Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

veriyorlar canım bende keselerin resmi var kalp atışlarını telefona çekicem ben sende öyle yap o anı defalarca yaşamak istiyorum :)

Neguzelya inslh kesemi yada keselerimi gorebilirim.kalp atisini duyabilirim inslh.icimde hem heyecan hem korku var.sende carsamba gidiyordun degilmi inslh duyarsin kalp atislarini canim.az once 6-7.hafta ultrason videolarini izledim cok guzeldi.inslh nasip olur bizede gormek.

kızlar ben yarın jel kullanmaya başlıyorum.nasıl olacak zormu bana yardımcı olun. birde jelii aile hekimi yada kadın doğumcu yazıyor mu.? bu gün özel aldık.

canım sen jelın bıtmeden 2 gun önce yazdırmayı dene cunku benım aıle hekımı yazamam demıstı rapor getırırsen doktorundan o şekılde yazabılırım ancak dedı gıcıklık yapanlar oluyor son gune bırakma belkı rapor alırsın cunku uzun zaman kullanılacak

ellerim titriyor iş yerindeyim ama ağlammak için zor tutuyorum kendimi...
ilk değerim 115 di şimdi ikinci testimi yaptırdım 89..
kanamam da yok neden böyle oldu ya da dış gebelik mi?
tam buldum derken kaybedecek miyim :KK43:(

inş farklı yerlerde yaptırdıgın ıcındır . kanaman olmadı inş bişey olmamıstır hemen morelını bozma oda etkılıyor dualarımız senınle ıns bır yanlıslık var dusundugun gıbı degıldır

mrb melisdilek senle sıvı hakkında konuşmuştuk geçenlerde bana haber verirmisin demiştin
bende rahimde sıvı felan görünmedi cmt kontrolüm vardı çok şükür lap.ameliyat gerekmiyomuş

sağ ol canım haber verdiğin için. ben de geçenlerde kontrole gıttım, bende de sıvı görülmedi rahimde. bu iyi birşey. çok şükür benden de laparoskopi istemedi. hsg filmini yeteli gördü. histeroskopiyi gelecek aya tekrarlayabiliriz belki dedi. sen de gelişmeleri yine buradan yaz olur mu?tedavim 2 ay daha ertelendi. hayırlısı bakalım. bu sefer bir türlü başlayamadım. vardır bunda da bir hayır diye düşünüyorum. inş doğal yoldan gelir ben beklerken. dua edin arkadaşlar olur mu? burada yapılan dualara inanıyorum ben. hepimiz aynı şeyleri yaşayan birbirimizi en iyi anlayanlarız. o yüzden dualarımız da daha içten oluyor diye düşünüyorum. sevgilerimle....

kızlar günaydın happycim nasılsın bebiş nasıl ?

mucizenin bugün kontrolü varmış güzel haberlerle gelirsin inşallah bize

bu aksam kimse yok burada? benden başka hiç kimse yok. herkes nerelerde? ben burada aynı anda 15*20 kişiyi bir arada gçrdümü bilirim. face te misiniz? geri dönün. şubat mart aylarındaki coşkuyu istiyorum. siz yazmayınca bakın ben yazmak zorunda kaldım. geri dönüüüüüüün....
sana dün kendimle ilgili haber verdim gördünmü?

sağ ol canım haber verdiğin için. ben de geçenlerde kontrole gıttım, bende de sıvı görülmedi rahimde. bu iyi birşey. çok şükür benden de laparoskopi istemedi. hsg filmini yeteli gördü. histeroskopiyi gelecek aya tekrarlayabiliriz belki dedi. sen de gelişmeleri yine buradan yaz olur mu?tedavim 2 ay daha ertelendi. hayırlısı bakalım. bu sefer bir türlü başlayamadım. vardır bunda da bir hayır diye düşünüyorum. inş doğal yoldan gelir ben beklerken. dua edin arkadaşlar olur mu? burada yapılan dualara inanıyorum ben. hepimiz aynı şeyleri yaşayan birbirimizi en iyi anlayanlarız. o yüzden dualarımız da daha içten oluyor diye düşünüyorum. sevgilerimle....
pardon görmüşsün cnm :KK1:
bende pko olduğumu sanıyodum Nur Hn pko yok denecek kadar az sende dedi
eşimdede sıkıntı yok şükür hiperaktifsiniz biraz dedi yani aceleniz ne der gibi :KK1: 1,5 yıllık evliyiz 1yıldır bebek istiyoruz
4 ay klomen kullandım yumurtladım ama gebelik olmadı tüp bebek istiyodum ama herkes erken diyo
cmt gittiğimde hatta kendiliğimden yumurtlamışım değerlendirdiysen eşinle hamile olma ihtimalin var dedi Nur Hn.
bende tüp bebeği kısmetse haziranın 20-22 adetimde düşünüyorum belki süpriz yapar bizimkilerde inş. gerek kalmaz :KK49:
seninde sıvı olayına sevindim inş. bundan sonra bebişin gelir annesine öle yada böle :KK34:

inci yok dünden beri. nerelerdeacaba? inciden haberi olan var mı? alışkın değiliz böyle yokluğuna. sanki topiği o çekip çeviriyor gibi geliyor bana

gamzelim senin adına da sevindim. inş süpriz yaşarız bu ay. dualarım o yönde . sevgiler

inci yok dünden beri. nerelerdeacaba? inciden haberi olan var mı? alışkın değiliz böyle yokluğuna. sanki topiği o çekip çeviriyor gibi geliyor bana

gamzelim senin adına da sevindim. inş süpriz yaşarız bu ay. dualarım o yönde . sevgiler

dün sabah kontrolü vardı öğleden sonrada temizlik yaptı :) facede gördüm dün meliscim sende face yok mu

