Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

hayırlı olsun cnm ıns tutunur bebeklerın bu gunuler guzel gunler dınlen tadını cıkar ıns tamamına erdırsın rabbım
banada bır resım verıldı ama onda yazmıyor kalıtesı bulamadımmı ben acaba bana 5 a falanda denılmedı bırı kalıtelı dıgerı fena degıl denıldı dusuk sebeplerını okudum ya embıryo zayıfmıs saglıklı degılmıs dusmus yada progestan hormon eksıklıgı ve 3 madde daha var ben iğne kullanmadım ya ondan dustu dıye gelıyor aklıma ama embıryonun kalıtesınıde anlayamadım kagıttada bakıyorum ama sendekı resımlı olan kagıttamı yazıyor

evet canım, transfer günü bize verilen resimli kağıtta yazıyor...

beylem test günün cumartesi idrar testini cumadan önce yapma bence.:KK19:

aslında bana kalsa hiç yapmayı düşünmüyorum ama eşim istiyor..
diyorum ki çıkmazsa moral bozukluğu yaşayacağız..
o da çıkarsa da sevineceğiz filan diye beni ikna etmeye çalşıyor..
korkum zorla yaptıracak..
3-5 tane alır gelir..
en azından perşembeye kadar filan beklemeliyiz..

Geldim kızlarrr... Bambi yarın bir pozitifte senden gelecek diye umuyorum, içini ferah tut  beni soracak olursanız süperim, ağrı sızı hiç bir şeyim yok, geçen tedavide olmuştu aslında demek Funda hanım iyi toplamış yumoşlarımıbu arada 9 adet toplanmış, bakalım kaçı olgun çıkıp bana bebiş olur  incimmm tedavin hayırlı uğurlu olsun...

kokoci merhaba, tedavin baya ilerlemiş. buradan seni ve diğer tedavide olan arkadaşlaı takip ediyorum. senin de opun olmuş. hayırlı olsun. yarın kac tanesi döllenmiş onu haber verirler sana.9 yumurta baya iyi sayı. gecen seferki tedavinde kac yumurta toplamışlardı senden? bir de her iki tedavin arasında kullandığın ilaç dozu bakımından fark var mıydı? busefer kac mg gonal f vuruldun? kaç tane gonal f iğnesi oldun? her gün hastaneye kontrol için gittin mi? gebze de calısıyordun dimi zor oldu mu yol? malum baya uzak şişli.ataşehir cem demirelle karsılastırdığında arada farklar var mıydı? ne cok soru sordum dimi_ umarım bu sefer pozitif sonuç almak nasip olur. tüm kalbimle diliyorum. yarın da döllenen embriyo sayını bize mujdele ins. umarım tamamı 5.gune gider.

sevgilerimle...

beylemcim transferin hayırlı uğurlu olsun bebişlerin annelerini hiç bırakmasın inşallah

iyi akşamlar, ben geldim kızlar..
evde netim olmadığı için hemen haber veremedim, eşimin telinden giriyorum..
transferim sorunsuz gerçekleşti, mustafa bey yaptı..
iki tane embriyo koydular,
bana verilen kağıtta 5A VE 6A yazıyordu.. Koyarken mustafa bey ikiz gebelik de olabilir, ilk ultrosan muayeneni biz yapalım buraya gel dedi :KK16:
O an çok güzeldi,
Şimdi evde dinleniyorum, sadece iğne için dışarı çıkıyorum

Maşallah çok güzel Allah tamamına erdirsin inşallah kendine dikkat et iğneler biraz yakıyo ama son zamanlarda alışıyorsun hissetmiyorsun bile :) :nazar::nazar:

minnaklarını aldın geldin..iyi bak onlara annesi ve sana tavsiyem kendini çok dinleme günlük hayatına devam et..

üff incim bilmiyorum bana dua edinde inşallah bebek deyildir o benim gitttiğim dr riskli gebelik dr zaten bu nedenle seçtim o dr

mimozacım hayırlı olsun kseleri görmüşün ama yolk ne demek anlamadım

maşallah embiriyoların kaliteli inşallah seni hiç bırakmazlar

benimde karnım çok şişya ne olucak bu böyle

benim test tarihim 20 nisandı kalp atışı için 11 nisana gün verdi evet jeli kollanıyurum

umudum bana dua edinde olmasın 3. sü bu gün 4+6 yız ve göründü karnımdan baktı hemen göründü şidilik bir sorun yok ilaçlara aynı devam dedi memorial banada 12 nisana gün veri

hayırlısı olsun cnm ıns 2 tanedır 3 taneysede saglıklı bır sekılde dunyaya getırırsın inş hepsını

