Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Kizlar size bir sorum var.memorialda bir hafta arayla kontrole gidince ikincisinde para odeniyormu.ben dun gittim 230 lira verdim.haftaya rekrar gitcem yine muayene parasi alirlarmi

Kizlar size bir sorum var.memorialda bir hafta arayla kontrole gidince ikincisinde para odeniyormu.ben dun gittim 230 lira verdim.haftaya rekrar gitcem yine muayene parasi alirlarmi

yok canım almazlar,hatta 15 gün içinde ikinciyede gitsen almazlar çünkü kontrole giriyo..kontrol süreside 15 gün..her gidişimizde verirsek yandık zaten:)

inşallah denturum artık anın tadını cıkarıyorum şimdiki heyecanımıız cinsiyet inşallah sende yazarsın böyle..tedavinin yolunda gitmesinede sevindim kendini fazla yorma olurmu canım..

çıkar happym en güzel günlerdir allahım hep böyle riski olmayan heyecanlar yaşatsın inşallah nasip bakalım bizde bugünleri görürüz inşallah allahın izniyle kendimi yoruyorum bu aralar hiç dinlenmeye vaktim yok ama bırakıcam artık hem sıkıldım hemde bu günleri işle değilde ibadetle geçirmek en iyisi şimdi ona çok ihtiyacım var

ibadet tabiki her zaman önemli hem için huzur dolar,işleri yap yap bitmiyo zaten boşver çık dolaş güneşin tadini çıkar sahile in mutlaka az kaldı seninde şimdi ilişki takvimimi hazırlanıcak yoksa normal transfer gibimi olcak

Şimdi geldim hastaneden iki tane kese var ama biri 7 haftalık diğeri 6 haftalık bugün zaten 7+1 deyim ama diğeri 6. haftada kalmış 7haftalık olanın kalp atışını duyduk eşimle çok güzel bir duyguydu ama diğerinin duyulmadı 10 gün sonra yine gel dedi aslında 5 haftalıkken sadece kese görmeye gittiğimde yine biri küçüktü aslında o zamandan bu zamana büyümüş ama 1 hafta geriden geliyo doktor ikiz gebeyim diyebilirsin kese oldukça büyük dedi ama yinede 10 gün sonra netleşir dedi. Hayırlısı ne ise o olsun. Şimdi Nur hocayı arıyacağım onlar daha çok merak ediyorlar benim için çok zor görünüyordu çünkü

ıkılı test 11-14 arası yapılıyor.. murat bey yaptırabılırsın demıstı

çapada yaptırdım ben bı ucret odemedım
sen tabıkı doktorunu dınle ne zaman dıyosa ozaman yaptır cnm

canım onlar bırbırıne yetısır ınsallah sen merak etme hayırlı olsun ................. :9

happy işteyim ben ( ama olsun odam dışarıya bakıyor yeşillik güneş bile iyi geliyor ilişki için bişi demediler yasak mı bilmiyorumda aslında sorsam iyi olurdu unuttum happy normal transfer gibi olucak tatlım yumurta çatladıktan sonra transfer olucak sanki kendiliğinden hamile kalmış gibi olucak rahim dedi doktor merakla bende bekliyorum canım

Nur hoca bence tek gebelik daha iyi çünkü ikiz gebelikte erken doğum riski oluyor sen diğerini hiç düşünme 10 gün sonra netleşir gelişimi dursada diğerine hiç zararı olmaz ayrı kesedeler çünkü çok güzel bak zoru başardık çok mutlu oldum dedi bende öyle gerçekten Rabbime şükürler olsun :)

Selam kızlar. Ben pek iyi değilim, dondurulmuş embriyolarımın hepsi hasta çıkmış. Ağlamaktan içim çıktı. Sizlerden dua istiyorum. İnşaallah şimdiki embriyolarım sağlıklı çıkar. Bir kaç gün yazamayabilirim haber vermek istedim. Cumartesi opu var büyük ihtimalle. Dualarınızı eksik etmeyin...

