Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

merhaba kızlar sohbete pek dahıl olamıyorum buaralar kızım bıraz huysuz.ve artık yalnız bırakmaya gelmıyor dun yataktan dusucekken yakaladım cok korktum.uyanıyor ama hıc ses vermıyor.anlıycagınız bunların en masum halı karnımızda olduklarında dogduklarında canavr oluyorlar.herkes dısarda ayy ne kadar uslu dıyor gelın bana sorun dıyorum bende..
taze hamısler nasılsınız?
bende bugun kadın dogumcuya gıdıcem bakalım ne var ne yok.bı sorun cıkmasın tedavı oncesı dıye..

ooo maşallahhhhhhhh nerelere gelmişsin sen
bebişine kavuşmana az kaldı inş. :13:

nerelerdesiniz yahu hadı hafta sonu eşler fılan dıye sessız dedık ama ıyıce kımse gelmez oldu

face te hepsi face te
ben sigara içenler kısmını okuyorum kendimi iğrendirmeye çalışıyorum ama yok henüz başaramadım

önce kendine bir face hesabı aç sonra inci seni alır gruba
face hesabı açman için mail adresin var dimi yoksa ilk iş onu açmak
bu arada benim face var ama gruba gitmiyom ısrarla burda kalıcam ben kazık çakcam

bambi ve beylem.. inşallah güzel haberleriniz gelecek Rabbimin izniyle :)
incicim ilk randevun hayırlı olsun inşallah :) herşey çok güzel olacak Allah'ın izniyle, rahat ol sen. senin için dua ediyorum..

herkese face mi gitti yaa.. kızlar, buranın tadı başka. hepiniz buraya geri gelin bakim.

ben birkaç gündür giremedim. akşam 9'da gözlerim kapanıyor, engel olamıyorum. midem bulanıyor arada. çok ciddi kabız oldum. :) bende durumlar bunlar

Ben de kendi uyku rekorlarımı kırıyorum . Mide bulantısından da çok korkuyorum( sen kaldın bi eksik Facebook te hadi gell

tuğçecım Allah korusun, sen nerde yatırıyorsun eceyı? yatağının yanına mınder falan koy bari.. neşe hanıma mı gideceksın yine?

verde canım hayırlı olsun face hesabın :)

inciye adını soyadını özelden yaz o seni eklicektir gelince canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…