Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

canım ön görüşme için para ödemedim.
ama eşim ürologla görüştü onun için muayene parası verdik.230 tl
spermiyogram için 180 tl idi sanırım verdik.

ama semra hanım ve nur hanımla ikisiyle birlikte görüşmek istiyrsan ne kadar ücret ödüyorsun bilmiyorum..
ben laparoskopi olacağım için ikisiyle de görüştüm muayene de ettiler ama muayene parası almadılar.

yok canım ne demek istediğin herşeyi sorabilirsin:KK19:

ikisiylede konuşmayı istiuorum ikisinin muayene edip degerlendirmesini istiyorum ama maddi açıdan ne kadar tutar onu merak ediyorum bide eşim kesin gitmesi gerekyomu ürologa

canım cok sukur bitirdim Allah kabul etsin niyetlerinizi

ALLAH razı olsun cnm

yaptımmmmmm 145,28 :KK52::KK52::KK52:

mikroooooooooooooooo çok ama çok sevindim cnm rabbim 9 ay ayırmasın kucagına almayı nasip etsin cnm banada bizede dua et hamişlerin duası geri çevrilmez:KK49::nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

merhaba kızlar....mikrocum tekrar tekrar tebrikler....pek giremedim bugünüm hep hastanede geçti..DENİZİN altını aldım bugün,biberonla besledim,gazını çıkardım...tabi ne kadar yetenekli olduğum tartışılır...DERİN hala oksijene bağlı ama oda düzeyinde oksijen veriliyor.takip amçlı tutuyorlarmış solunumda..bizden haberler böyle....

anne oldugunu daha iyi anladın kucagına alınca onunla ilgilenince çok güzel bi duygudur eminim rabbim bebişlerinle evine dönmeni en kısa sürede nasip etsin cnmm derin denizimizi öp yerimize

canlar biliyorsunuz hilburumun melekleri erken doğumla dünyaya geldiler ve şuan küvezdeler :emir_bebek::emir_bebek:
hilburcum bebişleri için 41 yasin okumaya niyetlenmiş ve 6 tanede okumuş 35 tane kalmış...
ancak erken doğunca bebişler diğerleri kalmış...
okumak isteyenlerle biz tamamlayalım eksikleri...
ayrıca 4444 tefriciyede okuyalım kuzular için :KK34:
inş sağlıcakla küvezden de çıkarlar en kısa zamanda ve anne babalarına kavuşurlar yiğenlerimiz :KK16::KK16::KK16:
ben şuan adetim yasin okuyamam ama tefriciyeye başlıycam...
uygun olan arkadaşlardan yardım bekliyorummmmmm...
okumak isteyenler hangisinden kaç tane okuyacağını yazarlarsa sevinirim...
allah herkesten razı olsun...

4444 TEFRİCİYE OKUYANLAR=

BAHAR85=344
FLZASK2003=300
İNCİ_TANESİ=200
MERYEM84=200
KKEEZZBBAANN=500
MİKRO81=200
GİNGDAO=200
WESTERN=100

KALAN=2400 tefriciye

NOT: Tefriciyeler en geç pazartesi akşam saat 8 e kadar tamamlanacak…

35 YASİN OKUYANLAR=

AHUNİSA=1 yasin
SEZYAL=2 yasin
MİKRO=5 yasin
GİNGDAO=5 yasin
NURME=2 yasin
İNCİ_TANESİ=2 yasin
KKEEZZBBAANN=10 yasin
NZLYLN=1 ysin
MELİSDİLEK=2 yasin
OYA81=2 yasin

KALAN= 3 yasin

cnm 1 yasin 200 tefriciye aldım erken biterse yine alırım

mikro cnm ya sana yapılan rahim yaralama ücretlimiydi ne zaman yapılıyor ve herkese oluyomu bende denemek istiyorum nasıl bir işlem

canlar biliyorsunuz hilburumun melekleri erken doğumla dünyaya geldiler ve şuan küvezdeler :emir_bebek::emir_bebek:
hilburcum bebişleri için 41 yasin okumaya niyetlenmiş ve 6 tanede okumuş 35 tane kalmış...
inş sağlıcakla küvezden de çıkarlar en kısa zamanda ve anne babalarına kavuşurlar yiğenlerimiz :KK16::KK16::KK16:

