Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

sen hangı gun hastanedeydın, salı gunu oglen 11:00 --13:30 arası hastanedeydım valla heyecandan etrafımda kımseyı gormedım desem yerıdır , cok heyecanlıydım hemsıreler anlatıyo anlatıyo en sonunda dayanamayıp soledım valla saol cok guzel anlatıyosunuz ama ben suan ucuyorum ne boyutta oldugumu bılmıyorum dedım hemsıre cok guldu, genelde boyle oluyo zaten dedı :) yaın sabah yanı cuma gunu 8:30 hastanede olucam kan alıcaklar benden de donuste yazarım detayları

merhaba arkadaslar merhaba puffy.az önce hastaneden aradılar.3 gelısen embrıomun güzel bır sekılde saatıne zamanına uygun gelıstıgını.bugun 3 cü gunlerı oldugunu fakat transfer ıcın beklıyeceklerınısöyledıler.hepsı a kalıteymıs.sasırdım bu kadar güzel bır haber.sımdı cumartesı transferım olacak sanırım.lakın benı korkutan.cumartesı transferım olur ıse salı sabahı 8.30 ucagımız kalkıyo.napıcam yeterlımı 2 gün yatmak.endıselendım bır an.cok güzel bır haber.nasıl 3 embrıonun 3 de a kalıte .buyuk bır sans bu

Bende dün Mustafa Bey de idim..Gayet güzel geçti randevum..Bu ay tedaviye başlayamadık kist ve kan değerlerimde bazı yükseklikler yüzünden ama ben alışığım olsun..önümüzdeki ay cyclo içip gideceğim..Beğendim hastaneyide ilgilerinide..Semra Hanımın kız kardeşine bayıldım helede..Çok kafa bir kadın..

Mustafa Bey çok göz kontağı kurmuyor ama yaklaşık 45 dk kaldım içeride..Tüm geçmişimi herşeyimi not aldı dosyama..Ultrasona da ilk aldığında daha önce hiç yapılmayan bir şey yaptı..Transfer esnasında problem oluşup oluşmadığını ölçmek için suni transfer deniliyormuş sanırım katater ile uzun bir çubuk hani onunla bir işlem yaptı..Normal çıktı elh.

Sizlerin güzel haberlerini okumak çok iyi geliyor..

maşallah cnm süper bir haber bu..EMbriyoların demekki çok kaliteli kii 5. güne gidecek gözüyle baktıklarından bekleyecekler..Genelde az embriyoda riske atmazlar ama dediğim gibi kaliteleri ve gidişatları mükemmel demekki..İnş içlerinden en az 1 tanesi seni anne yapsın sağlıkla huzurla mutlulukla canım

Ben çarşamba hastanedeydim.Cumartesi sabah 8:30 randevum.Bendeki heyecan da senden farksız.İlk denemem benim.Birçok duygu yaşıyorum.korku da dahil.Dilerim herkes için sonuçlar mutluluk verici olur.

hayırlı olsun canım sonu bebişli olsun inşallahh stres yapma seni üzücek şeylerden uzak dur dertol
umutcum maşallah büyümüşsünüz bizimde plesanta aşağıdaydı ve birkez kanmam oldu endişelenme doktorunun dediklerini uygula zamanla yukarı çıkıyor bizimki şuan normal çok şükür inşalalh seninkide geçicidir
canım benim hayırlı olsun sonu bebişli olsun inşallah
canım çok sevindim sımsıkı tutunsun kuzualrın inşallahh
belkicim memorıalın verdiği dosyadada yazıyor transfer sonrası yolculuk yapmakta sakınca yok sen yat dinlen 2 gün allahın izniyle birşey olmaz çok kafana takılırsa konuş dokrotunla hadi hayırlı olsun canım

Bende salı gunu hastanedeydım, evet semra hanımın kız kardesı cok tatlı bı bayan sıcak kanlı :) mustecep beyde bahsettıgın kontrolu banada yaptı transfere uygun olup olmadıgına baktı, hastane cok guzel herkez guler yuzlu umarım hep boyle devam eder, ben tedavının cok basındayım bugun 3.gunum umarım hepımız ıcın hersey guzel olur.

Benimde doktorum mustafa bey net bi doktor bence sordugum herseyi tek tek cevapliyor sagolsun:))) icin rahat olsun memorial diger merkezlerden cok farkli.uzun protokol basladik biz ctesi aktif tedavim basliyor hayirlisiyla insallah hepimiz bebeklerimize kavusuruz memorialda

ben de tüp bebek denememi memorialda yaptırdım mustafa beye, çok şükür şuan hamileyim, mustafa bey den çok memnunum, gebelik takibimi de şuan o yapıyor, çok yoğun olsa da hiç başından savmıyor detaylı inceliyor. İnşallah güzel sonuçlar alırsınız sizlerde, Allah herşeyin en doğrusunu en hayırlısını biliyor, isteyen herkese Allah sağlıklı hayırlı evlatlar nasip eder inşallah.

