Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

annemi uğurladık, giderken diyor ki, doktoruna mail at sor, çalışmanda ve yolculuk yapmanda bir sakınca var mı filan diye?
şimdi bugün arayıp öğrenmek isteyecektir doktorun cevabını :)
evde vakit geçmiyor ki..aksine daha çok stres oluyorum...

kesinlikle haklısın face de yazmıştım ben işi bıraktıkdan sonra 1 ay içinde 15 kg aldım bir anda bel fıtığı ve boyun fıtığı ile karşı karşıya kaldım metabolizmam durdu vs.. bir sürü dert bence de annenin dediği gibi doktoruna danış ve seni fiziki olarak yormuyorsa işine devam et çünkü senin mutluluğunda bu süreçte çok önemli

dentur merhaba

sen dondurulmus tedavisi mi görüyorsun?çünk, normal tup bebek tedavisinde zaten yumurtlama ultrasonla gun gun takıp edılıyor. sizin ovulasyon kiti için herhangi bir marka verdiler mi?

incim senin tedavin de çok iyi gidiyor maşallah. inş pozitif sonuc aldığını da görürüz hep birlikte.

beylem hayırlı olsun sonucun. tebrikler...

kokoci senden hiç haber cıkmadı.transferin gerçekleşti mi? embriyolarından haber alınca yazacaktın yazmadın? kaç tanesi 5.gune gitti?

benim malesef bu ayda onumuzdeki ayda tedavim başlamayacak. bugun dr kontrolum vardı gıttım, drum onumuzdekş aya tekrar histeroskopı dusunuyor. cok canım sıkıldı. 2 yıl once yaptırmıstım şlk histeroskopimi bu 2. olacak. aslında yaptırmak ıstemıyorum. bosuna beklıyormusum gıbı gelıyor. baharda tedavi olmak ıstıyordum su an gorunen en erken haziran. ramazana kalmayı hıc ıstemıyorum gorelim mevlam neyler neylerse guzel eyler. 6 yıldır bekliyrum belki doğal yoldan gelir meleğim. gerçi kromoz bozukluğu da var ama pgt topiğinde tuple olmayıp doğal yolla olan nıcelerini okudum. daha nice mucizeleri burada goruruz ıns. sevgiler...
mrb melisdilek senle sıvı hakkında konuşmuştuk geçenlerde bana haber verirmisin demiştin
bende rahimde sıvı felan görünmedi cmt kontrolüm vardı çok şükür lap.ameliyat gerekmiyomuş

kesinlikle haklısın face de yazmıştım ben işi bıraktıkdan sonra 1 ay içinde 15 kg aldım bir anda bel fıtığı ve boyun fıtığı ile karşı karşıya kaldım metabolizmam durdu vs.. bir sürü dert bence de annenin dediği gibi doktoruna danış ve seni fiziki olarak yormuyorsa işine devam et çünkü senin mutluluğunda bu süreçte çok önemli

kesinlikle, yatmakla pek alakası yok bu durumun.
ani hareketler yapmayacksın biraz daha eskisine göre temkinli olacaksın o kadar,
kanama ya da lekelenme türü şikayetlerde doktorlar istirahat öneriyorlar ama...
annem biraz sabit fikirli, bu konuda laf anlatmak imkansız :)

kesinlikle, yatmakla pek alakası yok bu durumun.
ani hareketler yapmayacksın biraz daha eskisine göre temkinli olacaksın o kadar,
kanama ya da lekelenme türü şikayetlerde doktorlar istirahat öneriyorlar ama...
annem biraz sabit fikirli, bu konuda laf anlatmak imkansız :)

anne neticede çok korumacı ne yapsın içgüdüsel herhalde bir de aynı sıkıntıları tekrar tekrar yaşamak issanların en büyük korkusu onlara kıyasla bizler daha kontrollü ve mantıklıyız sanırım

umarım güzel bir hafta sonu geçirmişsinizdir,benim haberimi incim saolsun vermiş,bir bebeğim artık benimle değil melek oldu en son 7+2 ydi mustafa bey 6. haftada kalmış dedi.şimdi onun gitmesini bekliycez diğeri çok şükür ki iyi inş. annesini hiç bırakmaz çok alıştım bebeğime..inş bundan sonra olumsuz hiç bi haber almayız..

umarım güzel bir hafta sonu geçirmişsinizdir,benim haberimi incim saolsun vermiş,bir bebeğim artık benimle değil melek oldu en son 7+2 ydi mustafa bey 6. haftada kalmış dedi.şimdi onun gitmesini bekliycez diğeri çok şükür ki iyi inş. annesini hiç bırakmaz çok alıştım bebeğime..inş bundan sonra olumsuz hiç bi haber almayız..

canım bu hayatta herşey var bir yanımız üzülüp diğer yanımız mutlu olup şükrediyor inşallah bebeğin seni 9 ay boyunca hiç bırakmaz Rabbim onu sağlık sıhat içinde kucağına almayı nasip etsin

haappcim senin için hayırlı olanı demek ki buymuş,
gebeliğin ilerleyen dönemlerinde risklerle karşılaşsaydın diğer bebeğini de etkilerdi belki,
Rabbim diğer bebeğine sağlık sıhhat versin inş..