BAHAR85=344
FLZASK2003=300
İNCİ_TANESİ=200
MERYEM84=200
KKEEZZBBAANN=500
MİKRO81=200
GİNGDAO=200
WESTERN=100

KALAN=2400 tefriciye

35 YASİN OKUYANLAR=

AHUNİSA=1 yasin
SEZYAL=2 yasin
MİKRO=5 yasin
GİNGDAO=5 yasin
NURME=2 yasin
İNCİ_TANESİ=2 yasin
KKEEZZBBAANN=10 yasin
NZLYLN=1 ysin
MELİSDİLEK=2 yasin
OYA81=2 yasin

KALAN= 3 yasin

canım benim 100 dü ya ona 300 daha ekle zaman kısaymış hemen bitsin
iyi geceler

BAHAR85=344
FLZASK2003=300
İNCİ_TANESİ=200
MERYEM84=200
KKEEZZBBAANN=500
MİKRO81=200
GİNGDAO=200
WESTERN=400
SEMRA58=200
JULİAA=200=OKUDU

KALAN=1700 tefriciye

35 YASİN OKUYANLAR=

AHUNİSA=1 yasin
SEZYAL=2 yasin
MİKRO=5 yasin
GİNGDAO=5 yasin
NURME=2 yasin
İNCİ_TANESİ=2 yasin
KKEEZZBBAANN=10 yasin
NZLYLN=1 ysin
MELİSDİLEK=2 yasin
OYA81=2 yasin
SEMRA58=1 yasin

KALAN= 2 yasin

hayır hastanede durmuyoruz sabah arayıp randevu alıyoruz...2 saat falan yanındakalıyoruz...sonra geri gelioruz gece eşim 2de tekrar gidiyor ve sağdığım sütleri götürüyor.bugün bebeklerin yanından çıkınca kadın doğumcuya gözüktüm ağrılarım çok diye..o yüzden uzun sürdü.bi terslik yokmuşta karn kaslarım çok zayıf olduğu için ağğrım çokmuş..bebeklerim hastanedeki ablalarına emanet..

canım hangı hastaneydı ben hergun kızımın yanındaydım hıc eve gelmıyodum nerdeyse..bı gelıp uzerını degıstırıp gerı gıdyordum gece 3 gıbı gelıp sabah 7 de gerı gıdıyordum hastaneye....sureklı emzırıyordum yanı 3 saate bır.gece olmadıgım ogun ıcınse sutt bırakıyordum...

canım hangı hastaneydı ben hergun kızımın yanındaydım hıc eve gelmıyodum nerdeyse..bı gelıp uzerını degıstırıp gerı gıdyordum gece 3 gıbı gelıp sabah 7 de gerı gıdıyordum hastaneye....sureklı emzırıyordum yanı 3 saate bır.gece olmadıgım ogun ıcınse sutt bırakıyordum...

memorial şişlideler canım...emzirmeme zaten müsade yok ne kadar beslendiklerini cc olarak takip ediyorlar çünkü..çok titizler...bu durum aslında güvenmemide sağlıyor onlara ama işte hasrette kalıyorum...deniz 2 gündür iyi aslında ama yinede vermiyorlar belli bir performansa ulaşması için...çıkarıkende 1 gece hastanaburcu eede yatırıcaklar beni yanlarında eğer bakmayı becerebilirsem taburcu ediyorlarmış..düşünsene sınav yapcaklar beni:)

ama o kadar küçükki başkalarının bebeklerinde hiç korkmam kaldırır koparırım..altını alırım gazını çıkarırım ama kendi bebeğimde çok beceriksizdim...elim ayağım titredi..diğer bebeğim arkamda makinaya bağlı nefes alırken zaten diğerini sarıp sarmalamak bile suçluluk hissi veriyor...garip duygularmış...sevincimi bile tam yaşayamadım ...keşke o sancılara daha çok katlansaydım ben sıkıntı çekseydim daha çok bekleselerdi karnımda....