Umutcum tez vakitte sıkıntıların geçer inş.

Sagol inci:))) benimde 1 gun gecikti ve bu sabah tesrif ettiler:)) ctesi icin randevu alicam 2. asamaya gecicem Allahin izniyle... Sen nasilsin nasil gidiyor hamilelik:)

Seninki de fazla gecikmemiş :)
Ben iyiyim şükür. Bugün hafif bulantım var umarım uzun sürmez :) Ben de randevumu büyük bir heyecanla bekliyorum :)

Belki haberler çok güzel. İçini ferah tut. İnş. bebeğine ya da bebeklerine kavuşacaksın.

Merhaba marriposa. Pgt topiğine yazmıştım buraya yazdığını yeni gördüm. Gebeliğin hayırlı olsun. Evet Mustafa Bey sağ olsun güzel ilgileniyor. Hastası olmamama rağmen sonucumu aldığımda 20 dakika kadar görüşmüştük, ilk randevumu da ona aldım. Bakalım inşaallah herşey yolundadır.

sagol arkadasım bende bu kadar beklemıyordum.öyle sanırım.sımdı korkum sayet transfer cumartesı olur ıse 5 cı gun embrıosu olacak lakın bız 14 de salı sabahı ucuyoruz.korkuyorum rısklımı acaba .yeterlımı ardakı gunler .doktorlara sorar ısen gıt derler .ıstanbul havalımanından almanya hamburga ucacagız

Canım erteleme durumun yok ise boşuna zaten kafana takma hiç..Rabbe emanet bismillah de ve bin uçağa..İnş sımsıkı tutunsun meleklerin sana..

kızlar siz ilaçlarınızı memorialdeki doktorunuzun tavsiyesi ile mi yoksa takibinizi yapan doktorun tavsiyesine göremi kullanıyosunuz. benim kafam karıştı.
glifor. memorial 3 ay kullan, takibimi yapan bırak dedi:44:
folbiol memorial3-4 ay 1 adet kullan, takibimi yapan 1/4 kullan dedi:44:
corasprin:8 ay kullan,takibim yapan bırak dedi:44:
ne yapsam bilemedim.

Benim tedavim Memorialda olmadı, ancak benim doktorun da dediği aynen Memorial gibi kullanmaktı. Koraspin 32. haftaya kadar, folibol 12. haftaya kadar 1 adet, giforsa kullanmıyorum. Umarım ne demek istediğimi anladın.

merhaba kızlar benimde aklıma takıldı giliforu nasıl kullanıyorsunuz ben günde 1 tane içiyorum yemek yerken içiyorum.yani
yemeğimi biraz yiyorum ilacı içiyorum sonra biraz daha yemeğimi yoyorum.yanlışmıı acaba

canım benim lekelenmem olunca müstecep bey 5. hafta coraspini bıraktırdı,sonra da bulantılarım artınca 7. hafta gliforu bıraktırdı...şu anda folbiol ve elevit devam....bir de nefret ettiğim crinone jel var tabi...12. haftanın sonuna kadar dedi ama benim doktor en az bir ay daha devam edicez dedi bakalım artık...

Benim tedavim Memorialda olmadı, ancak benim doktorun da dediği aynen Memorial gibi kullanmaktı. Koraspin 32. haftaya kadar, folibol 12. haftaya kadar 1 adet, giforsa kullanmıyorum. Umarım ne demek istediğimi anladın.
anladım canım teşekkür ederim
evet bende öyle içiyorum.

çok teşekkür ederim canım.
ben jelden memnunum iğneden iyidir.
yalnız bana elevit diyen olmadı onu ne için içiyorsun canım

Kızlar gunaydın, hastaneden gelıyorum hersey yolunda en buyuyu 11 en kucugu 5 boyunda toplam 11 tane yumurtamvarmıs, buyukluklerı degısıyo 9-10-8 olan var, gerıye donuk bakamadım burdan bır arkadas aynur hanımı sormustum bugun benı kendısı muayane ettı cok seker bı bayan, normal dr mustecep beydı ama yumurta toplamaya gırmıs aynur hanıma verdıelr benı :)

güzel haber cnm, geriden gelenler de büyüsün, sana bebiş olsun inşallah. peki ilaç kullanımın nasıl oldu, değişen bir şey var mı?

güzel haber cnm, geriden gelenler de büyüsün, sana bebiş olsun inşallah. peki ilaç kullanımın nasıl oldu, değişen bir şey var mı?

ınsallahhhhh bebıs olarak gerı gelırler :) sabah kan verdım sonuca gore arayıp sıze ılac dozası hakkında bılgı verıcez dedıler canım sımdı telefon beklıyorum, zaten aksam 5 de yapıyorum ıgnemı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…