonunuzmu canım
hayırlısıyla ınsallah guzel haberlerını duymak ıcın beklıyor olacagız:KK42:

X