Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Cok teşekkür ederim insallah kimsenin emekleri boşa gitmez.evet dün başladım jele.peki zamanla geciyormu? Yoksa kaşıntı için başka bişi veriyormu Dr?

10.günde 77.25 çıkmıştı.bugün 160.1 çıktı. İki embriyo transfer edilmişti ama bu değerler tek olduğunu gösteriyor degilmi? Fikri olan var mı?

Allah yardımcın olsun canım:KK16:

Hadi hayırlı olsun verdecim önce bekliyoruz gelsin diye sonrada gelmesin diye gözümüz düşüyor :KK1:inşşallah mutlu sona ulaşırsın:KK16:

Amin inşşallah:nazar:

teşekkür ederim cnm dualarınızı eksık etmeyın

hayırlı oluşun canım inşallah umudun hiç kaybolmasın :KK16:

Günaydın herkese. 2.gebelik testini yaptırdım degerim 2 kat artmış. Hayatımın en zor saatlerini yasadım sonucu alana kadar. Birde bu vajinal enfeksiyon beni cok korkutuyor

ALLAH tamamnına erdırsın canm ıkız mı tekmı senın kucağına aldığın günlerıde gör inşh:emir_bebek::emir_bebek:

mucizecim senin dr kimdi canım? bende gidicem ama bilgim yok, bide sonuçları alıp kendi drmuza göstercekmiyiz,onuda merak ediyorum..
aylna geçmiş olsun canım, istersen bi dra görün çünkü bekletmeye gelmez enfeksiyon,bide benim arkadaşımın ablası yapardı bi kova karbonatlı su yapardı onunla tahretlenirdi ama ben denemedim dr a da sormak lazım..

Ben suan nur hanima gidiyorum.gidince aynur hanimla devam edecegim canim.jeli temizleme olayini nur hanima sordum temizlemene gerek yok dedi.cihangir beye 12.hafta demisti sanirim nur hanim.haftaya yine kontrolum var nur hanima aytintili sorarim sanada haber veririm canim

Son düzenleme:
ya eldiven tak yada parmağına tuvelet kağıdı sarıp hafiften vajina girişini temizliyosun canım.deneyince sonuca çok şaşırıcaksın:)

kızlar hepinize merhaba... ya bişey sorucam ketenprensesten haberiniz var mı geçen çarşamba kontrole gidecekti bayağıdır gelmiyor topiğe...merak ettim...siz nasılsınız bu arada...

kızlar hepinize merhaba... ya bişey sorucam ketenprensesten haberiniz var mı geçen çarşamba kontrole gidecekti bayağıdır gelmiyor topiğe...merak ettim...siz nasılsınız bu arada...

Canim benim burdayım. .biraz ihmal ettim burayi dogrudur..gittim carsamba gunu kalp atisinida duyduk cok şükür. .hicbir sorun yok dedi aynur hnm..1 mayisa randevu vardi ozamana kadarda 10 haftalik olucak kuzucum:)) sen nasilsin durumlar nasil..

şu an hastanedeyim,kite göre hala yumurtlama olmamış ne-nasıl olacak ya bu ay da olmassa napıcsm bilmiyorum?

canım seninle aynı gün başlamıştık benimde daha pozitif olmadı kit doktor bu hafta olabilir dedi sen neden gittin merkeze kontrole mi
canım eğer yumurtlama olmazsa bu ay transfer olmayacak bir dahaki ay ilaçlarla daha takipli bir tedaviyle transfer olucak

10.günde 77.25 çıkmıştı.bugün 160.1 çıktı. İki embriyo transfer edilmişti ama bu değerler tek olduğunu gösteriyor degilmi? Fikri olan var mı?

Canım öncelikle hayırlı olsun, Allah tamamına erdirsin.. Benim 7. Gün 111, 9. Gün 166, 11. Gün 390 çıktı ve ikiz :) ona göre düşün değerlendir:)

X