Neguzelya inslh kesemi yada keselerimi gorebilirim.kalp atisini duyabilirim inslh.icimde hem heyecan hem korku var.sende carsamba gidiyordun degilmi inslh duyarsin kalp atislarini canim.az once 6-7.hafta ultrason videolarini izledim cok guzeldi.inslh nasip olur bizede gormek.

Bendede hem korku hem heyecan var Allah inşallah kalp atışlarını duymayı nasip eder bizlere çok heycanlı bir bekleyiş bugün güzel haberlerini alırız inşallah halayın benden :KK9::KK9::KK9:

mummu benim profilimde resim yok. seni aradım ama sadece mummu olarak bir sürü kişi çıkıyor. patikli mummu bulamadım.

arkadaşlar benim için endişelenmişsiniz, ilginize teşekür ederim..
facede yazmıştım ancak buraya da yazmak istedim..
Ne yazık ki değerim düşüşe geçtiği için kimyasal gebelik yaşıyorum..
Fakat kendi durumumla bilgi alana kadar maalisef nerdeyse sinir krizi geçirecektim..
İnci, dün burada yazdıklarımı okuyunca, nur hanımı aramam konusunda fikir verdi..
Hastenede olmadığını bildiğim halde, nur hanımla irtibat kurdum cebinden..
Kimyasal gebelik, iki gün sonra testi tekrarlamanın bir esprisi yok, ilaçları kes, cuma tekrarlayıp gel dedi...
dün hastanede olan herhangi bir doktor arayıp da hiçbir bilgi vermedi, ben sadece kişisel çabalarımla, izinde olan bir doktorla görüşmeye çalıştım... Nur hanıma ulaşmak, hemşirelere ve diğer doktorlara ulaşmaktan çok daha kolay...
Bilemiyorum yarın bu şikayetimi dile getireceğim semra hanıma...
dün aşkam üstü, sekreter aradı, diyor ki değerini zçok güzel pozitif almışsınız doktorunuz aynur hanımla yarın randevu vereyim mi?
ben de size gönderdiğim değer, düşüşe geçen değer, pozitif falan değil, ayrıca benim doktorumda aynur hanım değil..
yani bir iletişim bozukluğudur sormayın,
baş hemşireyi arıyorum, gönderdiğim değer ikinci değer, not alın diyorum, ondan ses seda yok..
sinir krizi geçirdim resmen..

Ben diyorum ki başhemşireye, test sonucunu faksladıktan sonra, benim dokyorum nur hanım ama bugün hastenede olmadğı biliyorum..İKinci doktor tercihim mustafa bey, mustafa bey değerlendirirse sevinirim dedim..

Aynur hanım dönüş yapıyor, o da akşam sekizde.. şaka gibi...
iki gün ilaçlara devam edet testini yenile, tekrar değerlendirrelim...hepsi bu kadar..
Aynur hanım ne alaka yaa?

Kendi doktorumu dinleyip, ilaçlarımı kestim, yarına nur hanımdan randevum aldım, tabi biraz uğraştıktan sonra...
Bir de semra hanım nur hanımla ortak durum değerlendirmesi için randevu talep ettim...
telefonda sorumlu 1 ay sonraya atıyor, nur hanım doğuma gidecek iki hafta sonra diyorum, nafile..
telefonda bir güzel kavga ettim, ismini sordum, eğer bu rendevuyu da vermezseniz hasteneye gelip ben o randevuyu alıcam dedim..
yarın için semra hanımla görüştürecekler...
Bir iletişim kazasıdır gidiyor...
Kim kimin doktoru belli değil..
İki gündür derdimi anlatana kadar canım çıktı...
Uzun bir süre de tedaviyi düşünmüyorum...
En iyi merkez en iyi doktorlar, daha da ötesi yok sanırım türkiye'de, fakat benim heyecanım kalmadı..
Biraz uzun oldu ama sinirlerim bozuk kızlar...

Bu hastaneden tedavi dışında randevu alabilmek tam bir kaos oldu. Nur Hanım sağolsun her şeye yetişiyor bu haliyle. En iyisini yapmışsın. Şuraya bak daha ilk değerden haberleri yok değer iyi diyorlar. Allah'ım ya sinir oldum gerçekten. İnsan acısına mı yanacak bu dertle mi uğraşacak bilmiyorum. Yarın kaçta randevun?

Son düzenleme:
X