evt cnm aldık haberini teselli lafları söylemeye gerek yok ALLAHIN yanında boynumuz kıldan ince herzaman verdiğindede aldığındada vardır bi hayır RABBİM seni diğer bebeğinle hayat boyu ayırmasın inş. :KK16:

ellerim titriyor iş yerindeyim ama ağlammak için zor tutuyorum kendimi...
ilk değerim 115 di şimdi ikinci testimi yaptırdım 89..
kanamam da yok neden böyle oldu ya da dış gebelik mi?
tam buldum derken kaybedecek miyim :KK43:(

gamze, beylem, mummu Allah razı olsun sizlerden inş bebeklerimiz 40 hafta hep bizimle olurlar, ilerleyen dönemde sorun çıksaydı daha zordu herşeyde bir hayır, ince bir hesap vardır sizinde dediğiniz gibi zaten ağrılarımda azaldı çok şükür şimdi daha rahatım jele gectim ,bi tane olsun sağlıklı olsun, Nur hanım demişti ben ikiz gebe sevmiyorum tek daha iyi her zaman diye :)belki kardeş yaparız 1 sene sonra..
öpüyorum sizi..

canım sakin ol önce, ilk değerin kacıncı gündü bunu kaç gün sonra yaptırdın, değerin çokta kötü değil kabakında öyle olmuştu %60 artması yeterliymiş

kızlar iki embriyo transfer edilmişti..diğeri kayboldu da o yüzden mi böyle oldu?
kimyasal yada dış gebelik olduğu nasıl anlaşılır?

canım sakin ol önce, ilk değerin kacıncı gündü bunu kaç gün sonra yaptırdın, değerin çokta kötü değil kabakında öyle olmuştu %60 artması yeterliymiş

canım değerim artmadığı gibi düşmüş..
ilk değer 115
ikinci değer 89 :KK43:(
kimyasal yada dış gebelik sanırım...
ellerim titriyor
ağlamak istiyorum..

Kizlar eskilerden kimler kaldi bakmadim hic kafami bulandirmamak icin forumuda hic takip etmedim.nur hanimla gorustukten sona kendimi beklemeye almistim
Ama malesef artik korkularim geri gelmeye basladi sanki hic anne olamicakmisim gibi geliyor artik..umudumu yitirmeye basladigimi hisediyorum..
Belki olur kwndiliginden diye 6 ay daha bekledim ama rabbim nasip etmedi..
Bu onumusdeki 2 ay icinde nur hanima geri
Donucem...
Anlicaniz bu ara diplerdeyim...
nur hnm 5 mayısta dogum yapıyor canım eylule kadar merkezde olmıycak haberın olsun..
slm kızlar
27 martta oğlumu sağlıkla kucağıma aldım çok şükür allah herkese nasip etsin
yeni hamileler varsa tebrik ederim nete girmeye fırsatım olmuyor
inci canım seni merak ettim inşallah herşey yolundadır
haberımız var canım dıger topıkten ogrendım geldım burda paylastım senı merak ettım uzun sure gelmıyınce gıttım nısan annelerıne.hayırlı olsun allah annalı bablı saglıklı bır sekılde buyutmek nasıp etsın
olsun be canımm.nur hnm meshur sozunu unutma

gamze, beylem, mummu Allah razı olsun sizlerden inş bebeklerimiz 40 hafta hep bizimle olurlar, ilerleyen dönemde sorun çıksaydı daha zordu herşeyde bir hayır, ince bir hesap vardır sizinde dediğiniz gibi zaten ağrılarımda azaldı çok şükür şimdi daha rahatım jele gectim ,bi tane olsun sağlıklı olsun, Nur hanım demişti ben ikiz gebe sevmiyorum tek daha iyi her zaman diye :)belki kardeş yaparız 1 sene sonra..
öpüyorum sizi..
aynen canım bende ıkız ıstemıstım ama ur hnm dedı kı 1 tane olsun bızım olsun sonra tekrar yaparsın dedı.1 tanede onca sorun yasadım 2 olsaydı ne yapardım...sımdı kardes yapıcam kızıma daha ıyı oldu bence.hakkında hayırlısı

eşime söylemedim değerimin düştüğünü :KK43:(
hastaneyi arayıp kiminle görüşmem gerek benim
yasemin hemşirenin cep teli var onu arayıp sorayım mı?

canım değerim artmadığı gibi düşmüş..
ilk değer 115
ikinci değer 89 :KK43:(
kimyasal yada dış gebelik sanırım...
ellerim titriyor
ağlamak istiyorum..

canım çok geçmiş olsun sen testlerini farkli yerlerdemi yaptırdın?ben aynı gün 2 yerde yaprıtmıştım 2 farklı sonuç çıktı labaratuarların referans aralıkları farklı oluyormuş habarin olsun hemen sıkma canını!!!

canım hakkında hayırlısı olsun hiç üzme tatlı canını nur hanımin da dediği gibi tek olsun bizim olsun

X