Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

günaydın canlar
bugün yine geç kalktım ben ve uyanır uyanmaz hemen temmuz topiğine ve memorial topiğine koştum hilburun duaları için...
şükür yasinler tamamlanmış tefriciyelerde az kalmış hayırlısıyla onlarıda tamamlarız inş
inş hilburumun ve herkesin bundan sonra hep güzel haberlerini alırız

mikromm nasılasın canım geçmişe bi bakayım dedim içinden çıkamadım,bende yasin okumaya niyetlenmiştim ama bitmiş(benimde bugün bitmesi gereken tefriciyelerim var onları okuycam.ben tefriciyeyi abdestli okuyorum nasıl okunması gerek kızlar bilen bi açıklasın lütfen..

canım ben tahlil yaptırmadım daha bekliyoruz.sen nur hanımla görüştünmü değerini söyledinmi??

iyiyim canım saol sen nasılsın .bende şimdi tefriciye okuyorum hilburunkileri yasinlerinde 2 sini okudum 3 duruyo daha namazı kılınca okuycam onlarıda.allah kabul etsin inş...cümlemizinkini.canım benim bildiğim tefriciye için illa abdestli olmana gerek yok çünkü adetliyken bile okuyoruz tefriciyeleri.

yarın eşinden başka seni götürecek yokmu .ben söyledim nur hanıma sen erken yaptırdın dedi evet bir gün dedim.değeride söyledim çok güzel dedi iğnelerini bırakma sende nasip olursa pıhtılaşma iğnesini doğuma kadar kullanıcaz dedi yarın tekrar yaptırıp beni ara dedi

mikrom bu seferkinin diğerlerinden bi farkı varmı?Seninkiler tutunmuş genelde tecrübelisin şimdi neler hiiediyorsun...

fiziksek olarak kasık ağrısından başka bişey yok canım .ama duygusal olarak bu sefer farklı olucak diye hissediyorum beni bırakmıycaklar inş..bir an önce vakit geçsin istiyorummm

canım inşallah bu sefer farklı olucak seninde hilbur gibi adım adım heyecanlarına ortak olucaz herkesede umut olmaya devam ediceksin.eşim diyoki salı yaptırırz:)) sonra üzülüyosun etkileniyosun diyo bakalım nolcak..

inşş.. canımm.

hayırlısı olsun canım inş.. güzel haberler vericeksin bizee çalışmaya devam edicekmisin happyy

sizde ben yokken bu kadar konuşmayın ayıp ama takip edemez oldum:)çakır gelmemiş gezmelerde haralde halayını göremedim:)atlamazdı o..

canım sanki yanlış hatırlamıyorsam idrar tahlilinde çekmişti o halayınıı bu gün inci de yokk dün gece baya bi kişi vardı bende son anda yetiştimmm:))

inşş.. canımm.

hayırlısı olsun canım inş.. güzel haberler vericeksin bizee çalışmaya devam edicekmisin happyy

canım ben işimi geç buldum ondan önce özel sektördü çok zordu dershanecilik.bu işime 2.5 sene oldu kpssyle girdim borçlarmızda var devam edicam canım mecburen işim oturarak masabaşı hareket sıfır sadece eve uzak yani bi metrobüs evimin önünde biniyorum ama metrobüs korkutuyo.sen bırakıcakmısın?

evt canım haziran a düşünüyoruz nasip olursa

inş.. hayırlısıyla sende bebeğine kavuşursunn doktorlar ne kadar inanmasada ben eşime çok takviye kullandımm faydası da oldu o zamana kadar sende destekleyebilirsin sanırım sizinde sayı azlığı vardı yanlış hatırlamıyorsammm

şimdi aradım patronumu arabayla kendim gitsem sıkıştırıyorlar bazen ,kasabilirim kendimi istemeden,diğer türlüde iki aktarma dedim siz bulun başka arkadaş ben yine isterseniz arada birini bulana kadar yardım ederim dedimm müsait değildi heralde senin adına çokk sevindim detayları sonra konuşuruz dedi kapattık ama ben kalp atışını duyana kadar istemiyorumm gel desede gitmemm yanii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…