Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

sözün bittiği yerdeyim
şuan burda yağmur yağiyor her yağmur damlasını bir melek indirirmiş ve yağmur yağarken edilen dular kabulmüş
RABBİM bu yağan yağmurlar hüremtine evladına şifalar ihsan etsin canım...AMİNN

Son düzenleme:

burada da yağmur yağıyor canım.aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn............

Yazındanda anlaşılıyor canım sen çok güçlü ve sağlam bir annesin Rabbim evladınla hayellerini yaşayacağın bir hayat nasip etsin imtihanın büyük ama inşallah sabrın ve dualarla aşarsın dualarım sizinle Rabbim evladına şifa versin inşallah...

Tedaviniz hayırlı uğurlu olsun inşallah her dönemin tadını çıkarın keyifle yaşayın o hastane randevularına gitmek bile çok heycanlı bilirim Rabbim pozitif haberlerle sonuçlanmasını nasip etsin inşallah

Hayirlisi olsun canim...inslh duyariz kalp atislarini 9nisanda gitcem bende.

tedavileriniz hayırlı olsun inşlh pozitif haberlerinizi alacağız.inci nur hanımada yetişmişsin gözünaydın.bende salı günü göreceğim nur hanımı ilk kontrolümü yapacak...

ilknurcum canım çok duygulandım inşlh oğluna şifa olacak bebeğin gelecek ve sen iki evladınlada bir ömür mutlu huzurlu yaşayacaksın dualarımız seninle...

ağlattın beni hilalcim allah evlatlarınla bir ömür boyu sağlıklı huzurlu ve mutlu bir ömür nasip etsin inşlh....

Oldum canım. 3.günüm bugün. Muayeneye gittim, ilaçlarımı aldım şimdi hastaneden haber bekliyorum. Bakalım bizi nelere bekliyor...

hımmm ilk önce 3.gün gittin sonra 2 gün arar sonrada hergün demek..benim memorialda ilk ya diğerlerinde hep iki gün araylaydıda saol cnm

Canım sanırım probleminize ve kan değerlerine göre değişiyor, ben ilk 2 gün ara verdim, sonra gün aşırı, son 2 günde yine gitmedim kontrole..

Hil bur senin yazin cok duygulandirdi beni, okuyunca sanki kendime olmus gibi hayal ettim ve heycanlandim sevinc dolu oldum...

Nisannur, senin yazilarinda beni aglatti, allah insallah evladini sana bagislar ve bu gunler sizden uzakta kalir. Hic birzaman pes etme..

Iki kezsormustum benide faceye araniza almanizi fakat cevap alamadim, herhalde istenmiyorum.. Daha da sormicam.. sizlere facebookda guzel muhabbetler dilerim.

Tedavi hakkinda sorularim var, bana birisi yardimci olursa cok mutlu olurum. Tedavi surecinde ilac masraflari nekadara cikiyor ortalama, ve genelde en cok kullanilan ilaclarin isimleri nedir.

Igne vuruluyorsun, sonra hap tedavisi ve rahim icinde ozel bir ilac oluyormus embriyolari besleyen anladigim kadar.. Bunlar hangi ilaclar oluyor genelde, ve gunde kac kez vucuda igne vuruluyor.

Yani bir ilactan kac kez .

Bana lutfen yardimci olursaniz cok mutlu olurum dualarim sizlerle allah razi olsun simdiden tskler..

facele ilgili sorun emınım gözden kaçmış canım buaranın en geveselerı inci tedavıde mıkro gebeşşş hılburda veletlerıyla uğraşıyor...tabıkı alırıs senı face ben nasıl olcak bılmıyorum ama sen ıncıye özelden face adresını atta davet etsın sneı.sorularını sor ben yarın musaıt olunca cevaplarım..

NISANNUR...CAN....DIYECEK BISEY BULAMIYORUM...UTKU CINAR GÖZUMUZUN BEBEĞİ..HERSEY ÇOK GUZEL OLUCAK..

canım arkadaşlar facebook için seni fark etmemişlerdir, yoksa neden istemesinler.

canım ilk tedavi yumurta geliştirici iğneler ile başlıyor. bunlar genellikle gonal f oluyor. daha sonra erken çatlamasın diye yumurtalar belli seviyeye gelince cetrotide vuruluyorsun birkaç gün. sonra ovitrelle yumurta çatlatıcı. 36 saat sonra ise yumurtaların toplanıyor. bu sıra coraspin ve folik asite başlıyorsun. transferden hemen sonra da her gün progestan iğne vuruluyorsun ta ki test gününe kadar. ilaçlar ortalama 2,000 TL'yi buluyor canım.

ceydacım merhaba ...aramıza hoşgeldin biraz sitemlisin ama haklısın seni face neden almayalım da...ben bu işlerden pek anlamam inciden yardım almalısın o sana yardımcı olur...
bi de ben başka merkezde yapmıştım memorıalde laparoskopi oldum ve daha tüpe başlamadım o nedenle ne nasıldır bilemiycem tam olarak..
tüp ilaçlar hariç 2100 euro diye biliyorum..diğer arkadaşlar yardımcı olacaktır detaylı..öptümm

nasılsınız arkadaşlar..kaçgündür giremedim aklım burda kaldı valla...ters giden şeyler yoktur umarım..hepinizi çok sevdim ben bee...

hayırlı akşamlar arkadaşlar..
geçmişe bakmadım hepiniz iyiniz inş,
bende şafak 2

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…