Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

seninde az kalmış hadi hayırlı haberler inşallah canım benim bulantım falan yok sadece arasıra tansiyon düşüklüğü yaşıyorum sende belirtiler var mı

inşallah canım.bendede bulantı falan yok ama dehşet uykum var bıraksalar 24 saat uyurum o derece:KK53:

Merhaba arkadaşlar umarım herkes iyidir bu aralar giremiyorum aşırı mide bulantısı ve yorgunluk ama bu günleri yaşatan rabbime şükürler olsun kızlar sizlerle paylaşmak istedim dün ilk defa doktora gittim hem keseyi hemde kalp atışını duydum ve iki kalp atışı duydum .rabbim bu mutluluğu hepinize yaşatsın.

maşşallah ne mutlu canım.:nazar::nazar:
Allahım kucağına alıp sevmeyi nasip etsin inşallah

kizlar bir sorum olacak.bahceli evlerden sisli memorial hastanesine nasil hangi vasita ile gidebilirim.yurtdisindan geliyorum.bilen var ise aciklayabilirmi

kizlar bir sorum olacak.bahceli evlerden sisli memorial hastanesine nasil hangi vasita ile gidebilirim.yurtdisindan geliyorum.bilen var ise aciklayabilirmi

Bahçelievler'den metrobüse binecek perpa durağında ineceksin indiğinde perpa istikametine doğru yürü görürsün zaten hastane binalarını. Olmadı sor bir simitçiye :)

Selam herkese,
Arkadaşlar uzun zamandır girmiyorum. Bunca emeklerinizin karşılığı bebeklerinizi kucağınıza aldığınız günleri de nasip etsin tanrım allah yardımcınız olsun :)

İnciiiiiiiii asıl seni merak ettim bir bakayım dedim başlamışsın maşallah güzel gidiyor anlaşılan. Canım eminim buradaki herkes seni tanıyan tanımayan dualarıyla sana destek oluyor. İnşallah en kısa zamanda bebek haberini de alırız.

Kucak dolusu Sevgiler herkese bol bebişli günler olsun :))

ssinsa nasılsın?

yanlış hatırlamıyorsam sen kit kullandın dondorulmuş tedavin için,

saati önemli midir, bana verilen kağıtta 10-12 gibi diyor ama, o saatlerde işte olacağım için akşam saatlerinde yapsam sonucu etkiler mi ya da sağlıklı olur mu?

Selam herkese,
Arkadaşlar uzun zamandır girmiyorum. Bunca emeklerinizin karşılığı bebeklerinizi kucağınıza aldığınız günleri de nasip etsin tanrım allah yardımcınız olsun :)

İnciiiiiiiii asıl seni merak ettim bir bakayım dedim başlamışsın maşallah güzel gidiyor anlaşılan. Canım eminim buradaki herkes seni tanıyan tanımayan dualarıyla sana destek oluyor. İnşallah en kısa zamanda bebek haberini de alırız.

Kucak dolusu Sevgiler herkese bol bebişli günler olsun :))

huli merhaba nerelerdesin maşallah 29. haftaya gelmişsin zaman nasıl geçiyor..

huli merhaba nerelerdesin maşallah 29. haftaya gelmişsin zaman nasıl geçiyor..
Oooo ne güzel bir bebiş hazırda varmış burda, allah tamamına erdirsin canım :) Umarım iyisindir güzel geçiyordur hamileliğin 16 haftada cinsiyetle beraber sende kendini daha iyi hissetmeye başlayacaksın.

Bizde kocaman olduk işte gördüğün gibi pek bir şey kalmadı :) Hazırlıklar alışverişler aman hangisi iyi hangisi sağlıklı derken nerdeyse hazırız kızıma :)

Sormak istediğin bir şey olursa her zaman sorabilirsin :)
Sevgiler

ssinsa nasılsın?

yanlış hatırlamıyorsam sen kit kullandın dondorulmuş tedavin için,

saati önemli midir, bana verilen kağıtta 10-12 gibi diyor ama, o saatlerde işte olacağım için akşam saatlerinde yapsam sonucu etkiler mi ya da sağlıklı olur mu?

