Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

cnm dün ben konuştum ama çok kısa konuşabildim hastanedeydi..
ama sesi iyidi herşey iyi güzel dedi. .
bebeklerde iyi dedi..
bahara sormadım acaba o konuştumuu:44::44:

Çok sevindim İnş. en kısa zamanda eve çıkarlar.
Bir daha konuştuğunda selamımızı iletip dualarımızın onlarla olduğunu söyler misin canım.

Sen nasilsin canim..

Çok şükür sezyalcim. Sen nasılsın? Haftaya görüşmeye gidiyormuşsun. Hayırlı olsun.

tabikide çok güzel canım rabbim sizlerede yaşatsın en kısa zamanda inş..ama ben kalp atışını duyunca koca bir ohh çekicemm

ben kalp atışını duyduğumda değilde ultrasonda hareketlerini gördüğümde çok fena olmuştum, ağlamak gelmişti içimden. şimdi nerdeyse 5 ayımız bitmek üzere, karnım kocaman ama haaala inanamıyorum

iyiyim saol..bu sali saat 3 de hem nur hanimla hem semra hanimla muayenem var sanki ilk keztupe gidecekmisim gibiheyecanlaniyorum valla neden boyle oldu bilmem ki...

inşallah cnm bende kaç gündür konuşamamıştım dün aradım ama müsait değildi herhalde çok konuşamadık.
ama daha rahat konuştuğumuz bi zaman söylerim tabi cnm selamınızı..

iyiyim saol..bu sali saat 3 de hem nur hanimla hem semra hanimla muayenem var sanki ilk keztupe gidecekmisim gibiheyecanlaniyorum valla neden boyle oldu bilmem ki...

Hadi inş. güzel geçer. İnsan her seferinde daha da çok heyecanlanıyor.
Randevu alırken ücret durumunu sordun mu? Ben de ortak randevu alacağım merak ediyorum. Bilgi alırım senden

Canım bende 100 tane tefriciye okudum.Allah kabul etsin inşallah.Yine okuyacağım.Onlarıda yazarım.

kızlar dualar için teşekkür ederim hepinize... o zaman güzel haber...dualarınız sayesinde ve allahın izniyle derin solunum hortumlarından kurtuldu....bugün onuda kucağıma aldımm..denizinde altını aldım yine..ikisinizde öptüm kokladım...ikiside giyiniyor artık :) beslenmeleride düzelince evimize gidicez inşallah...

Süper bir haber bu
Az kaldı inş.

Ayyyyyy çok sevindim cnm hadi gözün aydınn derinidee ohhh öpüp koklamışsınn..
inş beslenmeleride düzelirr

Hadi inş. güzel geçer. İnsan her seferinde daha da çok heyecanlanıyor.
Randevu alırken ücret durumunu sordun mu? Ben de ortak randevu alacağım merak ediyorum. Bilgi alırım senden
340tl.canim muayene. Semra hanimlada gorusmek istedigim icin bukadarmis.sanirim sadece nur hanim gorse daha ucuz...ama semra hanimin yorumuda benim icin onemlli...ortak randevu nasil oluyor muayene degil ozaman

340tl.canim muayene. Semra hanimlada gorusmek istedigim icin bukadarmis.sanirim sadece nur hanim gorse daha ucuz...ama semra hanimin yorumuda benim icin onemlli...ortak randevu nasil oluyor muayene degil ozaman

Semra Hanım'a muayene olursan ücret alıyorlar ama ön görüşmeyi başka bir doktorla gerçekleştirdiğinde ücret alınmıyor. Ortak randevu dediğimiz hem doktorunun hem de Semra Hanım'ın bulunduğu randevu canım. Seninki de ortak randevu oluyor :) Ön görüşme için mi randevu aldın sen? Ne dedin randevu alırken?

cook sevindim canim ALLAHin izni ile en kisa zamanda evlatlarinla evine kavusursun..dualarimiz seninle de...

canım gözün aydın çok güzel bi haber bu

gözünaydın arkadaşım

iyi geceler kızlar..
bugün nur hanımın yanına gittim muaynemi oldum..
canım ya bir odadan öteki odaya koşturuyordu bebişiyle..
beni muayne etti rahim kalılığım 14 mm olmuş..
ya gebelikten yada adet olamamandan dedi.
buay gec yumurtlamışım ve pco kesinlike yok dedi..
ilaç yazdı fakat bu ilacı vermeden önce beta için kan vermemi istedi.
bende yarın sağlık ocagına gidip kan vericem.
ona göre salı gunu cıkar sonuc.muayne esnasında varsa bile göremem gebeliği dedi.
çok düşük ihtimal ama baktırmamı istedi.
benden haberler bu kadar..

Son düzenleme:

Ben bu rahim kalınlığından hiç anlamıyorum Hamile olma ihtimalin da var yani süpermiş bu Hadi bakalım hayırlısı :)

Ben bu rahim kalınlığından hiç anlamıyorum Hamile olma ihtimalin da var yani süpermiş bu Hadi bakalım hayırlısı :)

cnm 9 mmle transfer oluyor düşün yani..
klınlaşmış ama adet dönemini etkilediğini bende bilmiyorumm
düşük bşr ihtimal cnm bnm hamişlik ama söktürücüyü içmeden bunu öğrenmeliyim dedi nur hnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…