incim için o güzel duygu yüklü pozitif enerjili dualarımızı edelim allahın izniyle yeni tedavisi ona sağlıklı kuzusunu nasip etsin özellikle anne ve anne adaylarımız sizlerin duaları rabbime daha çabuk ulaşıyor konuştuk canı sıkılmış üzülmüşler ama allahın izniyle yeni tedavide güzel sonuçlar çıkıcak şimdi inci için dua zamanı rabbim kabul etsin şifa olsun şimdiden ayetel kürsi nas felak bu tür dualarımız şifa minik yavrular için okuyalım

canım çok sevindim tebrikler ikizlerde olabiliyormuş öyle farklar evet haber ver nur hanıma mutlaka

mimoza gözün aydın canım maşalah herşey bundan sonra daha güzel olsun canım

canım çok sevindim tebrikler ikizlerde olabiliyormuş öyle farklar evet haber ver nur hanıma mutlaka

Bişey sorcam canım sende vajinal ultrasyonmı yoksa karındanmı bakıldı senin ikiside duyulmuş maşallah çok sevindim. İster istemez diğeri için endişe ediyorum annelik duygusu şimdiden başladı sanırım :) Vajinal ultrasyonla 1 hafta önceden görünüyorya. Büyük olan bebeğimin kafası felan herşeyi belli çok tatlıııı diğeri onun gibi değil ama

Canım dualarımız sizinle inşallah Rabbim işinizi kolaylaştırsın hayılı bir şekilde bebişlerinizi göbüşlere alısınız.

Canım dualarımız sizinle inşallah Rabbim işinizi kolaylaştırsın hayılı bir şekilde bebişlerinizi göbüşlere alısınız.

çok sağol canım sende mucizeleri yaşadın rabbim inciyede nasip etsin inşallah o en kıymetli mucizeyi dualarınız inşallah iyi gelicek şifa olucak inciye

çok sağol canım sende mucizeleri yaşadın rabbim inciyede nasip etsin inşallah o en kıymetli mucizeyi dualarınız inşallah iyi gelicek şifa olucak inciye

Bizde yüzde yüz morfoloji bozukluğu vardı çok zor dediler taaaa il görüşmede döllenme bile gerçekleşmeyebilir dedi semra hanımda nur hanımda ama 10 yumurtadan 7 tane döllendi 4tanesi 5.güne gitti 2 tanesi 5aa biri 5ab diğeride 3aa 5aa ile 5ab transfer oldu 5 aa ile 3aa donduruldu. Şükürler olsun bugün bebeğimin kalp atışını duydum onun için umutsuz olmamamk lazım ben herşeye rağmen hep iyi düşündüm öylede oldu önce kendi içinizde pozitif düşünün dedimki olmazsada Rabbim bana çocuğumun olmamasında bir hayır kılmıştır yine şükredicem dedim o zaman insan daha rahat düşünüyor.

canım bizdede morfoloji sıfır ilk gebelik boş gebelik oldu bende paniklerdim önceden ama sizleri gördükçe rabbim karar verdiyse bunun önünde kimse duramaz dedim ve tevekkül edip bekliyoruz bakalım ama incimin olayı biraz farklı pgt yapılıyor ya o yüzden biraz daha stresli geçiyor ama inşallah onunda yüzü gülücek sizler gibi

Herşeyin bir zamanı var canım inşallah senin zamanın şimdiki tadavindedir. İnci içinde senin içinde çok dua ediyorum Allahım sizinde umutlarınızı yeşertsin. Ama kendini rahatlat stres çok büyük bir düşman bu tedavide bence gez dolaş kimin yanında mutluysan onunla vakit geçir rahat ol benden ufak bir tavsiye

Vajinal bakildi canim.inslh sende duyacaksin kalp atisini kucuk bebisinin.ben okudum normalmis geri olmasi birinin.

Canim biZimde morfolji sifirdi bir tane bile normal sperm bulunamadi.3.kalite sperm bulundu.suan ikizlere hamileyim.umudunu kaybetme sakin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…