Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

canım bende kadın doktorlardan nefret ettim diyebilirim merkezde birtek nur hanıma ısındım ama hemen erkek doktorlar olsa daha iyi olur demiştim hepimiz nerde nasıl rahatsak öyle başlamalıyız değiştirerek iyi yapmışsın zira değiştirmeden yapsaydın aklında hep bir soru işareti kalacaktı hayırlısı olsun inşallah son tedavin olur ve yüzünüz güler rahim filmi konusundada semra hoca ne derse ona göre bişiler yaparsın inşallah gerek kalmaz gerçekten zor işimiz uzaktan gelenler için dahada zorlaşıyor inşalalh geldiğin gibi başlar sorunsuz sıkıntısız ve bebekli geri dönersinizi bizde seni takipteyiz :)) canım

belki tedavin hayırlı olsun inş,bu son olur canım..sen şimdi heyecanlısın kafanda bir sürü soru işareti de vardır eminim ama görüşmeye gidince çok umutlu bir şekilde ordan çıkıcaksın diğer merkezede git ama sende birşeylerin farklı olduğunu hissediceksin bence.dr lara gelince bunu görüşmeden anlayamazsın nur hanımın tatlılığı kimsede yok onu zaten bulamayız, mustafa beyi tavsiye ederim ama diğer drlardanda memnunlar..Allah gönlüne göre versin..

Tesekkur ederim arkadasim.insaallah dedigin gibi olur

kızlar benim transfer pazar günüymüşşşşş :18::18::18: 1 gün daha yaklaştım korkuma hemde umuduma ayyy çok heyecanlıyım transferde mustafa beyi rica ettim dua edin ne olur kızlar rabbim ilkinde yaşadığım üzüntülerin sıkıntıların tekrarını yaşamama izin vermesin ve hiç kimselere tabikide kalbimin sıkıştığını hissetim ya rabbi sen yardım et hepimize

Allah yardımcın olsun canım .umudun mutluluğa dönüşsün inşallah.Dualarım seninle

allah razı olsun westerncımmm amin amin ben ilknde bile bu kadar heyecanlanmamıştım ayyy ellerim titriyorrrr :18:

ilkinde insan sanki hemen olacakmış gibi hissediyor da ondan heyecan olmuyor. bendede öyle olmuştu benimde 2. de tuttu inşallah seninde tutacak Allahın izni ile içini ferah tut.

ilkinde insan sanki hemen olacakmış gibi hissediyor da ondan heyecan olmuyor. bendede öyle olmuştu benimde 2. de tuttu inşallah seninde tutacak Allahın izni ile içini ferah tut.

evet aynen bende öyle düşünmüştüm ama aklım başıma geldi geçdeolsa :)) western inşallah bende senin gibi şanslı olurum canım inşallah herkesin son uğraşları olur

canim ya bu son transfer olur insallah,Allah yardimcin olsun insallah sonu da hayirli olur:)

Teşekkür ederim canım inşallah rabbim hepimize nasip eder kucağımıza almayı canım senin ne kadar oldu bide şu jeli kullanıyormusun ben bıktım şu jelden bulantın varmı?

bulantılarım bu hafta iyice arttı.8.haftamdayım canım. jelin geri akması beni deli ediyo.

bulantılarım bu hafta iyice arttı.8.haftamdayım canım. jelin geri akması beni deli ediyo.

Mucize selam canım, maşallah bebişlerin seninle , hemde 2 tane ya :) çok mutlu oldum senin adına allah tamamına erdirsin :) sağlıkla kucağımıza alalım inşallah. sevgiler

merhaba kızlar nasılsınız?
birşey soracaktım AMH ı devlet hastanesinde yaptıran var mı? nerde yaptrıdınız kac tl hangi bolum yapıyor tesekkur ederim

birşey soracaktım AMH ı devlet hastanesinde yaptıran var mı? nerde yaptrıdınız kac tl hangi bolum yapıyor tesekkur ederim

canım ben özelde yaptırmıştım ama ist.da değil,140-150tl civarıydı. ünv hstlerinde olabilir emin değilim ama sonuç hemen çıkmaz sanırım.

üniversite hastanelerinde yaptırabilirsin, çapa ya da cerrahpaşa..
(cerrahpaşa için) kadın doğum bölümünden randevu alman gerekiyor..

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…