Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Aaaa çok ayıp etmiş. Neden öyle yaptı ki acaba :26: Sen de sorsaydın anne beni tebrik etmeyecek misin diye :)

mikrom belkide kadıncaz şoka girdi boş ver sakın takma öyle şeyleri kafana benimkide oğluna değil bana sarıldı ağladı:KK43::KK43:eminim ama seninkide çok sevinmiştir:KK9:

bende hiçbişey demedimm ama bekledimm tabikii.

canım sevindiğine çok eminimm ama bekliyorumm diğerlerinde negatif aldığımızda da bir kere sarılıp teselli etmezdi o benii başka şeylerde iyi ama bu huyuda benim çok gözüme batıyo sonuçta bu olaylar benim için çok önemliii

mikroommm boşverrr takma sen öyle insanları sen olmasan bebk nasıl olucaksa oğlu tek başına yapsaymış ozaman,benimkilerde oğulları üzülmesin diye konuyu açmıyolarmış oğulları için çok üzülüyolarmış ağlarsa anam ağlar gerisi yalan ağlar...sen tadını çıkar....

bende hiçbişey demedimm ama bekledimm tabikii.

canım sevindiğine çok eminimm ama bekliyorumm diğerlerinde negatif aldığımızda da bir kere sarılıp teselli etmezdi o benii başka şeylerde iyi ama bu huyuda benim çok gözüme batıyo sonuçta bu olaylar benim için çok önemliii

Boşver mikrom sıkma canını. Sen bebeklerine odaklan :KK31: Evet insan bekliyor ama ne yapacaksın o da öyle demek ki.
Ben ameliyat olduğumda beklediğim bir kaç kişi arayıp sormamıştı, kırılmıştım ama bir şey demedim.

ben hilburum için aldığımmm yasinleri ve tefriciyeleri bitirdimm canımm sakın gözden kaçırma mercanın ki gibiii :KK52::KK52::KK52:

bende bilmiyordum bir kaç yerde okudum onlarında adet olmadan başlanmış bence adet olursun ne kadar geçti gereksiz stres yapma bend yaptım stres ama oldu

Yok canım ben daha başlamadım :) Başıma gelebilecekleri şimdiden araştırıyorum :) İlk kez uzun deneyeceğim de :KK31:

Benim Yasinler tamamdir..ALLAH kabul etsin insallah..Mikroo seninkide tamam.ALLAH in izni ile bu sefer bebegini kucagina alacaksin sen ve tum hamile arkadaslar....

mikroommm boşverrr takma sen öyle insanları sen olmasan bebk nasıl olucaksa oğlu tek başına yapsaymış ozaman,benimkilerde oğulları üzülmesin diye konuyu açmıyolarmış oğulları için çok üzülüyolarmış ağlarsa anam ağlar gerisi yalan ağlar...sen tadını çıkar....

oğulları üzülüyoda gelinleri üzülmüyomuu onu gören yokk .bende inanıyorum buna annem gibisii yokkk bir haftadan beri yanımda annem gider gitmez mesaj çekiyo aklım sende çiçeğim diye :KK16::KK16:

Boşver mikrom sıkma canını. Sen bebeklerine odaklan :KK31: Evet insan bekliyor ama ne yapacaksın o da öyle demek ki.
Ben ameliyat olduğumda beklediğim bir kaç kişi arayıp sormamıştı, kırılmıştım ama bir şey demedim.

yok canım sıkmıyorum bir an aklıma geldi sen neler yaptın deyince paylaşıyım dedim diyende saolsun demeyende sağlık olsunnn

bende adet olamayınca böyle oldu neyse canlar eşimin yeğeni laptopu istiyo bizde yatılı bugün öpüyorum sizi.hilburun tefriciyelerini bi toparlayın kalan varsa bende okumak isterim benimkiler bitti..

bende başlandı iğnelerden olmuş dedi dr.ama bir ay inatla yumurtalar ilaca cevap vermedi 30 haziranda başladım 31 temmuzda transferimiz oldu.

baya uzun sürmüş nasıl dayandınnn

Benim Yasinler tamamdir..ALLAH kabul etsin insallah..Mikroo seninkide tamam.ALLAH in izni ile bu sefer bebegini kucagina alacaksin sen ve tum hamile arkadaslar....

allah razı olsun canımmm inşş... kimselere aratmasın rabbimmm

çok zordu mikrom resmen her akşam ağlıyodum decapeptlyl yakıyodu bide günde 3 iğne göbektn...Allah bi daha yaşatmasın.. eşim yapıyodu nasıl üzülüyodu banaa:KK43:(( çok şükür geride kaldı

çok zordu mikrom resmen her akşam ağlıyodum decapeptlyl yakıyodu bide günde 3 iğne göbektn...Allah bi daha yaşatmasın.. eşim yapıyodu nasıl üzülüyodu banaa:KK43:(( çok şükür geride kaldı

inş... sende o günleri unutacaksın canımmm bu sefer rabbimin izniyle bebeklerine kavuşacaksın bu yolda herkesin farklı farklı acı hikayeleri var rabbim tekrarını yaşatmasın inş...

X