Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

evt canım bizde çok bitkisel ürün çok kullandık şimdi de keçiboynuzu kürünü uyguluyoruz inş. faydasını görürüz

hakkında hayırlısı canım kalp atışlarına kadar ara vermek mantıklı,bende arabayla çıkmaya cesaret edemem çünkü stres tamamen..ihtiyaç yooksa bende çalışmazdım.hamilelik takibini memorialde mi yaptırcaksınız.özel sigorta olmadan çok zor orası malum tüp olucada genelde riskli oluyo..

hoşbulduk canım.yazıları okumak bile yetiyo .hepinizi öpt.tefticiyeleri okumam lazım gece girerim artık hepinizi çok seviyorum...dualarım sizlerle.

Canim hic konusmadik esimle ama bir tup bebek parasini gecer herlde yaptirmayiz hayirlisi olsun korusun rabbim.net gitti tel.geldim o yuzden

tebrik ederim canım çok sevindim 10.yılında kavuşmuşsun bebeğine çok duygulandım.allah sabrının mükafatını vermiş sana.sağlıkla kucağınada almayı nasip eder inşlh.darısı hepimizin başına...

MİKROO çok sevindim valla ALLAH tamamını erdirsin bugün sana da bişr YASİN okuyacam söz..bana çok güzel ümit oldu bu topik yaaa..bir an önce salı olsun bekliyomm..sakın olumsuz bişey düşünme mutlu olmak bugünlerde çok önemli..

Kızlar oku oku bitiremedim. Amma çok kaynatmışsınız. Benim de kulaklarım çınlamış. İncim sağolsun benim yerime açıklamış PGT'yi

Mikrom canım arkadaşım tahlilini de yaptırmışsın. Tekrar gözün aydın Rabbim sağlıkla bebişlerine kavuşmanı da nasip etsin Dualarımız seninle..

Hilbur ve kuzucukları için tefriciye okunuyormuş. Baharcığım ben de şimdilik 10 tane tefriciye alabilirim.. gün içerisinde okuyup bitirirsem tekrar alırım..

canlar biliyorsunuz hilburumun melekleri erken doğumla dünyaya geldiler ve şuan küvezdeler
hilburcum bebişleri için 41 yasin okumaya niyetlenmiş ve 6 tanede okumuş 35 tane kalmış...
ancak erken doğunca bebişler diğerleri kalmış...
okumak isteyenlerle biz tamamlayalım eksikleri...
ayrıca 4444 tefriciyede okuyalım kuzular için
inş sağlıcakla küvezden de çıkarlar en kısa zamanda ve anne babalarına kavuşurlar yiğenlerimiz
ben şuan adetim yasin okuyamam ama tefriciyeye başlıycam...
uygun olan arkadaşlardan yardım bekliyorummmmmm...
okumak isteyenler hangisinden kaç tane okuyacağını yazarlarsa sevinirim...
allah herkesten razı olsun...

4444 TEFRİCİYE OKUYANLAR=

BAHAR85=344
FLZASK2003=300
İNCİ_TANESİ=200
MERYEM84=200
KKEEZZBBAANN=500
MİKRO81=200
GİNGDAO=200
WESTERN=400
SEMRA58=200
JULİAA=200=OKUDU
CYDKRBS=100
GAMZEAR=400=OKUDU
RUVEYDA12=200
AKASYA78=10

KALAN=990 tefriciye

NOT: Tefriciyeler en geç pazartesi akşam saat 8 e kadar tamamlanacak…

35 YASİN OKUYANLAR=

AHUNİSA=1 yasin
SEZYAL=2 yasin
MİKRO=5 yasin
GİNGDAO=5 yasin
NURME=2 yasin
İNCİ_TANESİ=2 yasin
KKEEZZBBAANN=10 yasin
NZLYLN=1 ysin
MELİSDİLEK=2 yasin
OYA81=2 yasin
SEMRA58=1 yasin
CYDKRBS=1 yasin
LED_ZEPPELİN=1 yasin

NOT: Yasinler tamamlandı…

Selamlar topiğimizin güzel anneleri, anne adayları, anne aday adayları

Mikrom canım lotus seni çok tebrik ediyor, çok sevindi haberine

Happy kuzum salı sabahı koş hastaneye :) Senden de güzel haberler alacağız inş.

Hilburum Allah'ım sizi tez zamanda kavuştursun inş.

Sen nasilsin canim..

canım bana bi yasin yaz ben bi tane okurum

anladım canım. Rabbim kolaylık versin. senden en ii şekilde sağlığına kavuş inş..

günaydın ayy akşam duygusala bağlamışım üzdüm sizide güzzel anneler...gece eşim süt getirdiğinde denizin tulumuyla derinin çoraplarını getirmiş...onlarla uyudum ohh missss...

canım benim üzmek ne demek. inan yazdıklarını okurken sanki bende yaşıyormuşum gibi oluyorum.. sen anlat dök içini. dualarımız senınle ve miniklerinle rabbim tez zamanda kavuştursun inş..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…