Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

canım çok geçmiş olsun sen testlerini farkli yerlerdemi yaptırdın?ben aynı gün 2 yerde yaprıtmıştım 2 farklı sonuç çıktı labaratuarların referans aralıkları farklı oluyormuş habarin olsun hemen sıkma canını!!!

evet ilk testimi memorıalda
ikinci testimi fatih medikalpark
Allahım inş öyledir, kendimi zor tutuyorum işyerinde..
şu an ki halimi görseniz
rengim attı, ellerim titriyor..
ben zaten daha önce bir düşük, iki ameliyat, iki negatif yaşadım..
gücüm kalmadı artık...
daha da olmazsa bilemiyorum..
offf

Son düzenleme:
gamze, beylem, mummu Allah razı olsun sizlerden inş bebeklerimiz 40 hafta hep bizimle olurlar, ilerleyen dönemde sorun çıksaydı daha zordu herşeyde bir hayır, ince bir hesap vardır sizinde dediğiniz gibi zaten ağrılarımda azaldı çok şükür şimdi daha rahatım jele gectim ,bi tane olsun sağlıklı olsun, Nur hanım demişti ben ikiz gebe sevmiyorum tek daha iyi her zaman diye :)belki kardeş yaparız 1 sene sonra..
öpüyorum sizi..

happy canım benim allah diğer yavrunu sana bağışlasın hiç ayırmasın sizi birde kuzunun cinsiyeti kız mı ?

ellerim titriyor iş yerindeyim ama ağlammak için zor tutuyorum kendimi...
ilk değerim 115 di şimdi ikinci testimi yaptırdım 89..
kanamam da yok neden böyle oldu ya da dış gebelik mi?
tam buldum derken kaybedecek miyim :KK43:(

beylemcim dış gebelik değildir bence çünkü dış gebelikte değerler artmaya devam ediyor bence direk doktorunla görüş onun teşhisi önemlidir korkma sakın sakin olmaya çalış bakalım doktorun ne diyecek

şu an ki halimi görseniz
gücüm kalmadı artık...
offf

Allah korusun Allah yardımcın olsun sakin ol bakalım inş iyi olur..

şu an ki halimi görseniz
gücüm kalmadı artık...
offf

canım ben ilk testimi hangisi önce çıkarsa diye 2 ayrı yerde yaptırdım biri 224,3 çıktı ikinciside 140,81 çıktı aradaki farka bak hemen aradım hastaneyi sorun yok kafana takma referans aralığı farklıdır dedi 2. testim %100 arttı çok şükür şimdi iyiym inşallah sende iyi olursun üzme kendini

happycım cok gecmıs olsun sana da Allah hayırlısını nasip etsin. saglıkla ınsallah

beylemcım canım ınsallah bişey olmaz bebişine dualarım senınle

dentur nasılsın ben tırım tırım hastane arıyorum nereye devam edıcem bılmıyorum
aklımda medıpol mega
medıcalpark bahcelıevler
göngören ilgi hast. var
çok kararsızım Allah nasıp ederse dogum ıcın en uygun guvenılır yer neresı olur bılemıyor ınsan

Canim inslh test sonucun yanlistir.dogruysada hayirlisi oyleymis canim uzme kendini.ben iki kere kimyasal gebelik yasadim.degerim ikiye katlamadi hic dusmustu degerim sonra kanamam baslamisti.senin suan kanaman yok hala umit var inslh yanlistir sonuc.

melisdilek canım benim dondurulmuş tedavisi aslında yumurtalamamk için bazı hormon ilaçları veriliyirmuş ama benim hormonlarım düzenim çok iyi çalıştığı için ve hiçbir sorun olmadığı için doktorda seni hormonlarla yormak hırpalamak istemiyorum normal bir bayanın doğal yolla hamile kalması gibi düşünücez dedi ovulasyon kitiyle takip edicez yumurta çatladıktan sonra transfer günüm belli olucakmış

Canım ovulasyon kitini alınca ne zaman başlayacaksın tedaviye Yani transfer kac gun sonra olacak

canım yarın kiti kullanmaya başlıyorum ne zaman koyu çizgi çıkarsa o zaman transferim belli olucak henüz tam net değil

amin denturum çok saol, bilmemki cinsiyeti çok erken 14-16 da falan belli olurmuş içine mi doğdu:)

az önce kızıma kardeş yaparız diye bir yazını okudum o yüzden sordum canım belkide ben yanlış okumuşumdur rabbim gönlünüzdeki versin inşallah

happycım cok gecmıs olsun sana da Allah hayırlısını nasip etsin. saglıkla ınsallah

beylemcım canım ınsallah bişey olmaz bebişine dualarım senınle

dentur nasılsın ben tırım tırım hastane arıyorum nereye devam edıcem bılmıyorum
aklımda medıpol mega
medıcalpark bahcelıevler
göngören ilgi hast. var
çok kararsızım Allah nasıp ederse dogum ıcın en uygun guvenılır yer neresı olur bılemıyor ınsan