neden yabancı olasın cnm bende daha ılk gelıyorum buraya ılk tedavım baska yerde ama burası gercekten guzel ve hıc yabancı gıbı hıssetmıyorum ben önemlı olan buluşmamız bır sekılde ve ıyıkı memorıal de tedavılerımız er yada gec bulmusuz iyi bır hastane
inş hepimiz bebeklerımıze kavusucaz bırgun ben ınanıyorum özellıklede memorıalde olacagı ıcın daha bır umutlu oluyor ınsan

gecen okudum bende dusukle ılgılı netten sebeplerını tekrarlarsa arastırılmalıymıs soyledıklerıne bakıldıgı halde bazen sebebı bellı olamaya bılıyomus inş kendılıgınden hamıle kalır Allah ona hayırlı saglıklı bır evlat verır mutlu eder ınş
bende cok korkuyorum ıns tekrar dusuk yapmam bende Allah yardımcımız olsun o dıler ıns tedavıye bıle gerek kalmadan verır bebeklerımızı kucagımıza

hayırlı olsun cnm ıns tutunur bebeklerın bu gunuler guzel gunler dınlen tadını cıkar ıns tamamına erdırsın rabbım
banada bır resım verıldı ama onda yazmıyor kalıtesı bulamadımmı ben acaba bana 5 a falanda denılmedı bırı kalıtelı dıgerı fena degıl denıldı dusuk sebeplerını okudum ya embıryo zayıfmıs saglıklı degılmıs dusmus yada progestan hormon eksıklıgı ve 3 madde daha var ben iğne kullanmadım ya ondan dustu dıye gelıyor aklıma ama embıryonun kalıtesınıde anlayamadım kagıttada bakıyorum ama sendekı resımlı olan kagıttamı yazıyor

çok şükür sorunsuz ca yaptırdın kurtuldun cnm geçmiş olsun bundan sonra bebiş içib şafak saymaya başla:nazar:

anammmm çakır hem sevindirici hem düşündürücü inş ikizdir üçüz sorunlu olabiliyo rabbim hayırlısını nasip etsin:nazar:

rabbim ayırmasın sizi cnm 9 ay boyunnca kaliteleride iyiymiş maşallah:nazar:

canım trnsferin hayırlı olsun bebeklerın:emir_bebek::emir_bebek: 9 ay senı bırakmasın:emir_bebek::emir_bebek:

en iyisini yapmışsın tatlım gez enerji depola tedaviye güzel enerjilerle başla.sakıncası olmaz heralde canımm sen bilirsin başla istersen

canımm hadi gözünaydın korktuğun gibi olmadı bakk.tüplerin seninle kaldı bebeğine bir adım daha yaklaştın rabbim yardımcın olsun inş..

canımmm hayırlı olsun ama inş.. 2 tanedir .3 üz gebelik dahada riskli hakkında hayırlısı olsunn.umarım minyon değilsindir:))

canımm hayırlı olsunn bebelerin sana sıkı sıkı tutunsunlar inş...

iyiyiz canım saol sen nasılsınnn onlarda iyiler dün akşamm gördükk:))düşünüyorum bende birazdan çıkmayııı

İyi dileklerininiz ve dualarınız için sağolun kızlar..
Rabbim inş hepimiz için tüm tedavi görenler için sağlıklı sıhhatli hayırlı evlatlar nasip eder.
Benim şafak 4:nazar:
az kaldı buraya pozitif yazmak bana da nasip olur inş..

iyi akşamlar kızlar,
bambi inşallah yarın bayrağı sen devr alacaksın bekliyoruz :KK52:
senin kaçıncı gün embriyosuydu canım ,kaçıncı denemen bu arada kaçırmışım seni

Kızlar pazartesi sabah 8:30'da opu'm var, dualarınızı esirgemeyin lütfen... yumoşlarım kaliteli embriyolara dönsün inşallah...

geçmiş olsun canım, kaliteli kaliteli döllenirler inş.yarın arayıp bilgi verirler sana..
merhaba bacılar
ben yarın işe baslycm cok sükur kanamam kesildi
ama bulantılarım kesılmedı
koku ve bulantı kusmalarla nasıl baş edecegım işyerınde bılmıyorum
(dramamine bulantı ıcın verdı dr ama sadece uyutuyor uyumak bi yana bayılmışçasına uyutuyor kullanamıyorum)
progestan iğneyi de bırakabılırsın dedı dr
crınone döndüm tekrar

umarım hepınız ıyısınızdır
optum

kanamalı dönemleri atlatmışsın canım inş bundan sonra kolay bir hamilelik yaşarsın..
hayırlı olsun beylemcim. mustafa beyde bak hemen müjde vermiş sana. adamın içine doğmuş herhalde :KK1:

transfer sırasında olumlu konuştu ama inş. söylediği gibi olur...
günaydın hayırlı haftalar

