Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

pıhtılaşma iğnesini diyorsan canım bencede iste boşuna riske atma kendini ve bebeğinii

saol canımm allah razı olsunnn sizde sıkıntı nedirr

inşş.. olur canımm tedavisiz kendiliğinden gelsin sana bebeğinnn bol bol dua ettt oku gerisi ilahi takdirii benim bu ay yaptıklarımı bir bilsen varya halada devam ediyoruzz

Evet canım pıhtılaşma iğnesi.

Neler yaptın anlat hele :)

Kızlar ya kafama takıldı. Uzun protokolde adetin 21.günü lucrinle başlanıyor. Normalde düzenli adet gören birinin 28.gün adet olması lazım. Lucrin adeti geciktirebiliyor mu?

merhabalar arkadaşlar nasılsınız bakalım ben uykudan gözümü açamıyorum
yeni uyandım birde çok acıkıyorum :44::44::ne olcak benim halim

iyi akşamlar,
Şişli memorial tüp bebek merkezinde eşimle birlikte bir ön görüşme yapmak istiyoruz.
Kısaca nasıl bir yol izlememiz gerekir, bir de hangi doktoru önerirsizniz?
Bizim 4. denememiz olacak..
Tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursanız, sevinirim.

canım sorun bende. pco ve tek tüp tıkalı. ben de tedavime yeni başladım, bugün ikinci iğnemi vurdum. umutsuzum ama bakalım..

olmaz canımm böyle tedaviye başlanırmı daha şimdiden umutsuzsun senn başarının yarısıdır inanmakk kötüyü çağırma lütfen olumlu düşünnn sonuç güzel olsunnn

Evet canım pıhtılaşma iğnesi.

Neler yaptın anlat hele :)

ne anlatıyım gülüm evdeyim pinekliyorum patronum çıkışımı kabul etmedi heralde çok sevindim adına boşver detayları sonra konuşuruz dedi yüzüm yok sizden bir ay daha izin isteyemem dedi konuşuruz dedi kapattı adam:KK1::KK1::KK1:

bak bu arada ikide dedikodu yapalım.dün haberi aldığımızda herkes sarıldı kutladı falan.kayınvalidem beni hiç tebrik etmedi aslında hiçte bir problemimiz yok.çekildi bi köşeye ağladı .tamam üzülüyodu oda ama benimle sevincimi paylaşması gerekmiyomu.bugün geldi oğluna sarıldı hayırlı olsun dedi öpüştüler falan sinirlendim birazz :KK43:((

Kızlar ya kafama takıldı. Uzun protokolde adetin 21.günü lucrinle başlanıyor. Normalde düzenli adet gören birinin 28.gün adet olması lazım. Lucrin adeti geciktirebiliyor mu?

hiç bilgim yok canımmm

normal canım bu dönemde
benim sorumu cevaplarmısınnn

Bende acıkma problemi yok ama uyku problemi ilk günlerde çok olurdu.Gün içinde 2 saat uyuyordum.Şimdi gün içinde pek uyumuyorum ama akşam 22:00 de uykusuzluktan duramıyorum.Hemen uyumak istiyorum.Ve cemile uyumaya gider.Herkese iyi geceler.

Son düzenleme:
iyi akşamlar,
Şişli memorial tüp bebek merkezinde eşimle birlikte bir ön görüşme yapmak istiyoruz.
Kısaca nasıl bir yol izlememiz gerekir, bir de hangi doktoru önerirsizniz?
Bizim 4. denememiz olacak..
Tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursanız, sevinirim.

Merhaba beylem. Hastanenin çağrı merkezini arayıp istediğin tarihte istediğin doktora ön görüşme için randevu alıyorsun. Ancak birim başkanı Semra Hanım'la da görüşmek istersen 1 ay önceden falan alman lazım randevuyu. Burada çoğu kişi Nur Hanım'ın hastası ancak kendisi hamile. Nisanda izne ayrılıp ağustosta dönecek. Ağustosa kadar beklerim dersen Nur Hanım derim :) Mustafa Bey'in de hastaları var, onlar da çok memnun. Yeni gelen Murat Bey'e gidenler de var. Onlar da memnun.

ne anlatıyım gülüm evdeyim pinekliyorum patronum çıkışımı kabul etmedi heralde çok sevindim adına boşver detayları sonra konuşuruz dedi yüzüm yok sizden bir ay daha izin isteyemem dedi konuşuruz dedi kapattı adam:KK1::KK1::KK1:

bak bu arada ikide dedikodu yapalım.dün haberi aldığımızda herkes sarıldı kutladı falan.kayınvalidem beni hiç tebrik etmedi aslında hiçte bir problemimiz yok.çekildi bi köşeye ağladı .tamam üzülüyodu oda ama benimle sevincimi paylaşması gerekmiyomu.bugün geldi oğluna sarıldı hayırlı olsun dedi öpüştüler falan sinirlendim birazz :KK43:((

Aaaa çok ayıp etmiş. Neden öyle yaptı ki acaba :26: Sen de sorsaydın anne beni tebrik etmeyecek misin diye :)

merhaba cnm benimde lucrinle 3 gün gecikti adetim doktora sordum geciktirir bi kaç gün doğaldır dedi

Teşekkür ederim :KK31:

olmaz canımm böyle tedaviye başlanırmı daha şimdiden umutsuzsun senn başarının yarısıdır inanmakk kötüyü çağırma lütfen olumlu düşünnn sonuç güzel olsunnn

mikrom belkide kadıncaz şoka girdi boş ver sakın takma öyle şeyleri kafana benimkide oğluna değil bana sarıldı ağladı:KK43::KK43:eminim ama seninkide çok sevinmiştir:KK9:

incim lucrin geciktiriyo ilk tedavide 4 gün gecikmişti o zaman e2 ye bakıyorlar 50 ise başlıyorlar.ikincidede decapeptyl denen bi ilaç kullandım oda lucrinle aynıydı onda hiç adet olamadım ki ergenliktn bu yana ilkkez adet olamamıştm.yine e2 yebakılıp başlandı.yani geciktirebiliyor..

incim lucrin geciktiriyo ilk tedavide 4 gün gecikmişti o zaman e2 ye bakıyorlar 50 ise başlıyorlar.ikincidede decapeptyl denen bi ilaç kullandım oda lucrinle aynıydı onda hiç adet olamadım ki ergenliktn bu yana ilkkez adet olamamıştm.yine e2 yebakılıp başlandı.yani geciktirebiliyor..

Adet olmadan geliştirici iğnelere başlanabiliyor mu bilmiyordum bunu :26:

X