Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Neler öğreneceğiz daha bakalım.
Olsun o ihtimal bile insanı mutlu etmeye yetiyor İnş. hakkında hayırlısı olur, önce doğal yolla olmazsa ilk tedavinde yavruna kavuşursun inş.

aminnn canım inşşş... rabbimm sizlerede nasip etsinn tez zamanda...

allah razı olsun canım çokkk saoll darısı başınıza....

bende diyorumm akasyammm nerelerde kaldıı aminnnn inş... canımmm

saolsun canımm allah razı olsunnn sende selam söyleee

kalp atışını görünce dedim çünkü bu zamana kadar olan gebeliklerimde hiç kalp atışını duyamadım sanki ondan sonra daha sağlam yürüycez gibime geliyooo yoksa dediğin gibi hareketlerini görmekk bitirir insanı :)))

iyiyim saol..bu sali saat 3 de hem nur hanimla hem semra hanimla muayenem var sanki ilk keztupe gidecekmisim gibiheyecanlaniyorum valla neden boyle oldu bilmem ki...

canım bende bu tedavime aynen senin gibi başladım senin kaçıncı hatırlamıyorum ama bende çokkk heyecanlanmıştım inşş... seninde pozitif olur sonucunnn

Hadi inş. güzel geçer. İnsan her seferinde daha da çok heyecanlanıyor.
Randevu alırken ücret durumunu sordun mu? Ben de ortak randevu alacağım merak ediyorum. Bilgi alırım senden

canım bende ortak randevu almıştım hatırlarsan ve hiç ücret ödemedimm ben özellikle sordum borcum ne diye yok dedilerr

süperrr bi haberrr bu çokk sevindimm kuzularımızı benim yerimede öp annesiii.bugün aradım seni ama müsait değildin heralde tekrar görüşürüz inş...

Bu akşam herkes nerede

sende gün boyunca yoktunn kuzummmm görüşemedikkk

düşükte olsa böyle bir ihtimalin varmış canımm inş.. süpriz yapar bebişin sanaaa

mikro sanırım hamilesin:) hayırlı uğurlu olsun!! kaçıncı denemendi? sorun neydİ? tecrübelerini paylaşır mısın benimle :)

mikro sanırım hamilesin:) hayırlı uğurlu olsun!! kaçıncı denemendi? sorun neydİ? tecrübelerini paylaşır mısın benimle :)

evet canım rabbim nasip ederse öyleyimm şimdilikk.allah razı olsun.benim hikayem biraz uzun canım çok kerede yazdım aslında ama 8.denemem.bundan önce 3 gebelik elde edildi.ama düşükle sonuçlandı.sorunumuz eşimin spermleri sayı, hareket,morfoloji yönünden bozuk.bende de kan pıhtılaşması var.önceki denemelerde sulandırıcı iğne kullanılmadı belkide düşüjklerimin sebebi bu olabilir.şimdi kullanıyoruz rabbim inş.. bu sefer evladımı bana bağışlarrr aminnnnn.biraz zor vakayım yaniiii

Neler öğreneceğiz daha bakalım.
Olsun o ihtimal bile insanı mutlu etmeye yetiyor İnş. hakkında hayırlısı olur, önce doğal yolla olmazsa ilk tedavinde yavruna kavuşursun inş.

amin cnm gelsinde nasıl gelirse gelsin bakalım..
dedimki nur hnm çıkışta eşimin duymayacağı bir yere cektim..
eğer umudum yoksa hiç oyalanmayayım tüp yapalım dedim..
hayır deneyip öyle gel dedi.
eğer olmazsa mustafa beyle devam et beni bekleme dedi..
bende asla hocam dedim..
mustafa beyide çok sevdim ama ben sizin yanınızda rahatım dedim
o da tamam zaman dedi..esofmanlarınıda giymiş tombik tombik göbüşüyle koşuşturuyordu beni muayne ettikten sonrada transfere gitti

Mikrom ya bu kez ben de iğne isteyeceğim

canım Rabbim inşallah bu sefer bebeklerini sana nasip eder.. Allah istedikten sonra zor vaka yok ki, dilediği zaman oluverir. senin için dua edeceğim..

inşallah mikrocum..buay olmasada önümüzdeki aylara sıkı calışmam lazım..
ovulasyon testleri alıp deneyecez bakalım nasibimizde varsa olur.

Ayyy canım benim ya

Mikrom ya bu kez ben de iğne isteyeceğim

pıhtılaşma iğnesini diyorsan canım bencede iste boşuna riske atma kendini ve bebeğinii

canım Rabbim inşallah bu sefer bebeklerini sana nasip eder.. Allah istedikten sonra zor vaka yok ki, dilediği zaman oluverir. senin için dua edeceğim..

saol canımm allah razı olsunnn sizde sıkıntı nedirr

inşallah mikrocum..buay olmasada önümüzdeki aylara sıkı calışmam lazım..
ovulasyon testleri alıp deneyecez bakalım nasibimizde varsa olur.

inşş.. olur canımm tedavisiz kendiliğinden gelsin sana bebeğinnn bol bol dua ettt oku gerisi ilahi takdirii benim bu ay yaptıklarımı bir bilsen varya halada devam ediyoruzz

canım sorun bende. pco ve tek tüp tıkalı. ben de tedavime yeni başladım, bugün ikinci iğnemi vurdum. umutsuzum ama bakalım..

Canım süper bir haber.Gözünüz aydın.İnşallah en kısa zamanda bebeklerine evinde sarılıp koklayacaksın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…