iyiyim canim transfer gununu bekliyorum:)
onemli olan sabah ilk idrarinla degil ondan 4-5saat sonrakiyle testi uygulamak.bunun icin ben sabah 5.30-6gibi uyanip wc. ye gidiyodum ondan sonra da uyandigimda 9-10gibi testi yapiyodum..illa 10-12 arasinda olmasi gerekmiyor. 7de uyanip wc. ye gidiyorsan testi bi sonrakinda 4saat sonra falan yapabilirsin. cok aksama kalma bence,ama istersen hemsirelere sorabilirsin. isyerinde de yapabilirsin cok zor degil,gebelik testi gibi 5-10dk alir en fazla.

Bahçelievler'den metrobüse binecek perpa durağında ineceksin indiğinde perpa istikametine doğru yürü görürsün zaten hastane binalarını. Olmadı sor bir simitçiye :)

ay benide güldürdün allahta seni güldürsün hemde simitciye.dogru en cok bulunabilen yol haritasi onlar

Belki canım anladığım kadarıyla senin kafan hala karışık canım burda kızların çoğunluğu nur hanımın hastası ve mustafa beyin eğer murat beyle tam rahat olamıyorsan değiştir ayıp olmaz önemli olan senin kendini nasıl hissettiğin kızlara sorsan nur hanım derler oda doğum iznine ayrılıyor ondan sonrada mustafa beyi söyleyecekler bu kadar takılma sen tedavi sırasında mustafa beyi istersin olur biter zaten dosyalarımız testlerimizi bütün doktorlar inceliyor

Merhaba arkadaşlar umarım herkes iyidir bu aralar giremiyorum aşırı mide bulantısı ve yorgunluk ama bu günleri yaşatan rabbime şükürler olsun kızlar sizlerle paylaşmak istedim dün ilk defa doktora gittim hem keseyi hemde kalp atışını duydum ve iki kalp atışı duydum .rabbim bu mutluluğu hepinize yaşatsın.

oo maşallah çok sevindim kaç haftalıksın canım

Belki canım anladığım kadarıyla senin kafan hala karışık canım burda kızların çoğunluğu nur hanımın hastası ve mustafa beyin eğer murat beyle tam rahat olamıyorsan değiştir ayıp olmaz önemli olan senin kendini nasıl hissettiğin kızlara sorsan nur hanım derler oda doğum iznine ayrılıyor ondan sonrada mustafa beyi söyleyecekler bu kadar takılma sen tedavi sırasında mustafa beyi istersin olur biter zaten dosyalarımız testlerimizi bütün doktorlar inceliyor

bende ondan tereddüt etmistim zaten denturcugum.24 de 8.30 semra hanim ve murat beye vardi aradim mustafa bey olsun dedim o gün izinliymis.bende aynur hanima aldim ama ondan sonraki günler mustafa beyin takip etmesini istiyorum.neden diye sorarsanis hayati olsun doktorlar olsun kadinlarin tercihi genelde erkek lerdir daha anlayisli oluyorlar kadina karsi.kadin kadina bazi ortamlarda rahat olamiyorsun.öyle iste kafamda netlesti gibi.murat beyde iyi olsa gerek lakin adini pek duymadim simdiye kadar buda bizim kafamiza göre son denememiz diye düsündügümüzden iyinin iyisi olsun istiyoruz.öyle iste.ayrica ben öngörüsmesiz gidiyorum yani muayeneden sonra bana tamam derler ise o gün basliyoruz.gel öngörüsme icin dediler amalakin iki kez türkiyeye git gel olmadi yapamadik.buradaki tüp bebek merkezi kinderwunschzentrum da semsettin kocak denen bir pr.doktor takip etti beni siklus dönemlerimi tahlillerimi falan.tamam dedi bi problem yok baslayabilirsin.yani o sekilde cikacagim yola.birde murat bey benden rahim filmi istemisti onuda cektiremedim.burada yasak-yani oda yok.sadece 20 gün önce histeroskopi oldum.bunun yeterli olacagini sanmiyorum ama bakalim iste.temiz dediler bir sey yok.ama keske bi sekilde cektirebilseydim.ayrica seni ve diger arkadaslari takipteyim

X