Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Ve kızlar benden haberler :) Sağolsun sümeyye yazmış ben de yazayım.
Hala inanamıyorum, 14 miniğim var :nazar: Yarına kaçı kalacak bilmiyorum ama bu sayı ilaç gibi geldi. Sabah daha personel yokken hastanedeydik, ilk çift bizdik. Mustafa Bey yaptı opumu. Çok şükür bugünü de atlattım. Yarın çok önemli. İnşaallah en az 8-9 tane yumoşum döllenmiştir. Allah hepinizden razı olsun...

Hala inanamıyorum, 14 miniğim var :nazar: Yarına kaçı kalacak bilmiyorum ama bu sayı ilaç gibi geldi. Sabah daha personel yokken hastanedeydik, ilk çift bizdik. Mustafa Bey yaptı opumu. Çok şükür bugünü de atlattım. Yarın çok önemli. İnşaallah en az 8-9 tane yumoşum döllenmiştir. Allah hepinizden razı olsun...

Çoook güzel bir sayı inşallah yarında bu güzellikte devam eder veeeeee 15 gün sonra pozitif haberini alırız :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

gunaydınn ben bu sayfayı uzaun zamandır takıp edıyorum gercekten cok guzel bır paylasım herkes bırbırıne cok guzel yardımcı oluyor bende 3 kez basarısız tup bebek denedım malesef olmadı suan aklımda sadece memorıal varr cunku burdakılerın cogu cok memnunn benıde aranıza alırsanız cok sevınırm :KK16:

canım çok güzelll ya hadi inşallah senin yumoşlardan güzel haberler gelir bugün:KK16:

Ve bir hamile daha geldi...hamileyimmmm kızlar

tebrikler canım değerin kaç

Günaydın herkese. 2.gebelik testini yaptırdım degerim 2 kat artmış. Hayatımın en zor saatlerini yasadım sonucu alana kadar. Birde bu vajinal enfeksiyon beni cok korkutuyor

hadi gözün aydın canım

canım benim de oluyo...mikro söylemişti mustafa bey haftada bir eldiven takıp temizleyin demiş...ben de yapıyorum iyi oluyor...

sağol umutcum bu arada kontrolün iyi geçmiş sevindim benimde bu hafta olacak inş iyi haberlerle gelirim

gunaydınn ben bu sayfayı uzaun zamandır takıp edıyorum gercekten cok guzel bır paylasım herkes bırbırıne cok guzel yardımcı oluyor bende 3 kez basarısız tup bebek denedım malesef olmadı suan aklımda sadece memorıal varr cunku burdakılerın cogu cok memnunn benıde aranıza alırsanız cok sevınırm :KK16:

hosgeldin canım hayirlisi olsun inşallah burada herkes memnun inşallah sende memnun kalirsi n ne zaman başlıyorsun tedaviye :KK16:

Western sen de gelsene oraya. Telefondan buraya girmek zor oluyor oraya hemen yazabiliyorum. Evet cok sukur 12 minigim var :) Allah daim etsin insaallah...

kızlar günaydın şimdi hastanedeyim ve bugun opu günüm birazdan giricem dua edinyumurta 2-3 taneymiş:KK43: inş daha çok çıkar

kızlar günaydın kitte pozitfi gördük çok şükür transferim ertelenmiyecek öğleden sonra doktorumuzu arıcam transfer planımız oluşturacak dualarını bekliyorum canlarım inşallah herşey güzel gider

beylemcim bak kitle pozitifi gördüm canım o kitten muhakkak al çok şükür

asınca canım sen ne yaptın var mı gelişme

gunaydın kızlar.umarım hersey yolundadır..albume resım ekledım.cok hareketlı bır haftasonu gecırdık sızede resımlerımızı getırdık

Ve bir hamile daha geldi...hamileyimmmm kızlar

hayırlı olsun cnm Allah tamamına da erdırsın ıns

kızlar günaydın kitte pozitfi gördük çok şükür transferim ertelenmiyecek öğleden sonra doktorumuzu arıcam transfer planımız oluşturacak dualarını bekliyorum canlarım inşallah herşey güzel gider

inş cnm bu kez olucak ıns hayırlısıyla bu kez kavusursun bebegıne hersey dıledıgın gıbı olsun ıns dualarımız senınle

Denturum :KK16: Pozitifi gördükten ne kadar sonra yapılıyormuş transfer?

X