nasılsınız kızlar bir ara geçmişe bakıcam özledim sizi ya
incimm face grup mu kurdunuz ama benim face yokkki:KK43:burayada yazıcaksınız dimii nasıl gidiyor geldimi kırmızılar canım
nisancımm başın sağolsun rabbim sabırlar versinn sende başlıyorsun değilmi tedaviye hayırlı olsun canım

kızlar ikli sonucumuzu aldık çok şükür herşey yolunda şimdi kaçıyorum gelirimm yineee :KK54::KK54::KK54:

zambakcım sonucunuz güzel çıkmış, tebrik ederim...
geldim canım geldim napıyosunuz ben çarşamba randevu aldım başlıyorum inşallah bu adet dönemi çok garipti ama çok şükür düzeldi sabah randevumu aldım rahatladım şimdi atlaya atlaya geçmişe bakıyım :))

dentur sonun da kırmızılar gelmiş, hayırlı olsun tedavin..
slm bugün çok heyecanlıyım zamn geçmek bilmiyo yarın test günüm ewde yapılan testte sonuç olumsuz çıktı ama inşallah yarınki kan testtinde olumlu sonuç çıkar:nazar: rabbim isteyen herkese nasip etsin

canım moralini bozma...
idrar testi yapmayın güvenilir değil diye bugün iğnemi yapan hemşire sıkı sıkı tembihledi beni..
bu yüzden önemli olan kandaki sonucun yarın pozitifi alacaksın inş..

Merhaba hanimlar. ben burda daha yeniyim ama cok onceden sizleri takip edip okuyordum, fikir aliyordum. Simdi bende Memorial hastanesinde tedavi olmaya karar verdim bu sene. Benim de esimin sperm yetmezligi var, varikoselden suphelendik, fakat dr. bence ole bisey yok dedi 2kez sperm testi verdik ikiside kotu cikti. Henuz bana bakmislar degil ama, bana baktikdan sonra hangi tedavi uygulancagini soyluyecekler. Bende bu surecde simdiden hastane baktim ve Semra hanimdan cok iyi duyumlar aldim. Ilk tup denemem olucak umarim bana tavsiyleriniz vardir, suan kafam oyle karisikki asiri derecede bunalima girdim. Hangi adimla ilk once basliyacagimi bilmiyorum. Hastandede tedaviye baslarsam bana ne uyguluyacaklar, gunde 2x igne hormon vs vs yumurta toplama , 2 gunde 1 kez kan kontrolu ve rahimden yumurta kontrolu, sonra transfer diye kafamda bir sekil olustu. Eger yanlisim varsa veya eksik bana yardimci olurmusunuz. Suanda yurtdisinda sigortali oldugum icin 2000 tl kafamda turuyroum ekstra kendi cebimden masraflar icin. simdiden tskler ve allah hepimizin yardimcisi olur insallah..

Merhaba Ceydacigim bende yurtdisinda yasiyorum, kismetse Nisanin 13de Istanbula öngörüsmeye gidecegiz. Topikden bilgi edindigim kadariyla bazi Kantahlillerini yaptirdim maglum burda sigortamiz bu tahlilleri karsiliyor. Sanada tavsiyem üc günlügüne de olsa bi öngörüsmeye gitmeni tavsiye ederim tahlil sonuclarinida göstermis olursun. Türkiyede Hsg filmine cok önem veriyorlar onuda gitmisken cektirirsin. Istersen sana benim burda yaptirdigim Kantahlillerin isimlerini de verebilirim.

Merhaba Ceydacigim bende yurtdisinda yasiyorum, kismetse Nisanin 13de Istanbula öngörüsmeye gidecegiz. Topikden bilgi edindigim kadariyla bazi Kantahlillerini yaptirdim maglum burda sigortamiz bu tahlilleri karsiliyor. Sanada tavsiyem üc günlügüne de olsa bi öngörüsmeye gitmeni tavsiye ederim tahlil sonuclarinida göstermis olursun. Türkiyede Hsg filmine cok önem veriyorlar onuda gitmisken cektirirsin. Istersen sana benim burda yaptirdigim Kantahlillerin isimlerini de verebilirim.

Tesekur ederim canim yardimin icin. Elimde hic bir imkan yok , hani 3 gunlukde olsa esimle birlikte gitmeye. Esime baska bir izinyok izin verseler , tedavi icin ayri budge ayiriyorum orda lazim olur diye, sigortaminda bir limiti varmis cunku . Kan tahlilleri burda yaptiriyim diyorum esimin de kendiminde.. HSG burda yaptirsammmi diye dusunuyorum , Cunku memorial ilk denemede sormayabilirlermis diye duydum. Ama isterlersede elimde olur. Onuda memorial kendi hastanesindenmi ister aceba? Siz hangi ulkeden siniz diye sorsam, hani sigortaniz mi karsilicak sizinde bazi seyleri.. keske benimde on gorusme gidebilme imkanim olsa.. ama esimin isi sorun oldugu icin olmuyor malesef...

X