Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

kızlar merhaba 3.ayımda cihangir beye gitcekmişim.nerede cihangir beyin yeri.birde fiyatını öğrenebilirmiyim arkadaşlar.birde tam olarak kaçıncı haftada gidiliyor

kızlar merhaba 3.ayımda cihangir beye gitcekmişim.nerede cihangir beyin yeri.birde fiyatını öğrenebilirmiyim arkadaşlar.birde tam olarak kaçıncı haftada gidiliyor

Cihangir Bey 3.katta yani kadın doğum bölümünde. Canan 295 lira ödemişti yanlış hatırlamıyorsam. 12.haftada gidiliyor diye biliyorum.

merhaba kızlar nasılsınız
herkes iyidir umarım
inci tedavin hayırlı uğurlu olsun inşallah güzel sonuçlar alcaksın hakkında hayırlısı.

İyi geceler kızlar.vajinal enfeksiyon geçiriyorum ve cok korkuyorum bişi olacak diye.böyle bir sıkıntı yaşayanınız oldu mu.yarın 2.gebelik testi için hastaneye gidicem ve bu stresle uyku haram olacak

günaydın hayırlı cumalar

incim yarın herşey çok güzel allahın izniyle sağlıklı bebişlerin olucak dualardasın canım tüm kalbimle seninleyimm
:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

hayırlı cumalar bütün duaların kabul olunması dileğiyle inşallah hepiniz iyisinirdir canım arkadaşlarım

mucizecim senin dr kimdi canım? bende gidicem ama bilgim yok, bide sonuçları alıp kendi drmuza göstercekmiyiz,onuda merak ediyorum..
aylna geçmiş olsun canım, istersen bi dra görün çünkü bekletmeye gelmez enfeksiyon,bide benim arkadaşımın ablası yapardı bi kova karbonatlı su yapardı onunla tahretlenirdi ama ben denemedim dr a da sormak lazım..

hayırlı sabahlar,
hayırlı cumalar herkese,
dentur, happy nasılsınız?

Son düzenleme:
çok şükür daha iyiym, biz de ilk adetle bu sorun çıkmazsa dondurulmuşlarla başlama karar verdik...
kit kullanmaya başladın mı?

canım benim ya inşallah bak insan hiç ara vermek istemiyor dimi inşallah bu sefer yüzün gülsün canım ben başladım bugün 4. günü hala pozitif olmadı bakalım içimde bu kitle bişi olmayacak gibi geliyor ama hayırlısı allahtan 3 ay daha bekledim olmazsa 1 ay daha beklerim olsun

canım benim ya inşallah bak insan hiç ara vermek istemiyor dimi inşallah bu sefer yüzün gülsün canım ben başladım bugün 4. günü hala pozitif olmadı bakalım içimde bu kitle bişi olmayacak gibi geliyor ama hayırlısı allahtan 3 ay daha bekledim olmazsa 1 ay daha beklerim olsun

aslında benim pek gücüm yoktu fakat nur hanım cesaretlendirdi, eşim de çok istekliydi...
dondurulmuşların da diğer tedavi gibi pek külfeti olmadığını için karar verdik,
fakat korkuyorum tabi,,,
sana verilen kitden bana da verecekler, becerebilir miyim bilemiyorum...
kullandığın kitle ile ilgli merkezin marka tavsiyesi var mı?

aslında benim pek gücüm yoktu fakat nur hanım cesaretlendirdi, eşim de çok istekliydi...
dondurulmuşların da diğer tedavi gibi pek külfeti olmadığını için karar verdik,
fakat korkuyorum tabi,,,
sana verilen kitden bana da verecekler, becerebilir miyim bilemiyorum...
kullandığın kitle ile ilgli merkezin marka tavsiyesi var mı?

en iyisi canım beklemeye gerek yok hemde bu tedavi gibi olmadığı için hiç etkilenmiyorsun olucak mı olmayacak mı demiyorsun olursa olur havasında geçiyor :) becerirsin canım zaten kiti anlatan bir kağıt veriyorlar sonra hemşire anlatıyor birde kitin içindede çok ayrıntılı anlatıyor doktorun dediğini al mukakkak çünkü ben kendi kendime çabaladığım zamanda bir firmanın aldım hatalı çıktı ama bu öyle değil

Cumartesi sabahı 8 de hastanedeyiz nasipse canım. 2 ovitrell vuruyorum bu akşam.
Allah yardımcın olsun canım:KK16:
kızlar misafirim geldi ctesı randevum var aynur hnımla
Hadi hayırlı olsun verdecim önce bekliyoruz gelsin diye sonrada gelmesin diye gözümüz düşüyor :KK1:inşşallah mutlu sona ulaşırsın:KK16:
hayırlı cumalar bütün duaların kabul olunması dileğiyle inşallah hepiniz iyisinirdir canım arkadaşlarım
Amin inşşallah:nazar:
çok şükür daha iyiym, biz de ilk adetle bu sorun çıkmazsa dondurulmuşlarla başlama karar verdik...
kit kullanmaya başladın mı?

hayırlı oluşun canım inşallah umudun hiç kaybolmasın :KK16:

Günaydın herkese. 2.gebelik testini yaptırdım degerim 2 kat artmış. Hayatımın en zor saatlerini yasadım sonucu alana kadar. Birde bu vajinal enfeksiyon beni cok korkutuyor

Günaydın herkese. 2.gebelik testini yaptırdım degerim 2 kat artmış. Hayatımın en zor saatlerini yasadım sonucu alana kadar. Birde bu vajinal enfeksiyon beni cok korkutuyor

günaydın caanım hayırlı uğurlu olsun inşallah heeeep artsın değerin inşşallah:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
enfeksiyon da jelmi kullanıyosun sen belki ondandır bende jele geçtim de biraz kaşıntı yaptı:KK50:

günaydın caanım hayırlı uğurlu olsun inşallah heeeep artsın değerin inşşallah:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
enfeksiyon da jelmi kullanıyosun sen belki ondandır bende jele geçtim de biraz kaşıntı yaptı:KK50:

alyna hayırlı olsun canım Allah ayırmasın sizi..

beylem çok saol canım çok şükür idare ediyoruz.seninde iyi olmana çok sevindim ,bu tedavi böyle bişey işte ne kadar olumsuzluk başımıza gelirse gelsin her defasında yeniden başlama umudunu bulabiliyoruz.sanada ne mutlu canım inş bu sefer rabbim yüzünü güldürür..

kızlar bende jele geçtim jel bazen kendisi geliyo ama en iyisi temizlemek ne kadar fazla birikiyomuş içerde bunlar tabi zamanla enfeksiyonda yapar, hemen hergün temizliyorum yinede birikiyo iğrenç bişey yaa..bunu ne kadar kullanıcaz sormayıda unttum dra..

X