hayırlısı ile evimize bi dönsek bebeklerimizle beraber....sağlıkla büyütsek...
allahım kimseyi bu yolda oyalamasın...hepinize nasip etsin...aratmasın...dua eden bütün arkadaşlarıma teşekkürederim.allah razı olsun sizlerden..dualrınız sarıp sarmalıycak meleklerimi..
fotoğraf paylaşamıyorum eşim derin iyileşmeden denizin fotoğraflarını çekmiyor..ikisi beraber diyor...nasıl hasas oldu anlatamam..eve gidelim hiç şikayet etmiycem ağlasınlar isterlese ortalığı yıksınlar diyor...

ahhh yüreğim ahhhhh....

Bu arada kızlar ben de tedaviye başladım sayılır. Pazarertesi endometrial sitimulasiyon (rahim yaralama) yapıldı :119:. Adetim bir sorun çıkarmazsa inşeAllah en geç 23 şubat gibi başlıyorum :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: . Umarım bu ayda inen bereket bana da bulaşır. her seferinde sanki ilkmiş gibi oluyorum. Bu tedaviyi çook seviyorum. Acısı bile tatlı gelen bir şey. Gerçekden her şeyiyle çok tatlı. İynesinin acısı bile kalbimin sızısını hafifletiyor. 12 günlük bile olsa umud etmek çok güzel. İncinin dediyi gibi beklemesi bile çok güzel, olursa kim bilir ne kadar güzel olucak :KK16::KK16::KK16:

canım....hayırlı olsun tedavin...inşallah her şey istediğin gibi olur.ve tüm isteyenlerin, bu yolda uğraş verenlerin.sevgiler...

BAHAR85=344
FLZASK2003=300

KALAN=3800 tefriciye

35 YASİN OKUYANLAR=

AHUNİSA=1 yasin

KALAN=34 yasin
canım bende 200 tane tefriciye alayım bitirse yine alırım inş.:KK16:

ikisiylede konuşmayı istiuorum ikisinin muayene edip degerlendirmesini istiyorum ama maddi açıdan ne kadar tutar onu merak ediyorum bide eşim kesin gitmesi gerekyomu ürologa

cnm 1 yasin 200 tefriciye aldım erken biterse yine alırım

canım benim eşim için de üroloğa görünsün demişti nur hanım ama biz artık bıktığımız için gitmemiştik üroloğa sonra sormadı bile nur hanım

mikro cnm ya sana yapılan rahim yaralama ücretlimiydi ne zaman yapılıyor ve herkese oluyomu bende denemek istiyorum nasıl bir işlem

hayır canım ücret falan almadılar benden adetin 21.günü yapılıyo nur hanım bu işlemi yaptı bana ama ben çok faydası olduğuna inanmıyorum demişti sadece ben istediğim için yaptı herkese yapılıp yapılmadığı konusunda bir bilgim yok canımm

memorial şişlideler canım...emzirmeme zaten müsade yok ne kadar beslendiklerini cc olarak takip ediyorlar çünkü..çok titizler...bu durum aslında güvenmemide sağlıyor onlara ama işte hasrette kalıyorum...deniz 2 gündür iyi aslında ama yinede vermiyorlar belli bir performansa ulaşması için...çıkarıkende 1 gece hastanaburcu eede yatırıcaklar beni yanlarında eğer bakmayı becerebilirsem taburcu ediyorlarmış..düşünsene sınav yapcaklar beni:)

ama o kadar küçükki başkalarının bebeklerinde hiç korkmam kaldırır koparırım..altını alırım gazını çıkarırım ama kendi bebeğimde çok beceriksizdim...elim ayağım titredi..diğer bebeğim arkamda makinaya bağlı nefes alırken zaten diğerini sarıp sarmalamak bile suçluluk hissi veriyor...garip duygularmış...sevincimi bile tam yaşayamadım ...keşke o sancılara daha çok katlansaydım ben sıkıntı çekseydim daha çok bekleselerdi karnımda....