medical iyyim canım sözde tedavideyiz :))) ilaçsız iğnesiz :)) happy medipole gitti pek memnun kalmadı ve benimde önceki duyduklarım o hastaneye karşı önyargı oluştu daha gitmedim ama dün eşim dedi eğer şartları çok zorlamazsa murat beyle devam edelim sen pimpiriklisin başka doktorların görüşleri seni mutlu etmeyecek hep içinde kendi doktorun olucak benim başımın etini yiyeceksin :)) o yüzden eğer o günleri göürsek şartları zorlarım dedi hem mutlu oldum hemde kızdım sırf benim çenemden kurtulmak için memorıale devam edelim dedi bebeği yada beni düşünmemiş:KK19:

şu an ki halimi görseniz
gücüm kalmadı artık...
offf

canım ilktesti nerde yaptırdıysan yıne orda yaptır farklı olabiliyo referans aralıkları hemen üzülüp moralını bozma bebişlerine yazıp tammamı

melisdilek canım benim dondurulmuş tedavisi aslında yumurtalamamk için bazı hormon ilaçları veriliyirmuş ama benim hormonlarım düzenim çok iyi çalıştığı için ve hiçbir sorun olmadığı için doktorda seni hormonlarla yormak hırpalamak istemiyorum normal bir bayanın doğal yolla hamile kalması gibi düşünücez dedi ovulasyon kitiyle takip edicez yumurta çatladıktan sonra transfer günüm belli olucakmış

canım yarın kiti kullanmaya başlıyorum ne zaman koyu çizgi çıkarsa o zaman transferim belli olucak henüz tam net değil

az önce kızıma kardeş yaparız diye bir yazını okudum o yüzden sordum canım belkide ben yanlış okumuşumdur rabbim gönlünüzdeki versin inşallah

medical iyyim canım sözde tedavideyiz :))) ilaçsız iğnesiz :)) happy medipole gitti pek memnun kalmadı ve benimde önceki duyduklarım o hastaneye karşı önyargı oluştu daha gitmedim ama dün eşim dedi eğer şartları çok zorlamazsa murat beyle devam edelim sen pimpiriklisin başka doktorların görüşleri seni mutlu etmeyecek hep içinde kendi doktorun olucak benim başımın etini yiyeceksin :)) o yüzden eğer o günleri göürsek şartları zorlarım dedi hem mutlu oldum hemde kızdım sırf benim çenemden kurtulmak için memorıale devam edelim dedi bebeği yada beni düşünmemiş:KK19:

denturcum happy neden memnun kalmadı acaba? hangı dr gıdıyordu? suan topıkte degıl o yuzden ona soramıyorum .. doçente randevu aldım ama bakalım bu cumartesı bı deneyecegım

umarım güzel bir hafta sonu geçirmişsinizdir,benim haberimi incim saolsun vermiş,bir bebeğim artık benimle değil melek oldu en son 7+2 ydi mustafa bey 6. haftada kalmış dedi.şimdi onun gitmesini bekliycez diğeri çok şükür ki iyi inş. annesini hiç bırakmaz çok alıştım bebeğime..inş bundan sonra olumsuz hiç bi haber almayız..

canım RABBİM ona uzun ömür versin sağlıklıca senden ayırmasın inşallahhh

beylem bencede test yerleri farklı olduğu için böyle çıkmıştır.Öğle arasında ilk yaptırdığın yer memoriale gidip orda yaptırsan güçlü olmaya çalış hakkında herşeyin hayırlısı olsun

canım moralını hemen bozma doktorunla konuş cnm inşh kötü bişey yoktur

gamze, beylem, mummu Allah razı olsun sizlerden inş bebeklerimiz 40 hafta hep bizimle olurlar, ilerleyen dönemde sorun çıksaydı daha zordu herşeyde bir hayır, ince bir hesap vardır sizinde dediğiniz gibi zaten ağrılarımda azaldı çok şükür şimdi daha rahatım jele gectim ,bi tane olsun sağlıklı olsun, Nur hanım demişti ben ikiz gebe sevmiyorum tek daha iyi her zaman diye :)belki kardeş yaparız 1 sene sonra..
öpüyorum sizi..
canım olsun hayırlısı bçlrymiş demekki tek olsun senın olsun

Beylem canım sakin ol ve hemen doktorunu ara...

