Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

kızlar günaydın şimdi hastanedeyim ve bugun opu günüm birazdan giricem dua edinyumurta 2-3 taneymiş inş daha çok çıkar

hayırlı olsun cnm Allah tamamına da erdırsın ıns

inş cnm bu kez olucak ıns hayırlısıyla bu kez kavusursun bebegıne hersey dıledıgın gıbı olsun ıns dualarımız senınle

çok teşekkür ederim canım inşallah

Arkadaşlar pgt testini yaptırarak çoçuk sahıbı olan varmı aramızda biraz zor bır ıhtımal sanırım ama yınede bır sorayım dedım merak ettım

selam,
evet dün pozitifi gördüm çok şükür. bi aksilik olmassa cts günü transfer olcak inşallah. ama şimdiden heyecan yapmaya başladım:))
senin transfer ne zaman belli mi?

canım sen vanda yaşıyordun değilmi?
bana bi doktur tavsiye edermisin araştırma yapıyorum önümüzdeki hafta kese ve kalp atışı için gitmem gerekiyor...

Denturum Pozitifi gördükten ne kadar sonra yapılıyormuş transfer?

incim 7. gün transferim olucak inşallah

selam,
evet dün pozitifi gördüm çok şükür. bi aksilik olmassa cts günü transfer olcak inşallah. ama şimdiden heyecan yapmaya başladım:))
senin transfer ne zaman belli mi?

ooooo hadi hayırlısı maşallah ya bende çok heyecanlıyım ya benimde pazartesi transferim olucak canım ama saati ve daha net bilgi için embriyologla görüşüp arayacaklarmış beni :))

merhaba arkadaşlar,

incicim hayırlı olsun, opu'nu atlattın, inş pgt den güzel sonuçlar alırsın...
denturcum, bugün nur hanım bana da kit markası verdi fakat aynı zamanda kimyasal gebelik yaşadığım için kan sonucuma göre başlayacağız...
hastaneden armalarını bekliyorum, henüz almadım...
senin ki hangi markaydı?

Kizlar merhabaa
Ben gecen ay memoriala on gorusmeye gitmistim bazi tahliller istendi simdi onlari goturmek istiyorum merkezdenmi alicam randevuyu cagri merkezindenmi?

Kizlar merhabaa
Ben gecen ay memoriala on gorusmeye gitmistim bazi tahliller istendi simdi onlari goturmek istiyorum merkezdenmi alicam randevuyu cagri merkezindenmi?

canım,merkezi aradığında onlar zaten çağrı merkezine aktarıyorlar. hadi bakalım inşallah herşey yolunda gider:)

merhaba canım,
100msj yazamadığımdan özelden gönderemedim kusura bakma
halit bey bahçeciden ayrılıp alman hst.ne geçince memıriala karar verdim. bende şubatta denedim olmadı maalesef şimdi dondurulmuş denicez. cts günü transfer olcak inşallah.
hakkımızda hayırlısı canım inşallah güzel haberler veririz birbirimize:))
dikkat et kendine Allah'a emanet ol.

kızlar ben ne hissedeceğimi şaşırdım ya....olmuyo diye üzülüyordum... oldu sevindim...şimdi de lekelenmelerim oluyor...geçen haftada olmuştu acile gittik..çok şükür iyiydi bebek..müstecep bey de 9 ay kanama yaşayan hamileler var diyor geçen perşembe gittiğimde.....Allahtan sadece peçeteye geldi ve geçti ama sürekli kaybetme korkusu çok kötüymüş...ben tedavide bu kadar stres yaşamadım...Allahım her dönemin ayrı sıkıntısı varmış...bir an önce bitse şu 3 ay...ne olur morale ihtiyacım var tekrarlarsa bugün yine acil yolu görünüyor bana...

umutcum 7. haftada bnımde ara ara kanamalarım oluyordu 1 ay sürdü ve evde yattım sürekli. ama kendı kendıne içerdeki kan pıhtısı azar azar kanayarak yok oldu çok şükür sende korkma ıstırahat et ınsallah gececek
nekadar korkunc oldugunu cok ıyı anlıyorum
kendıne ıyı bak cnm

beylem nasılsın canım
biraz daha ıyımısın ?
sana gecmıs olsun dıyemedım
ywnı okudum yazılarını
Allahım en hayırlısını verecek sana yuregını ferah tut canım

canım sen vanda yaşıyordun değilmi?
bana bi doktur tavsiye edermisin araştırma yapıyorum önümüzdeki hafta kese ve kalp atışı için gitmem gerekiyor...
hayırlısı olsun cnm ben ist ıns ıyı bır doktor bulursun

cnm bende arastırmıstım uzun zaman leke gelenler var kalbını ferah tut kendıne dıkkat et ve uzulme morelını bozma bu etkılıyormus mutlu olacagın seyler yap kötu dusunmemeye calıs gercekten ınanması zor ama senın olumsuz dusunup uzulmen bu lekeyı atırabılır Allaha emanet ıns onu dunyaya getırdıgın gunlerı gösterecek sana

Bencede içimden böyle hıssedıyorum bu defa tutacak bebegın ıns dunyaya gelecek ben ınanıyorum Allah saglıkla kucagına almayı nasıp etsın ıns

canım haklısın ama çalışıyorum...öğleden sonraları yatıyorum artık...kanama ultrsonda görülmüş müydü senin...ben geçen perşembe memorialdaydım doktor hiçbirşey demedi...

ama özelden yazamıyorum100msj olmamış henuz. sen adını yaz bana ben ekleyeyim olur mu?

canım çok geçmiş olsun inşallah Allah yavrularımızdan ayırmaz bizi.Aminn

canım kusura bakma gamzear miş vanda olan eski mesaylara baktımda benim aklımda sen kalmışsın nedense afedersin

crinone kullanmaya ne zaman başlıcaksın bana salı dediler 5.gun transfer olcak?senin niye 7.gun?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…