Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

canım haklısın ama çalışıyorum...öğleden sonraları yatıyorum artık...kanama ultrsonda görülmüş müydü senin...ben geçen perşembe memorialdaydım doktor hiçbirşey demedi...
ilk gıttıgımde gorulmedı bı sonrakı hafta kanama devam edınce tekrar cagırdı dr ozaman goruldu

canım peki kanamalar başlayınca iğneye mi döndün jele devam mı ettin...çok soru soruyorum kusura bakma...

nedemek cnm ıstedıgını sorabılırsın
hemen crınonu bıraktırdı her gun 2 ampul progestan ıgne oldum kanama bitene kadar her haftada kontrol etti doktor cnm
evet ıgne olayı bıraz agrı yapıyo ama onemlı olan yavrucan burada dayanıyr ınsan

Son düzenleme:

canım her türlü ağrıya razıyım ama ne zaman başladı ne zaman bitti anlamıyorum ki...bir kere geliyo sonra bir hafta yok...müstecep bey jele devam et dedi...bakalım haftaya çarşamba gidicem o zaman iğne isterim artık...

hayırlısı olsun canım inşallah aynı kittir eminim predıktör ovulasyon kiti yazıyor reçetede canım

crinone kullanmaya ne zaman başlıcaksın bana salı dediler 5.gun transfer olcak?senin niye 7.gun?

canım benim bugün pozitif görüldü senin cumartesi ya aradaki fark ondan kaynaklanıyor jele ve diğer ilaçlara çarşamba başlıyorum canım 5.gn transferi tabikide ama pozitifi gördükten 7. günü transfer edilecek rahime anlamında söylemiştim yani seninle aynı canım 2 gün var aramızda

he senın , çok az demekki cnm allahın ıznıyle bısey olmaz
benım ılk hafta gunde ıkı defa resmen kanama oluyodu kırmızı gunuk ped koyuyordum batıyodu , sonra gunduz olmazsa fgece oluyodu , daha sonra ıkıgunde bıre dustu sonra snra geçti şükür. sende süreklı olmadıgı ıcın jelın dısarı çıkmaz. ama benımnkı gıbı kanamada ıcerde jel mel kalmıyordu.

evet az canım...ama artarsa diye korkuyor işte insan....

bu tedavilerde gun kavramları sayılar daha çok stres yapıyor ınsanda;doğru gun hangısı ne nezaman başladı inan artık takip edemiyorum ve acaba yanlış gün mü doğru gün mü derken geriliyorumaramızda 1gün var benim pazargünü poz. oldu ilaçlara başladıktan 5gün sonra transfer dediler.
zaten dün hst. dekilere kızdım biraz,pozitif olunca aradım;çünkü dr.um aynur hn gelmene gerek yok pozitif olunca ararsın demişti. neyse 7.arayışımda ulaştım sonra da gelebilirmisinz dediler,11-11.30gibi gittim adını bilmiyorum ordaki bayan bana niye geldin giblerinden bakarak pazarları randevulu hasta bakmıyoruz dedi.ben de burayı arayıp siz gelin dediniz oyüzden geldim dedim. betül hn. ve gönül hemş. ordaydı onlar ilgilendi sağolsun.ben niye pazar pazar kalkıp geleyim keyfimden değil heralde...bazen ordakilerin garip tavırları oluyor canım sıkılıyor zaten kafama taktığım onca şey var bir de bunlarla upraşmamak için mümkün olduğunca alttan alıp yine de gülümsemeye çalışıyorum yoksa başka türlü üstesinden gelinmiyor.

canım ilaçlara ne zaman başlıyorsun sen benimle aynı işte çarşamba ilaçlara başlıyorum 5 gn sonra yani pazartesi transferim oluyor ben hiç muayeneye gitmedim doktor gerek yok pozitif olunca ara dedi bende aradım gelmene gerek yok transfer günün ve saatin için arayacaklar dedi o kadar gerilme bu kadar bak şöyle düşün sayıları günleri unut normal bir hamile kalmaya çalışan bayan gibi düşün ilaç kullanmadık ne güzel hormon almadık bunlar iyi yönleri sadece ilaçlarını kullan gerisinide bırak artık hiç kendini strese sokma hastane çok yoğun arada böyle saçmalıklar olabiliyor ama senin hiç şüphen kalmasın gereğini yaparlar onlar rahatla sonuca odaklan gıda takviyeleri yap dua et

ilaçlara salı başlıyorum,bu durumda pazar günü transfer olması gerek. bakalım laboratuardakiler hangi güne çağıracak?doğru söylüyorsun ama ister istemez geriliyorum artık son olsun istiyorum

canım şimdi bende iyice irdeledimde benimkinde bir tuhaflık var sanırım çarşamba ilaçlara başla dedi çarşambayı sayıcak mıyız ??

ilaçlara salı başlıyorum,bu durumda pazar günü transfer olması gerek. bakalım laboratuardakiler hangi güne çağıracak?doğru söylüyorsun ama ister istemez geriliyorum artık son olsun istiyorum

:18:benimde kafam karıştı şimdi :44: cuma yada cumartesi ararız tekrardan hastaneyi tam net bilgileri alırız gerekirse embriyoloji labaratuarını arar onlardan öğreniriz canım sen bozma moralini hiç sıkıntı yapma kendine

aayy inşallah canım haftaya perşembede ben gidecem inşallah.nasıl herhangi bir belirtin varmı bulantın falan oluyormu?

seninde az kalmış hadi hayırlı haberler inşallah canım benim bulantım falan yok sadece arasıra tansiyon düşüklüğü yaşıyorum sende belirtiler var mı

canım şimdi bende iyice irdeledimde benimkinde bir tuhaflık var sanırım çarşamba ilaçlara başla dedi çarşambayı sayıcak mıyız ??

kit pozitif olduktan 2gün sonra ilaca başlıyoruz,başladıktan 5gün sonra da transfer oluyor. bu durumda ilaca başladığımız günü sayıyoruz.
toplamda 7gün oluyor. benimki pazar günü pozitifti pazardan itibaren 7gün sayınca cts son gün oluyor. ayy cidden çok karışık zaten o kit kullanmak başlı başına bir olaydı:))sonrası daha da karışıkmış meğer:))

slm nasılsız hatunlar hamiş olan bütün arkadaşlarımı ktlar hayırlı olmasını dilerim

Merhaba arkadaşlar umarım herkes iyidir bu aralar giremiyorum aşırı mide bulantısı ve yorgunluk ama bu günleri yaşatan rabbime şükürler olsun kızlar sizlerle paylaşmak istedim dün ilk defa doktora gittim hem keseyi hemde kalp atışını duydum ve iki kalp atışı duydum .rabbim bu mutluluğu hepinize yaşatsın.

hayırlı olsun canım.benimde ikiz.allah kucağına almayıda nasip eder inşlh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…