hayırlısı ile evimize bi dönsek bebeklerimizle beraber....sağlıkla büyütsek...
allahım kimseyi bu yolda oyalamasın...hepinize nasip etsin...aratmasın...dua eden bütün arkadaşlarıma teşekkürederim.allah razı olsun sizlerden..dualrınız sarıp sarmalıycak meleklerimi..
fotoğraf paylaşamıyorum eşim derin iyileşmeden denizin fotoğraflarını çekmiyor..ikisi beraber diyor...nasıl hasas oldu anlatamam..eve gidelim hiç şikayet etmiycem ağlasınlar isterlese ortalığı yıksınlar diyor...

ahhh yüreğim ahhhhh....

benim güzel yürekli arkadaşımmmmm dualrımız hep seninle sizinle inş.biran önce evinize dönüceksinizzz rabbim yardımcınız olsunnn demekki hayırlısı böyleymiş sen neden kendini suçluyosun daha çok dayansaydım diyee sen yapabileceğin herşeyin eniyisini yaptın canım arkadaşımmmmm
seni sınav yapacaklarmış ya sen o sınavı en güzel şekilde vereceksin buna eminimmm

evet yaptırdım mıkro
benımd egerler tam ıkıye katlanmıyo %75 katlanıyo doktor bı sorun yok dedı cok sukur ama apey korktum açıkcası

27 subata randevu al dedı
ılk usg ıcın
tabı kalp atıslarını görene kadar içimiz rahat olmuyo dedigenel anlamda

sorun olmamasına çok sevindim...
Keseyi görüp; kalp atışlarını duyana kadar (İnşallah) bize rahat yok :)
Bu arada, Nur Hanım bana hiç ara kontrol veya ara test yapılacak demedi
27 Şubatta dr. tam olarak ne istedi senden anlamadım :KK43:

BAHAR85=344
FLZASK2003=300
İNCİ_TANESİ=200
MERYEM84=200
KKEEZZBBAANN=500
MİKRO81=200
GİNGDAO=200
WESTERN=100

KALAN=2400 tefriciye

35 YASİN OKUYANLAR=

AHUNİSA=1 yasin
SEZYAL=2 yasin
MİKRO=5 yasin
GİNGDAO=5 yasin
NURME=2 yasin
İNCİ_TANESİ=2 yasin
KKEEZZBBAANN=10 yasin
NZLYLN=1 ysin
MELİSDİLEK=2 yasin
OYA81=2 yasin

KALAN= 3 yasin

yazışmaları şimdi gördüm ben de 1 yasin alırım geç değilse bugün okurum

günaydın ayy akşam duygusala bağlamışım üzdüm sizide güzzel anneler...gece eşim süt getirdiğinde denizin tulumuyla derinin çoraplarını getirmiş...onlarla uyudum ohh missss...

günaydın ayy akşam duygusala bağlamışım üzdüm sizide güzzel anneler...gece eşim süt getirdiğinde denizin tulumuyla derinin çoraplarını getirmiş...onlarla uyudum ohh missss...

nihayetinde sende bir kalp taşıyosun canım arada böyle boşalt içini biz seni seve seve dinler acını sevincini paylaşırız öpüyorumm sizi en kocamanındannnn:KK16::KK16:

BAHAR85=344
FLZASK2003=300
İNCİ_TANESİ=200
MERYEM84=200
KKEEZZBBAANN=500
MİKRO81=200
GİNGDAO=200
WESTERN=400
SEMRA58=200
JULİAA=200=OKUDU
CYDKRBS=100
GAMZEAR=200

KALAN=1400 tefriciye

35 YASİN OKUYANLAR=

AHUNİSA=1 yasin
SEZYAL=2 yasin
MİKRO=5 yasin
GİNGDAO=5 yasin
NURME=2 yasin
İNCİ_TANESİ=2 yasin
KKEEZZBBAANN=10 yasin
NZLYLN=1 ysin
MELİSDİLEK=2 yasin
OYA81=2 yasin
SEMRA58=1 yasin