selam kızlar hayırlı haftalar nasılsınız
bizim bebiş korkuttu bizi biraz cuma günü pembe lekelenmem oldu apar topor doktora gittik plesantamız biraz aşağıdaymış
ondan olabilirmiş çok şükür şimdi iyiyiz bir problem yok

yeni hamişlerimiz var hayırlı uğurlu olsun kızlar rabbim sağlıkla tamamına erdirsin:nazar:

denturum incim nasıl gidiyor tedavi ne aşamadınız canlar inşallah güzel hbaerlerinizi alacağız

happy canım üzülme herşeyde bir hayır vardır rabbim sağlıkla kucaklamayı nasip etsin kuzunu

beylem canım hemen üzme kendini inşallah kötü birşey yoktur kızlarrın dediği gibi referans farkıda olabilir sımsıkı tutunsun kuzun sana inşallah

ıyı geceler hanımlar. tecrubelerınıze dayanarak bır kac sorum olacak size? memorıal hastanesımı? 29 mayıs hastanesımı? cerrahpasa tum merkezımı? hangisi???

benım fsh 108. yumurta 11mm sizce bu fsh ıle yumurta gelısırmı bu kadar ilaçsız? sizce aşılama mı? direk tup bebek mi?
kafam cok karışık ne yapacagımı bılmıyorum.
bende memorial diyorum canim:KK34:

sevdacım biraz daha sabret bencede kendine dikket et..eşin de ne yapsın endişe etmekte haklı korkuyo ...yalova süper bu mevsim de hele çok kalabalıkda değil yaa daha da süper..
ben de laparoskopi oldum yaa bu cuma kontrolum var bide siprel takmışlardı onu çıkaracaklarmış bakalım sonra neler olacak cuma belli olacak ..hayırlısı inşallah hepimiz için..öptüm...
falla sezyalcim heralde adamın rızasını çok almadan çıktım die herhalde, burnumdan geldi ogun gezmem. otobusde bir saat ayakata kaldım hava sıcaktı bunaldım. karnıma sancı girdi. mahvoldum yaaaaaa..aslında şöyle gunu birlik atsam kendimi yalovaya. aaaah ah

Kizlar eskilerden kimler kaldi bakmadim hic kafami bulandirmamak icin forumuda hic takip etmedim.nur hanimla gorustukten sona kendimi beklemeye almistim
Ama malesef artik korkularim geri gelmeye basladi sanki hic anne olamicakmisim gibi geliyor artik..umudumu yitirmeye basladigimi hisediyorum..
Belki olur kwndiliginden diye 6 ay daha bekledim ama rabbim nasip etmedi..
Bu onumusdeki 2 ay icinde nur hanima geri
Donucem...
Anlicaniz bu ara diplerdeyim...
cayazcım nur hanım bu ayın ortasında doğum iznine çıkacak..

slm kızlar
27 martta oğlumu sağlıkla kucağıma aldım çok şükür allah herkese nasip etsin
yeni hamileler varsa tebrik ederim nete girmeye fırsatım olmuyor
inci canım seni merak ettim inşallah herşey yolundadır
bende senı düşünüyordum umutegecim. nasılmış minik oğlun :)

umarım güzel bir hafta sonu geçirmişsinizdir,benim haberimi incim saolsun vermiş,bir bebeğim artık benimle değil melek oldu en son 7+2 ydi mustafa bey 6. haftada kalmış dedi.şimdi onun gitmesini bekliycez diğeri çok şükür ki iyi inş. annesini hiç bırakmaz çok alıştım bebeğime..inş bundan sonra olumsuz hiç bi haber almayız..
happycim hakkında hayırlısı olsun. bende sen gibi olmuştum biliyorsun. birini düşürürken öburune bişey olmasın die aklı çıkıyo insanın. inş rabbim kalanı sana bağışlar... bolbol dinlen bu arlar fazla ayakyta kalma..

beylemcim faceden öğrendim hemen topiğe bakayım dedi. arkadaşların dediği gibi hemen salma kendini. bi doktorunu ara sor.. inş bişey olmayacak

arkadaslar hepinize merhaba uzuuuuuun zamandır gıremedım benım ıkızlerım olucak ınsallah rabbım nasıp ederse 11+5 bugun ara ara lekelenmelerım oluyor onun ıcın sureklı yatmam gerekıyor mus.ızler nasılsınız?

beylem canım bence de aynı yerde 2 kere yaptır testini bi önce bakalım ayrı yerlerde yaptırdığın için oldu bence de o farklılık.
doktoru ara bi sor bakalım.inşallah bişey olmayacak canım:KK19:

happy hayırlısı olsun canım sağlıklı olsun bi tane olsun bizim olsun inşallah..rabbim bebeğini sana bağışlasın.:KK19:

zambak kanaman olmuş kesilmiş şükür.bişey olmamasına sevindim canım:KK19:

sezyal cuma kontrolün varmış inş.güzel haberlerle geliceksin..

inci bugün kontrolün vardı inş sen de.güzel haberlerle geliceksin.

face çıktı buraya fazla gelemez olduk:KK1:ama artık gelicem...hepinizi öpüyoum.

X