Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Zambakcım çok geçmiş olsun. Allah korusun sizi.

Umutege Allah sağlıkla, analı babalı büyütmenizi nasip etsin inşaallah canım.

umutcum gözün aydın canım darısı kalp etışına da yolk kesesi ni gördüm derken ne dediğini anlamadım ama merak ettim:)
bi daha ne zaman gidecen dr
aslında azda olsa kalp atışınında olması lazımdı tek kesemi gözüktü

canım yolk kesesi normal kesenin içinde bir kese...bebeğin varlığının kanıtı..kalp atışı için erken dedi doktor...perşembe duyucam kısmetse...

kızlar hepinize günaydın sanırım happyden haber yok

umutcum çok sevindim rabbim sizi birbirinizden hiç ayırmasın

nisannurcum senin de tedavin hayırlı olsun ne toplantısı olmuş face de mi ? merak ettim şimdi

çok sağol canım darısı tüm isteyenlerin başına...

umarım güzel bir hafta sonu geçirmişsinizdir,benim haberimi incim saolsun vermiş,bir bebeğim artık benimle değil melek oldu en son 7+2 ydi mustafa bey 6. haftada kalmış dedi.şimdi onun gitmesini bekliycez diğeri çok şükür ki iyi inş. annesini hiç bırakmaz çok alıştım bebeğime..inş bundan sonra olumsuz hiç bi haber almayız..

canım hayırlısı böyleymiş...Allah kalan meleğini koklamanı nasip etsin...

ellerim titriyor iş yerindeyim ama ağlammak için zor tutuyorum kendimi...
ilk değerim 115 di şimdi ikinci testimi yaptırdım 89..
kanamam da yok neden böyle oldu ya da dış gebelik mi?
tam buldum derken kaybedecek miyim :KK43:(

canım hakkında hayırlısı olsun...panik yapma en doğru bilgiyi doktorun verir...

kızlar hepinize çok teşekkür ederim çok saolun..Zambakım çok geçmiş olsun canım inşallah toparlanır biran önce yukarı çıkar canım..
medipoldeki dr iyiydi ama sen bence 12.haftaya kadar kendi drna yada perinotoloğa git dedi burdada perinotoloğ yok dedi yani riskli gebelik olunca fazla uğraşmak istemedi anlaşılan ayrıca muayene 10 lira ama bir sürü ek şey çıkarabiliyorlar kasada bir kuyruk vardı anlatamam..gelen 200-300 çektiriyodu sürekli, bende tahlil yaptırdım dopler istemiştiki yaptıramamadım radyolog çıkmıştı yani toplam 200 lira ödemem gerekiyordu sonuçta maliyet olarakta memorialle aynı hesaba geliyodu.ayrıca doplerde gereksizmiş Mustafa bey gerek görmedi zaten kalp atışı varmı yokmu ben görüyorum ne gerek varmışki demişti.tabi bir kere gittim ben emin olmak için bi kaç defa gitmek lazım ama ben şu an hiç uğraşamam..

Son düzenleme:
Beylem canim benim hemen umutsuzluga kapilma suan diyecek bişey bulamiyorum ama diyebilecegim tek sey azicik sabirli ol kuzum..gececek isallall..doktoruna sorduysan bi cevap yaz merakta birakma bizi.:KK43:(

beylem kullanıcısından alıntı

canım hemen paniğe kapılıp kötü şeyleri aklına getirme. doktorunu ara hatta gidebiliyosan hst.ye git tekrar tahlil yaptır.İnşallah bişey olmayacak bebişine hepimiz dua ediyoruz.

bu arada birşey sorcam yeğenim suçiçeği oldu ve tedavi öncesi benim için sorun olur mu bi fikri olan var mı?ben suçiçeği geçirdim. paronoyak olucam en sonunda:KK43:((

Kizlarrr iyi ki soylediniz ben nur hanima cok guvendim inandim..
Madem oyle eylule kadar yok beklemisken bi kac ay daha beklerim

Beylem eger ki farkli bir merkezde yaptirdiysan beta hcg yi o yuzdende farklilik gosterebiliormus bana oyle soylemislerdi...
Ama uzulme sakin rabbim aliyosa geri vardir bir nedeni..ben boyle 3 tane bebegimi verdim...vardir bi sebebi sen icini ferah tut doktoeunu ara mutlaka o yonlendirir seni

İnşeAllah kötü bir şey yoktur. deyecek fazla da bir şey yok. Rabbim hayır neredeyse hepimize onu nasip eylesin.

Sumeyye ve julia ikinizi de tebrik ediyorum Cok sevindim bebisler geliyor ay Allahim insallah allah herkese nasip etsin.... Inanin cok sevindim pek giremiyorum nete arada giri cikiyorum biri bana neler oluyor ozet gecerse sevinirim..aysunaydan ne haber bu arada

kızlar iki embriyo transfer edilmişti..diğeri kayboldu da o yüzden mi böyle oldu?
kimyasal yada dış gebelik olduğu nasıl anlaşılır?

evet ilk testimi memorıalda
ikinci testimi fatih medikalpark
Allahım inş öyledir, kendimi zor tutuyorum işyerinde..
şu an ki halimi görseniz
rengim attı, ellerim titriyor..
ben zaten daha önce bir düşük, iki ameliyat, iki negatif yaşadım..
gücüm kalmadı artık...
daha da olmazsa bilemiyorum..
offf

Beylemcim, şimdi görebildim yazdıklarını.
Öncelikle sakin ol. Testleri iki farklı yerde yaptırmışsın, ben kesinlikle bundan kaynaklandığını düşünüyorum. Merkez özellikle uyarıyor, aynı yerde ve aynı saatte olması çok önemli. Her merkezin referans aralığı farklı.
Benim değerlerim %60 civarında artarken çok araştırmıştım. Dış gebelik ise ağrı, kanama, lekelenme, tüplerde çekme olabiliyormuş. Kendini bu açıdan biraz izleyebilirsin.
Ama ben Allah’ın izniyle hiçbir problem olduğunu düşünmüyorum. Göreceksin, aynı yerde yaptırınca değerin yükselecek. Sen bol bol dua et.
Eğer embriyolardan biri tutunamıyorsa da değerde yavaşlama olabiliyor. Benim sanırım az artmasının bir sebebi buydu, zaten tek kese gördük.
Bizi merakta bırakma canım.

kızlar bulantı ve baş ağrısı var 2 gündür ne yapacağımı şaşırdım...yemek yiyemiyorum...az önce ekşi yeşil elmaya tuz ektim yedim o çok iyi geldi...şikayeti olanlara duyurulur...sizden ne haber....

naber canım?başladımı belirtilerin.bugün benim baya midem bulandı.yarın ilk kontrolüm var.çok korkuyorum

Son düzenleme:
naber canım?başladımı belirtilerin.bugün benim baya midem bulandı.yarın ilk kontrolüm var.çok korkuyorum

Benim sabahaları oluyor hafif bulantı yemek yeyince oda geçiyor iyiyim şimdilik inşallah yarın güzel haberlerini alırız benimde çarşamba randevum çok heycanlıyım hayırlısı olsun hakkımızda.

bu aksam kimse yok burada? benden başka hiç kimse yok. herkes nerelerde? ben burada aynı anda 15*20 kişiyi bir arada gçrdümü bilirim. face te misiniz? geri dönün. şubat mart aylarındaki coşkuyu istiyorum. siz yazmayınca bakın ben yazmak zorunda kaldım. geri dönüüüüüüün....

X