Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

canm maşallah Rabbım kucağında almayı nsıp etsın

Aynur hanım eğer neg. olursa 12sinde gelirsin kontrol ederiz demişti onun için gittim. yumurtalardan biri 16mm olmuş önümüzdeki 2-3gün inşallah çatlayacak:)sonrasında da crinone jele başlıcam. hayırlısı artık.
sende durumlar nasıl gidiyo?

herkese hayırlı cumalar
bizim testlerin sonucu çıkmış sadece genetik kaldı .
bizde bugün nur hanımı aradık sekreterlere haber bıraktık oda bize geri döndü genetiği beklemeyin diğer sonuçları alın adetin 2-3 günü başlayalım demiş bu ay geçti çünkü 4. günümdeyim bugün keşke daha önce haberimiz olsaydı da nur hanımla başlasaydık ama bunda da vardır hayır.bizi mustafa beye yönlendirp dosyamızı ona vercekmiş
çok heycanlandım ben hiç bir fikrim yok aşamalardan neolcak şimdi. bende acayip grip oldum 20 gündür çekiyorum ilaç içmeyim artık vücudum dinlensin.benim bu bir ayda dikkat etmem gereken varmı.nasıl bir duygu bu ya rabbim içim kıpır kıpır oldu.hakkımızda hayırlısı inşallah herşey güzel olur ve bebeğimize kavuşuruz allahın izniyle.
mayıs ayında mustafa beyle başlayacak olan varmı aranızda

Canım öncelikle hayırlı olsun, Allah tamamına erdirsin.. Benim 7. Gün 111, 9. Gün 166, 11. Gün 390 çıktı ve ikiz :) ona göre düşün değerlendir:)

aslında ikiz olmasını isterim ama en önemli olan sağlıklı olması.onun için pekte önemli değil ikiz olması tek olması kız olması erkek olması. allah hepimize bebeklerimizi sağlıklı kucağımıza almayı nasip etsin

Merhaba arkadasim ben varim.gerci kafam karisik bahcecimi memorialmi diye ikisindende randevu aldim.tahlillerimi murat beye gondermistim o ilgilendi.ama ben murat beyi istiyordum 24de randevum v mustafa bey yok o gun bendemurat bey ve semra hanima aldim .duruma gore mustafa beye gecicem

Merhaba kizlar hamile arkadaslari kutlyrm.bende 22nisanda turkiyedeyim ve24ne hem bahceciye hem memoriale randevu aldim ama hangisine karar verecegmi bilmiyorum.cunku birini secmeliyim adetim 22de geliyo baslayabiliriz derlerse basliycam yani on gorusmesiz yani yurtdisindayim bundan dolayi on gorusme yapamadim.korkuyorum yasim 37.korkuyorum son denemem.mustafa bahceciye gidersem mustafa bey takip edecek beni memoriale gidersem buyuk ihtimal murat bey.cunku tahlillerimi ona e-mail attim bir ay once.baska doktorda secebilirim lakin dosyam ondaya. Ve 24de mustafa bey yok.simdi bana yardimci olun lutfen dusuncelerinize ihtiyacim var nasil bir yol izlesem murat beyin hastadi olan varmi aranizda dentur haric.ne yapim mustafa beyde pf.dr kafam karisik kizlar

Belki, ben daha önce bahçecide tedavi oldum sonra memorial. Tekrar başlayacağım memorialde 3.olcak.her yönden memoriali tercih ettim hem ekip hem laboratuvar hem ortam takip.Bilmem yardımcı olabildimmi

Belki, ben daha önce bahçecide tedavi oldum sonra memorial. Tekrar başlayacağım memorialde 3.olcak.her yönden memoriali tercih ettim hem ekip hem laboratuvar hem ortam takip.Bilmem yardımcı olabildimmi

Peki sorun ne arkadasim sizde.kacinci denemen orada nasil bir yol izlendi burada nasil.tabi yardimci oldun bunlar benim icin onemli

biz çok iyiyiz canım...perşembe günü duyduk miniğimizin pıtpıtlarını...herşey normal...2 hafta sonra kontrole çağırdı müstecep bey...sonra başka yerle devam edicem...

arkadaşlar bugun tedavıye başlıyorum aksam iğnemı olucam bugun mumuyla tanıstık oturup muhabbet ettık bıraz
ama hulayaya yetişemedım benım işim bittiğinde hulya çıkmıştı onunlada telde konustuk
dualarınızı beklıyorum..

Ve bir hamile daha geldi...hamileyimmmm kızlar

:92::92::92::92::92::92::92::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124:

Rabbim sağ-salim kucağına aldığın günleri de göstersin. Allah tamamına erdirsin. Güzel hamilelik ve güzel bebiş dilerim.

hakkında hayırlısı olsun

hayırlı olsun canım
tedaviye kiminle başaldın nasıl ilerliyor aşamalar bana biraz bahsetsene
bizde kısmet olursa mayıs ayında başlıyacağız ama aklımda bin soru.:26:

selam canlar daha gecmişe bakamadım ama hemen yazayım
bugun medipol megaya kontrole gittim
ilk defa..
doç. dr banu kumbak aygüne almıştım randevumu çok bilgili ve enerjisi iyi bir hanımefendi.. hastasına zaman ayırması yaklaşımından memnun kalırsınız eminim..
yolu bana uzak geldi çok bakırköy tarafındayım ben o yuzden oraya devam edemıycem ama hastane olarak da doktor olarak da tavsıye ederbilirim sezeryan doğum sgklı 1900 tl (doçent girerse) operator dr girerse 1200 yenıdoğan yogun bakımı fılan cok kapasitelı ve güzel. sanırım bahçelievler medıcal park oalrak degıstırmek zorundayım evet doğum nerdeyse ıkı atı ama onumuzdekı süreç boyuncaki git gel masrafıyla aynı hesaba gelıyo bari ulasımı kolay olsun isteedim.
Bilgi toplayan arkadaslara detay vermek ıstedım. umarım faydalı olabılırım ihtiyacı olanlara
operımmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…